BIM Implementace

BIM Implementace

Implementace, konzultace a služby pro zavedení metodiky BIM pro architekty, inženýry a projektanty. Zjistěte více
Autodesk Software

Autodesk Software

CAD a BIM software Autodesk pro stavebnictví, strojírenství a média a zábavní průmysl. Zjistěte více
Graitec Software

Graitec Software

Vyvíjíme vlastní CAD a BIM aplikace pro stavebnictví a statické výpočty a rozšíření pro produkty Autodesk. Zjistěte více
CADKON Software

CADKON Software

CADKON je osvědčené CAD řešení pro projektování ve stavebnictví respektující ČSN a normové zvyklosti. Zjistěte více
Reference

Reference

Jaké projekty vznikly díky CAD softwaru Autodesk, Graitec nebo CADKON? Zjistěte více
Školení

Školení

Školení Autodesk, Graitec a CADKON. Jsme autorizované školící centrum Autodesk, nabízíme i kurzy na míru. Zjistěte více
Vývoj

Vývoj

Vytvoříme pro vás doplňkové funkce a aplikace na míru pro zvýšení efektivity práce v CAD/BIM aplikacích. Zjistěte více
Podpora

Podpora

Náš tým expertů je tu pro vás 24/7. Vyberte si z několika úrovní podpory Graitec Maintenance Subscription. Zjistěte více
 • 1

Profesionální služby Graitec

Máme za sebou přes 25 let zkušeností poskytování služeb a vy proto můžete od našeho týmu profesionálů očekávat realizaci vašich projektů – od velkých, po ty nejmenší – včas a v rámci stanoveného rozpočtu.

CAD školení

Školení produktů společností Autodesk a Graitec na profesionální úrovni. Naučte se využít plný potenciál aplikací jako je AutoCAD, Inventor nebo Revit.

Zjistěte více

Tvorba obsahu pro Revit

Chcete zpřístupnit své stavební prvky uživatelům pracujícícm v BIM? Náš tým pro vás vytvoří obsah pro rodiny v Revitu podle vašich přání, ať už jste prodejce nebo výrobce ve stavebnictví.

Zjistěte více

Vývoj softwaru

Bohatých zkušeností našeho vývojového týmu využíváme při tvorbě doplňkových funkcí a aplikací na míru dle individuálních potřeb našich zákazníků. Ozvěte se nám a my s vámi projednáme možnosti, jak zlepšit vaše workflow.

Zjistěte více

CAD služby

2D výkresy a 3D modely, poradenství a vše ostatní týkající se CAD a BIM od našich zkušených techniků, inženýrů a konzultantů.

Zjistěte více

Privacy Notice Banner Czech

 

Canada EN powerpack for revit 2018 banner 300x250

Poslední novinky

 • Graitec EMEA získala již třetím rokem ocenění Autodesk Platinum Award

  Graitec EMEA získala již třetím rokem ocenění Autodesk Platinum Award 21/03/18 – GRAITEC, mezinárodní společnost pro vývoj softwaru pro projektování, strojírenské

  Zjistěte více
 • CADKON 2019 Uvolněn

  CADKON 2019 Uvolněn 09/07/18 - dnes byla uvolněna nová verze produktů CADKON 2019 Stavební konstrukce a CADKON 2019 TZB. Všem uživatelům

  Zjistěte více
 • 1

Nové články na blogu

Nadcházející akce

 • Autodesk: celkový BIM model z aplikací Autodesk - Webinář

  Autodesk: celkový BIM model z aplikací Autodesk - Webinář Datum konání: 27. 09. 2018 Délka: 1:00 hodina Čas: 10:30 - 11:30

  Zjistěte více
 • Civil 3D - skrytá krása transparentních příkazů - Webinář

  Civil 3D - skrytá krása transparentních příkazů - Webinář Datum konání: 27. 09. 2018 Délka: 1:00 hodina Čas: 12:30 - 13:30

  Zjistěte více
 • 1

Sada pro architekturu a stavebnictví banner

Sada aplikací Autodesk pro architekturu a stavebnictví

Sada aplikací pro architekturu a stavebnictví obsahuje ty nejdůležitější a nejspolehlivější softwarové nástroje na trhu, které pomohou architektonickým a inženýrským kancelářím dovést projekt od začátku k realizaci, a to vše za skvělou cenu.Sada pro architekturu a stavebnictví Autodesk

Je nesporným faktem, že koordinace a spolupráce je v tomto odvětví nesmírně důležitá pro zdárné dokončení projektu včas a v rámci rozpočtu. I ten nejméně náročný stavební projekt vyžaduje, aby spolu jednotlivé disciplíny spolupracovaly a zajistily tak, že výsledná budova je bezpečná, v souladu s regulacemi a energeticky efektivní.

Poté, co na podzim 2017 vláda schválila Koncepci zavádění metody BIM v ČR, je nyní spolupráce a koordinace důležitější než kdy předtím, takže podniky musí být schopny si obstarat dostupný software navržený tak, aby všechny strany zainteresované v projektu mohly najednou efektivně a produktivně spolupracovat v BIM a vyhnout se tak pozdní realizaci a navýšení nákladů.

 

Přehled sady aplikací pro architekturu a stavebnictví

Jak sadu aplikací zakoupit

Typy licencí

Software zahrnutý v této sadě

Požadavky na hardware

Jak sadu aplikací zakoupit

Sadu pro architekturu a stavebnictví získáte jednoduše měsíčním, ročním nebo tříletým předplatným a cena je tak výhodná, že při koupi dvou nebo více plných licencí budete schopni snížit náklady na software.

Když od nás zakoupíte Sadu aplikací pro architekturu a stavebnictví, získáte také nárok na podporu při instalaci zdarma po dobu 30 dní a k tomu navíc obdržíte licenci našeho výkonného a populárního PowerPacku pro Revit, který zvýší vaši produktivitu díky jedinečným nástrojům.

Pokud jste se již rozhodli pro zakoupení předplatného, neváhejte nám zavolat a zeptat se na nejvýhodnější nabídky a akce pro vás. Nabízíme flexibilní formu placení, včetně platby kreditní a platební kartou nebo převodem na účet a nabízíme také pomoc s financováním.

Chcete vědět ještě víc?

Typy licencí Sady aplikací pro architekturu a stavebnictví

Tuto Autodesk sadu je možné zakoupit ve formě samostatných licencí nebo síťových licencí pro klienty s více zaměstnanci, díky kterým můžete sdílet užívání softwaru. Jedna z hlavních výhod Sad aplikací od Autodesku je automatická dostupnost nejnovějších verzí a aktualizací a zároveň možnost využití starších verzí, jsou-li nutné k projektu.

Software zahrnutý v Sadě aplikací pro architekturu a stavebnictví

Sada nabízí velké spektrum programů a vy se můžete rozhodnout, který z nich si nainstalujete. Najdete zde vše, co potřebujete k projekční činnosti, od základních po vysoce specializované aplikace, včetně:

Autodesk 3ds Max – jedna z předních aplikací pro modelování, renderování a vizualizaci. S 3ds Maxem můžete tvořit VR scény, detailované rendery a podmanivé architektonické vizualizace.
Autodesk Advance Steel – software pro navrhování a detailování ocelových konstrukcí s pokročilými nástroji a funkcemi, které urychlí proces navrhování od prvotního konceptu až po vysoce detailní výkresy a dokumentaci.

AutoCAD – nejvšestrannější a nejspolehlivější software pro 2D a 3D navrhování na trhu. AutoCAD zahrnuje vyčerpávající nabídku nástrojů pro navrhování, upravování a anotaci, s nimiž dovedete svůj design k dokonalosti. Sada aplikací pro architekturu a stavebnictví obsahuje také tyto verze AutoCADu pro jednotlivé specializace v oboru:

 • AutoCAD Architecture
 • AutoCAD Civil 3D
 • AutoCAD Electrical
 • AutoCAD Map 3D
 • AutoCAD MEP
 • AutoCAD Mobile App
 • AutoCAD Plant 3D
 • AutoCAD Raster Design
 • AutoCAD Mechanical
Autodesk Dynamo Studio – automatizujte opakující se úkoly během procesu navrhování a prozkoumejte možnosti parametrického konceptuálního navrhování pro architekturu a inženýrství díky tomuto výkonnému nástroji.
Autodesk Fabrication CADmep – software pro navrhování a přípravu TZB systémů pro instalaci, nabízí více možností pro strojovou výrobu, které zjednodušují výrobní proces a snadný a přesný výpočet předpokládaných nákladů.
Autodesk FormIt Pro – výborný nástroj pro úvodní fáze návrhu. S FormItem můžete tvořit parametrické konceptuální návrhy, spustit analýzu výkonu s programem Insight a spolupracovat s kolegy v reálném čase.
Autodesk InfraWorks – Plánujte a vytvářejte projekty pro civilní inženýrství a infrastrukturu    
Autodesk Insight - Zlepšete výkon svých návrhů pomocí výkonných simulací a analýzy dat na svých projektech, a to prostřednictvím centralizované cloudové služby pro bezproblémovou spolupráci.
Autodesk NavisWorks Manage - Ideální pro architekty, inženýry a stavební projekty. NavisWorks umožňuje prohlížet a spravovat integrované modely a velké množství dat modelu a rychle vám pomůže odhalit problémové oblasti nebo kolize ve vašem stavebním projektu.
Autodesk ReCap Pro - Zachyťte prvky ze života nebo rovnou celé budovy a přemístěte je do prostředí CAD pro další vývoj.
Autodesk Revit - Multidisciplinární platforma BIM navržená pro průmysl AEC je určena pro vývoj, sdílení a vizualizaci těch nejkomplexnějších stavebních a infrastrukturních projektů a stala se standardem pro Informační model budovy.
Robot Structural Analysis Professional - Pokročilý nástroj BIM pro analýzu a testování účinků zatížení na statické, modální a nelineární struktury. Bezproblémová integrace s dalšími řešeními BIM.
Structural Analysis for Revit - Práce na aplikaci Revit při provádění statické analýzy v cloudu. Sdílejte, odesílejte a spravujte projekty bez nutnosti práce mimo Revit.
Autodesk Structural Bridge Design - Snadno si vypočítejte vlastnosti průřezu v návrhu, jako je pružnost ve smyku nebo namáhání krutem, stejně jako výpočet vlivů zatížení na konstrukci a zajištění souladu s kódy.
Autodesk Vehicle Tracking - Plánujte a analyzujte pohyby vozidel v okolí stavby nebo v urbanistického projektu. Software je speciálně navržen pro analýzu vozovek, která umožňuje vyhodnotit dostupnou volbu a urychlit proces návrhu.

Navíc vám Sada aplikací pro architekturu a stavebnictví nabízí přístup k aplikaci Revit Live, renderování v A360 a cloudovému úložišti, abyste mohli co nejlépe využít svých zdrojů.

Požadavky na hardware pro Sadu aplikací pro architekturu a stavebnictví

Každý z programů v Sadě aplikací pro architekturu a stavebnictví má vlastní požadavky na hardware, které si můžete přečíst na webu Autodesku tady.

CAD pracovní stanice

 

Je-li vaším cílem maximální efektivita a produktivita během času stráveného užíváním softwaru, nejlepší radu, kterou bychom vám dali, je investovat do rozumně konfigurované CAD pracovní stanice, zejména pokud používáte aplikaci Revit pro velké modely, provádíte výpočty statické analýzy, renderujete nebo se chystáte pracovat s daty point cloud.

Pokud byste s námi chtěli probrat nákup Sady pro architekturu a stavebnictví nebo vaše hardwarové požadavky, jednoduše nám zavolejte, abychom vás mohli provést možnými alternativami a ukázat vám nejvýhodnější nabídky, možnosti platby nebo jakékoliv jiné dostupné nabídky.

Autodesk