BIM Implementace

BIM Implementace

Implementace, konzultace a služby pro zavedení metodiky BIM pro architekty, inženýry a projektanty. Zjistěte více
Autodesk Software

Autodesk Software

CAD a BIM software Autodesk pro stavebnictví, strojírenství a média a zábavní průmysl. Zjistěte více
Graitec Software

Graitec Software

Vyvíjíme vlastní CAD a BIM aplikace pro stavebnictví a statické výpočty a rozšíření pro produkty Autodesk. Zjistěte více
CADKON Software

CADKON Software

CADKON je osvědčené CAD řešení pro projektování ve stavebnictví respektující ČSN a normové zvyklosti. Zjistěte více
Reference

Reference

Jaké projekty vznikly díky CAD softwaru Autodesk, Graitec nebo CADKON? Zjistěte více
Školení

Školení

Školení Autodesk, Graitec a CADKON. Jsme autorizované školící centrum Autodesk, nabízíme i kurzy na míru. Zjistěte více
Vývoj

Vývoj

Vytvoříme pro vás doplňkové funkce a aplikace na míru pro zvýšení efektivity práce v CAD/BIM aplikacích. Zjistěte více
Podpora

Podpora

Náš tým expertů je tu pro vás 24/7. Vyberte si z několika úrovní podpory Graitec Maintenance Subscription. Zjistěte více
 • 1

Profesionální služby Graitec

Máme za sebou přes 25 let zkušeností poskytování služeb a vy proto můžete od našeho týmu profesionálů očekávat realizaci vašich projektů – od velkých, po ty nejmenší – včas a v rámci stanoveného rozpočtu.

CAD školení

Školení produktů společností Autodesk a Graitec na profesionální úrovni. Naučte se využít plný potenciál aplikací jako je AutoCAD, Inventor nebo Revit.

Zjistěte více

Tvorba obsahu pro Revit

Chcete zpřístupnit své stavební prvky uživatelům pracujícícm v BIM? Náš tým pro vás vytvoří obsah pro rodiny v Revitu podle vašich přání, ať už jste prodejce nebo výrobce ve stavebnictví.

Zjistěte více

Vývoj softwaru

Bohatých zkušeností našeho vývojového týmu využíváme při tvorbě doplňkových funkcí a aplikací na míru dle individuálních potřeb našich zákazníků. Ozvěte se nám a my s vámi projednáme možnosti, jak zlepšit vaše workflow.

Zjistěte více

CAD služby

2D výkresy a 3D modely, poradenství a vše ostatní týkající se CAD a BIM od našich zkušených techniků, inženýrů a konzultantů.

Zjistěte více

Privacy Notice Banner Czech

ADmaly banner opt

10 sleva300x250

Poslední novinky

 • Graitec EMEA získala již čtvrtým rokem ocenění Autodesk Platinum Award

  Graitec EMEA získala již čtvrtým rokem ocenění Autodesk Platinum Award Únor 2019 - GRAITEC, mezinárodní společnost pro vývoj softwaru pro projektování,

  Zjistěte více
 • GRAITEC oznamuje akvizici španělské společnosti 2aCAD

  GRAITEC oznamuje akvizici španělské společnosti 2aCAD Bièvres, Francie, únor 2019 - GRAITEC, mezinárodní výrobce softwaru pro BIM, výrobu a navrhování pro

  Zjistěte více
 • GRAITEC oznamuje akvizici společnosti Opentree

  GRAITEC oznamuje akvizici společnosti Opentree 16. ledna 2019 - GRAITEC, mezinárodní výrobce softwaru pro BIM, výrobu a navrhování pro oblast AEC

  Zjistěte více
 • Nové DT+ 2019!

  Nové DT+ 2019 pro AutoCAD Architecture Na konci roku vyšlo nové DT+ 2019 pro AutoCAD Architecture. Toto rozšíření, které nastavuje

  Zjistěte více
 • Graitec na konferenci 25. Betonářské dny

  Graitec na konferenci 25. Betonářské dny Statici, projektanti a konstruktéři!Těšíme se osobní setkání s Vámi na konferenci 25. Betonářské dny

  Zjistěte více
 • 1
 • 2

Nové články na blogu

Nadcházející akce

 • Nová verze CADKON+ 2019 MEP II.

  Funkčnost nové verze CADKON+ 2019 MEP Datum konání: 26. 02. 2019 Délka: 01:00 hodina Čas: 10:00 - 11:00

  Zjistěte více
 • Nová verze CADKON+ 2019 MEP III.

  Funkčnost nové verze CADKON+ 2019 MEP Datum konání: 14. 03. 2019 Délka: 01:00 hodina Čas: 13:00 - 14:00

  Zjistěte více
 • Nová verze CADKON+ 2019 Architecture III.

  Funkčnost nové verze CADKON+ 2019 Architecture Datum konání: 14. 03. 2019 Délka: 01:00 hodina Čas: 09:00 - 10:00

  Zjistěte více
 • Nová verze CADKON+ 2019 Architecture II.

  Funkčnost nové verze CADKON+ 2019 Architecture Datum konání: 26. 02. 2019 Délka: 01:00 hodina Čas: 13:00 - 14:00

  Zjistěte více
 • CADKON+ MEP: podlahové vytápění v nové verzi

  CADKON+ MEP: podlahové vytápění v nové verzi Datum konání: 01. 03. 2019 Délka: 01:00 hodina Čas: 09:00 - 10:00

  Zjistěte více
 • Civil 3D: Tvorba digitálního modelu terénu na všechny způsoby

  Civil 3D: Tvorba digitálního modelu terénu na všechny způsoby Datum konání: 01. 03. 2019 Délka: 01:00 hodina Čas: 12:30 - 13:30

  Zjistěte více
 • CADKON+ : Jak si přizpůsobit uživatelské prostředí CADKON+

  CADKON+ : Jak si přizpůsobit uživatelské prostředí CADKON+ Datum konání: 07. 03. 2019 Délka: 01:00 hodina Čas: 10:00 - 11:00

  Zjistěte více
 • 1
 • 2

GRAITEC oznamuje akvizici společnosti Opentree

16. ledna 2019 - GRAITEC, mezinárodní výrobce softwaru pro BIM, výrobu a navrhování pro oblast AEC a Platinum Partner společnosti Autodesk® v Evropě, s potěšením oznamuje akvizici firmy Opentree, která poskytuje řešení EDM pro správu dokumentů a produktových dat během celého životní cyklu projektu a odpovídá normám BIM a pracovním postupům BS1192.

V době, kdy v našem odvětví zaznamenáváme nutnost čím dál tím složitějších postupů, zejména u projektů a dodávek BIM, stoupá potřeba efektivně řídit interní projektovou dokumentaci (W.I.P) ve všech sektorech AEC.

Projektové kanceláře a podniky, u nichž je externí sdílení projektových dat do společného prostředí na denním pořádku, musí často čelit výzvě propojení s více prodejci v rámci CDE (Common Data Environment – Společné datové prostředí), protože volba je v oblasti stavebnictví a výroby skutečně obrovská. S Opentree můžete efektivně spravovat všechnu svou interní dokumentaci a informace o modelu přímo na místě po dobu životního cyklu projektu a poté ji publikovat do datového prostředí vaší volby, v závislosti na daném projektu.

Francis Guillemard, prezident společnosti GRAITEC, k tomu dodává: "Tato akvizice byla dalším přirozeným krokem pro naši společnost, která je jedním z nějvětších světových partnerů Autodesku a inovátorem a vývojářem v oblasti BIM technologií. Naši zákazníci se tak mohou těšit na obrovské výhody plynoucí z využití tohoto softwaru pro správu celkové projektové dokumentace.“

Andrew Frank, ředitel společnosti OPENTREE, říká: "Spojením společnosti Opentree a společnosti Graitec budou naši zákazníci ještě více profitovat ze zkušeností a expertízy společnosti s dlouholetou historií v oblasti navrhování a spolupráce, a která posune Opentree ještě dále v rámci WIP (Work In Progress) technologií.“

Steve Houlder, COO společnosti GRAITEC, dodává: "Trh s technologiemi pro projektování a výrobu v BIM roste velice rychle. Jedním z hlavních problémů, kterým musí většina našich zákazníků čelit, je správa dat od úplného počátku projektu po začátek fáze spolupráce, kdy je nutné zaručit, že vzniklá dokumentace je konzistentní a v souladu s platnými normami. Díky společnosti Opentree můžeme tento rostoucí problém řešit.

Graitec nyní nabízí správu dat a řízení W.I.P všem našim zákazníkům, kteří se dlouho s tímto problémem potýkali a různými, často neefektivními, způsoby se jej snažili řešit. Graitec má nyní jedinečnou expertízu a nástroje, které pomáhají zákazníkům spravovat data a projekty a umožňují jim efektivně dosáhnout úspor času a nákladů a také všeobecného zlepšování interních a externích procesů kvality dat. Dokumentace tak bude v souladu s normami pro BIM, jak BS1 192, tak nadcházející ISO 19650.

O společnosti GRAITEC
Společnost GRAITEC, založená v roce 1986, je mezinárodním Platinum partnerem (včetně Autodesk Developer Partner a Autodesk AEC Solutions Associate) společnosti Autodesk napříč Evropou, který poskytuje vysoce výkonná řešení BIM, doplňky a aplikace na zásadní Autodesk software na míru.
Společnost GRAITEC, která působí ve 35 pobočkách ve více než 11 zemích světa, nabízí svým klientům rozsáhlou řadu zavedených softwarových řešení, spolu s celým portfoliem produktů společnosti Autodesk a kolekcemi pro BIM, které pomáhají řešit ta nejnáročnější zadání projektů a zajišťují nejvyšší produktivitu, efektivitu a výkon. Graitec je, se svými 450 zaměstnanci, mezi nimiž najdete 200 BIM konzultantů, společnost jasně zaměřená na inovaci, jejíž produkty využívá více než 50 000 odborníků ve stavebnictví po celém světě.

O společnosti Opentree
Společnost byla založena v roce 1992 jako tsaADVET Ltd prodávající síťová CAD řešení od společností Intergraph, Bentley a Autodesk. Důraz byl kladen na velké strojírenské společnosti, které měly na starosti stovky tisíců výkresů napříč obrovskými provozovnami. Nejdříve jsme prodávali software třetích stran pro správu elektronické dokumentace třetích stran (Falcon / DMS), abychom našim klientům umožnili přísné řízení CAD dat. To zahrnovalo řízení souborů CAD Reference / XRef, které jsou nezbytné pro zajištění integrity dat na výkresech.
S nárůstem naší obchodní činnosti jsme si brzy uvědomili, že tehdejší produkty EDMS nesplňovaly všechny potřeby našich zákazníků. Takže jsme v roce 2000 vyvinuli vlastní EDMS, CAB-i-NET (nyní Cabinet).
Od doby, kdy byl tento software v roce 2003 poprvé využit společností Tata Steel (dříve British Steel) a Siemens (dříve Westinghouse Rail Systems), se už nezabýváme ničím jiným. Díky spolupráci s různými nadnárodními společnostmi se Cabinet vyvinul software, který je schopný spravovat všechny formy kancelářských dokumentů i CAD výkresů.
Po desetiletí úspěchu naše společnost svůj budoucí růst strategicky plánuje. To vedlo k otevření specializované developerské kanceláře v Sheffieldu, následované kompletním rebrandem do společnosti Opentree v roce 2014.
Pro více informací navštivte www.opentree.co.uk


 

Autodesk

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.