BIM Implementace

BIM Implementace

Implementace, konzultace a služby pro zavedení metodiky BIM pro architekty, inženýry a projektanty. Zjistěte více
Autodesk Software

Autodesk Software

CAD a BIM software Autodesk pro stavebnictví, strojírenství a média a zábavní průmysl. Zjistěte více
Graitec Software

Graitec Software

Vyvíjíme vlastní CAD a BIM aplikace pro stavebnictví a statické výpočty a rozšíření pro produkty Autodesk. Zjistěte více
CADKON Software

CADKON Software

CADKON je osvědčené CAD řešení pro projektování ve stavebnictví respektující ČSN a normové zvyklosti. Zjistěte více
Reference

Reference

Jaké projekty vznikly díky CAD softwaru Autodesk, Graitec nebo CADKON? Zjistěte více
Školení

Školení

Školení Autodesk, Graitec a CADKON. Jsme autorizované školící centrum Autodesk, nabízíme i kurzy na míru. Zjistěte více
Vývoj

Vývoj

Vytvoříme pro vás doplňkové funkce a aplikace na míru pro zvýšení efektivity práce v CAD/BIM aplikacích. Zjistěte více
Podpora

Podpora

Náš tým expertů je tu pro vás 24/7. Vyberte si z několika úrovní podpory Graitec Maintenance Subscription. Zjistěte více
 • 1

Profesionální služby Graitec

Máme za sebou přes 25 let zkušeností poskytování služeb a vy proto můžete od našeho týmu profesionálů očekávat realizaci vašich projektů – od velkých, po ty nejmenší – včas a v rámci stanoveného rozpočtu.

CAD školení

Školení produktů společností Autodesk a Graitec na profesionální úrovni. Naučte se využít plný potenciál aplikací jako je AutoCAD, Inventor nebo Revit.

Zjistěte více

Tvorba obsahu pro Revit

Chcete zpřístupnit své stavební prvky uživatelům pracujícícm v BIM? Náš tým pro vás vytvoří obsah pro rodiny v Revitu podle vašich přání, ať už jste prodejce nebo výrobce ve stavebnictví.

Zjistěte více

Vývoj softwaru

Bohatých zkušeností našeho vývojového týmu využíváme při tvorbě doplňkových funkcí a aplikací na míru dle individuálních potřeb našich zákazníků. Ozvěte se nám a my s vámi projednáme možnosti, jak zlepšit vaše workflow.

Zjistěte více

CAD služby

2D výkresy a 3D modely, poradenství a vše ostatní týkající se CAD a BIM od našich zkušených techniků, inženýrů a konzultantů.

Zjistěte více

Privacy Notice Banner Czech

 

Canada EN powerpack for revit 2018 banner 300x250

Poslední novinky

 • GRAITEC spouští BIMUp

  GRAITEC spouští BIMUp Bièvres, Francie, září 2018 – GRAITEC, mezinárodní vývojář softwaru pro projektování, strojírenské navrhování a práci dle metodiky BIM,

  Zjistěte více
 • Graitec EMEA získala již třetím rokem ocenění Autodesk Platinum Award

  Graitec EMEA získala již třetím rokem ocenění Autodesk Platinum Award 21/03/18 – GRAITEC, mezinárodní společnost pro vývoj softwaru pro projektování, strojírenské

  Zjistěte více
 • CADKON 2019 Uvolněn

  CADKON 2019 Uvolněn 09/07/18 - dnes byla uvolněna nová verze produktů CADKON 2019 Stavební konstrukce a CADKON 2019 TZB. Všem uživatelům

  Zjistěte více
 • 1

Nové články na blogu

Nadcházející akce

 • Graitec PowerPack pro Revit: Nástroje pro projektanty TZB

  Graitec PowerPack pro Revit: Nástroje pro projektanty TZB Datum konání: 19. 09. 2018 Délka: 01:00 hodina Čas: 10:00 - 11:00

  Zjistěte více
 • Autodesk Vault 2019: Jak upravit pohled a vyhledávat v projektu

  Autodesk Vault 2019: Jak upravit pohled a vyhledávat v projektu Datum konání: 24. 10. 2018 Délka: 00:30 minut Čas: 11:30

  Zjistěte více
 • CADKON+ Architecture : Jak navrhovat schodiště

  CADKON+ Architecture : Jak navrhovat schodiště Datum konání: 25. 10. 2018 Délka: 01:00 hodina Čas: 10:00 - 11:00

  Zjistěte více
 • CADKON+ MEP: tisk a rozvržení v projektech TZB

  CADKON+ MEP: tisk a rozvržení v projektech TZB Datum konání: 26. 10. 2018 Délka: 01:00 hodina Čas: 09:00 - 10:00

  Zjistěte více
 • CADKON-RCD - Proměnné položky

  CADKON-RCD - Proměnné položky Datum konání: 26. 10. 2018 Délka: 00:30 minut Čas: 10:00 - 10:30

  Zjistěte více
 • CADKON+ Architecture : Skladby podlah

  CADKON+ Architecture : Skladby podlah Datum konání: 01. 11. 2018 Délka: 01:00 hodina Čas: 10:00 - 11:00

  Zjistěte více
 • InfraWorks a Civil 3D - od koncepčního návrhu ke koridoru

  InfraWorks a Civil 3D - od koncepčního návrhu ke koridoru Datum konání: 02. 11. 2018 Délka: 01:00 hodina Čas: 12:30 - 13:30

  Zjistěte více
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Sada aplikací pro strojírenství a výrobu banner

Sada aplikací Autodesk pro strojírenství a výrobu

Sada aplikací pro strojírenství a výrobu obsahuje ty nejdůležitější a nejspolehlivější softwarové nástroje na trhu pro oblast strojírenství a výroby. Na MFG (ManuFacturinG = výrobní proces) aplikace jako je Ikona pro Sadu aplikací pro strojírenství a výrobuInventor, HSM nebo Fusion 360 se můžete spolehnout během celého životního cyklu produktu a díky programům jako je Nastran In-CAD nebo Vault si rozšíříte obzory a necháte se motivovat k ještě lepším výsledkům. To vše za více než přijatelnou cenu.

Pokud pracujete v leteckém nebo automobilovém průmyslu, máte na starosti design produktů nebo strojů, pak víte, že vývoj kvalitních produktů a součástí je náročná práce, která vyžaduje preciznost a důkladné inženýrství. K tomu, abychom věděli, jak se který materiál a kompozit, z nepřeberného množství, které máte k dispozici, zachová v určité situaci je potřeba expertních znalostí, nekonečných pracovních hodin a prvotřídní sada nástrojů.

Tady nastupuje sada aplikací pro strojírenství a výrobu: s ní totiž zkrátíte dobu vývoje a celého životního cyklu produktu a také ušetříte náklady, protože máte k dispozici jedinečné nástroje pro simulaci a digitální prototypování. S nástroji, které v sadě najdete, můžete své produkty navrhovat, testovat a tvořit simulace, spravovat a zároveň vyrábět.

Přehled sady aplikací pro strojírenství a výrobu

 

Zlepšete výkon svých produktů se sadou pro strojírenství a výrobu:

Váš tým má k dispozici řadu vysoce výkonných nástrojů, s jejichž pomocí může tvořit informovaná rozhodnutí, vylepšit výkon produktu a stát v popředí průmyslové výroby.

 

 A co CAM?

Ať už vyrábíte jednoduché součásti nebo frézujete na 5osých CNC strojích, tato kolekce nabízí nástroje, které se postarají o ty nejnáročnější úkoly.

Jak zakoupit Sadu aplikací Autodesk pro strojírenství a výrobu

Typy licencí Sady aplikací pro strojírenství a výrobu

Software zahrnutý v Sadě aplikací pro strojírenství a výrobu

Požadavky na hardware

Jak zakoupit Sadu aplikací Autodesk pro strojírenství a výrobu

Sadu pro strojírenství a výrobu získáte jednoduše měsíčním, ročním nebo tříletým předplatným a cena je tak výhodná, že při koupi dvou nebo více plných licencí budete schopni snížit náklady na software.

Když od nás zakoupíte Sadu aplikací pro architekturu a stavebnictví, získáte také nárok na podporu při instalaci zdarma po dobu 30 dní.

Pokud jste se již rozhodli pro zakoupení předplatného, neváhejte nám zavolat a zeptat se na nejvýhodnější nabídky a akce pro vás. Nabízíme flexibilní formu placení, včetně platby kreditní a platební kartou nebo převodem na účet a nabízíme také pomoc s financováním.

Typy licencí Sady aplikací pro strojírenství a výrobu

Tuto Autodesk sadu je možné zakoupit ve formě samostatných licencí nebo síťových licencí pro klienty s více zaměstnanci, díky kterým můžete sdílet užívání softwaru. Jedna z hlavních výhod Sad aplikací od Autodesku je automatická dostupnost nejnovějších verzí a aktualizací a zároveň možnost využití starších verzí, jsou-li nutné k projektu.

Software zahrnutý v Sadě aplikací pro strojírenství a výrobu

Sada nabízí velké spektrum programů a je na vás, který z nich si nainstalujete. Najdete zde vše, co potřebujete k navrhování produktů, strojů nebo stavebních prvků, od základních po vysoce specializované aplikace, včetně:

3ds Max – výkonný software pro renderování a modelování, s jehož pomocí můžete tvořit realistické a do detailu propracované obrazy a virtuální prostředí.
Inventor Professional – populární nástroj pro strojírenské navrhování, vytváření dokumentace a simulací pro profesionály.

AutoCAD – program pro 2D navrhování, kterému důvěřují statisíce zákazníků po celém světě a s nímž můžete vytvářet návrhy a spolupracovat s ostatními na svém PC, mobilním zařízení nebo v prostředí cloudu.

 • AutoCAD Architecture
 • AutoCAD Electrical
 • AutoCAD Mechanical
 • AutoCAD Civil 3D
 • AutoCAD Map 3D
 • AutoCAD MEP
 • AutoCAD Plant 3D
 • AutoCAD Raster Design
 • AutoCAD Mobile App

Fusion 360 – cloudová platforma pro produktový design, s množstvím nástrojů pro 3D CAD, CAM a CAE.

Autodesk Nastran In-CAD – tato profesionální aplikace je součástí Inventoru a uživatelé s její pomocí mohou tvořit simulace a analýzy, včetně MKP.
Inventor HSM – připravte se na rychlejší výpočty, vylepšenou výrobu a životnost CNC strojů!

NavisWorks Manage – software pro revizi inženýrských a stavebních projektů, s nímž můžete holisticky zhodnotit celý projekt pro nejlepší možné výsledky.

Vault Basic – spravujte projektovou dokumentaci a informace o produktech na jednom místě pro zjednodušení spolupráce.
ReCap Pro – přeměňte objekty kolem sebe ve 3D modely nebo 2D výkresy, na kterých můžete posléze pracovat a ušetřete čas strávený opětovným modelováním.
Factory Design Utilities – program pro navrhování plánů továren a výroben, který zlepší jejich výkon díky vhodnému rozestavění vybavení.

 

Požadavky na hardware pro Sadu aplikací pro strojírenství a výrobu

Každý z programů v Sadě aplikací pro strojírenství a výrobu má vlastní požadavky na hardware, které si můžete přečíst na webu Autodesku.

CAD pracovní stanice

Operace jako 3D modelování, design produktů nebo digitální prototypování všechny vyžadují vysoký výkon, a proto je správný výběr hardwaru velice důležitý.

Je-li vaším cílem maximální efektivita a produktivita během času stráveného užíváním softwaru, nejlepší radu, kterou bychom vám dali, je investovat do rozumně konfigurované CAD pracovní stanice, která odpovídá softwaru, s nímž pracujete.

Pokud byste s námi chtěli probrat nákup Sady pro architekturu a stavebnictví nebo vaše hardwarové požadavky, jednoduše nám zavolejte, abychom vás mohli provést možnými alternativami a ukázat vám nejvýhodnější nabídky, možnosti platby nebo jakékoliv jiné dostupné nabídky.

Autodesk

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.