Služby

GRAITEC je nejen dlouholetým partnerem pro prodej a implementaci CAD/BIM produktů společnosti Autodesk, patří již více než 17 let do významné skupiny vývojářů Autodesk Developer Network (ADN) a je jediným prodejcem, distributorem a poskytovatelem technického zázemí produktů Advance ve východní Evropě. Naše vlastní aplikace používají tisíce uživatelů v České republice a na Slovensku. Námi vyvíjených specializovaných produktů z řady CADKON  bylo prodáno více než 10.000 licencí. Náš technický tým je složen z profesních odborníků, pokrýváme všechny důležité obory v oblasti stavebnictví od architektury, přes statické výpočty a návrh konstrukcí, po jednotlivé inženýrské a TZB profese. Na konci loňského roku jsme rozšířili nabídku námi podporovaných produktů také o oblast strojírenství. Zároveň jsme navázali úzkou spolupráci s naší sesterskou společností GRAITEC Adris-MicroCAD z Velké Británie, která se týká především vzájemného sdílení know-how a spolupráce na projektech v oblasti BIM, Digitálního Prototypování a Data Managementu. V neposlední řadě vyvíjíme také aplikace na míru dle individuálních požadavků. Tyto bohaté zkušenosti využívají naši zákazníci při své každodenní práci, řešení technických problémů či zdokonalování se v používání námi dodávaných produktů.

hp-supportAbychom usnadnili našim zákazníkům orientaci v námi nabízených službách, rozdělili jsme naši technickou podporu do tří úrovní Silver, Gold a Platinum. Zjistěte níže, která úroveň je nejvhodnější pro Vaši firmu. Máte dotazy ohledně vhodné úrovně technické podpory? Rádi byste zefektivnili práci vašeho projekčního či konstrukčního oddělení funkcemi či aplikacemi vyvinutými přesně na míru vašim potřebám? Potřebujete se zdokonalit v používání vašeho CAD/BIM produktu? Neváhejte kontaktovat obchodníky GRAITECu nebo napište na email .

Technická podpora

Technické dotazy

Technická podpora je primárně poskytována prostřednictvím Helpdesku s rozdělením podle produktů:

PRODUKT CADKON+ / CADKON

PRODUKT AUTODESK / ADVANCE

Zákazníci s platnou službou CADKON Active (Subscription) mohou využívat technickou podporu, jejíž součástí je služba Helpdesk.

Zákazníkům společnosti GRAITEC s.r.o. je poskytována technická podpora v úrovních SILVER, GOLD a PLATINUM, jejíž součástí je služba Helpdesk.
banner-helpdesk-cadkon banner-helpdesk-autodesk
Pro získání nebo obnovení služby CADKON Active kontaktujte svého prodejce CADKONu nebo zašlete dotaz na . Zákazníci s platným subscription programem mají nárok na technickou podporu na úrovni GOLD.


Více informací
 jak získat přístup do Helpdesku, k VIP odpovědím a VIP výukovým videím.

VZDÁLENÁ TECHNICKÁ PODPORA POMOCÍ TEAMVIEWER®

Logo teamviewerPro všechny uživatele nabízíme možnost konzultací a řešení technických problémů přes vzdálenou plochu pomocí aplikace TeamViewer®. Zákazníkům se servisní podporou na úrovni GOLD a PLATINUM (produktů Autodesk a Advance) nebo s aktivní službou CADKON Active (produktů CADKON), poskytujeme pro řešení technických problémů 1 hodinu měsíčně zdarma.
 

Více o rozsahu jednotlivých úrovní služeb technické podpory

Školení

Školení

hp-educationChcete, aby Vám software ulehčil práci? Chcete ušetřit čas na Vašich projektech? Chcete rychlou návratnost Vašich investicí do softwaru?

Pokud ano, neváhejte čerpat z našich zkušeností profesionálů s dlouholetou praxí v oboru a přihlaste se na námi pořádaná školení produktů společností Autodesk a GRAITEC, která probíhají v našich učebnách, školicím středisku Autodesk Authorized Training Center (ATC), příp. online.

Naučíme Vás pracovat s nejpoužívanějšími CAD programy a rozšíříme Vaše obzory o nové zkušenosti a tipy.

Získáte vyšší produktivitu a čas na další projekty díky schopnosti efektivně využívat funkce používaného softwaru. Získáte lepší konkurenceschopnost vůči méně zdatným uživatelům používajícím neefektivní postupy.
 

AKTUÁLNÍ NABÍDKA ŠKOLENÍ - PŘIHLASTE SE

 Uvozovky
"Základní školení Revit ve spol. Graitec nám umožnilo nejen osvojit si základní "Základní školení Revit ve spol. Graitec nám umožnilo nejen osvojit si základní principy práce v tomto produktu, který naši praxi významně urychluje a posouvá vpřed, ale také pochopit celý koncept práce v systému BIM. Šlo nepochybně o neocenitelný a důležitý první krok tímto perspektivním směrem."

Ing. arch. Petr Hill
TopProjekt, s.r.o., Brno

Uvozovky
"Školení pomohlo naší firmě urychlit začlenění programu Revit do programového spektra. Formou školení jsme se na tento program snadněji adaptovali, než by tomu bylo formou samostudia.

I nadále využíváme tým firmy Graitec ke konzultacím, které velice často ušetří mnoho času s hledáním optimálního řešení při projektování v Revitu."
Ing. Josef Chovan
Delta Projektconsult s.r.o., Třebíč

Uvozovky
"Školení firmy Graitec probíhá ve velmi přátelském duchu v příjemných prostorech. Postup školení je flexibilní, dává prostor otázkám účastníků a řešení konkrétních problémů. Jako profesní vhled do problematiky CAD programů jej můžu doporučit."

Ing.arch. Jiří Voslář
Projektový ateliér pro architekturu a pozemní stavby  s.r.o., Praha

 

Co nabízíme?

Jsme Autodesk Authorized Training Center

ATC2015

Jsme autorizovaným školicím střediskem Autodesk Authorized Training Center (ATC), což je známkou té nejvyšší kvality pro poskytování školení v daném oboru. Díky školení v našem Autodesk training centru získáte informace o nejnovějších parametrech produktivity, naučíte se nejlepší praktiky a zlepšíte své znalosti produktů Autodesk tak, aby jste jej uměli maximálně využít v praxi. Získáním znalostí v oblasti, ve které to nejvíce potřebujete, dosáhnete rychleji co nejlepší návratnosti své investice.

Jsme akreditovaní ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy

Naše společnost je akreditována Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy. Pro školení Vašich zaměstnanců můžete nyní také využít platných dotačních titulů spravovaných MPSV. Mezi projekčními a konstrukčními kancelářemi je aktuálně nejvyužívanějším projektem „Podpora odborného vzdělávání zaměstnanců" (POVZ), kdy úřad práce hradí 100% náklady na školení včetně mzdových nákladů na zaměstnance! Tento titul navazuje na úspěšný předchozí projekt Vzdělávejte se pro růst I. a II.

Pro bližší informace o aktuálních možnostech financování školení z dotačních zdrojů neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení.

Školení přímo u ZDROJE - U vývojářů programů

Profesionální školení jsou určena jak pro začátečníky, tak i pro pokročilejší uživatele. Techničtí pracovníci GRAITECu disponují rozsáhlými zkušenostmi v používání produktů a dobře se orientují v problematice jednotlivých profesí díky naší přímé provázanosti na uživatele na jedné straně a vývoji produktů Advance a CADKON na straně druhé.
V případě, že si vyberete školení produktů Advance a CADKON, máte jedinečnou možnost absolvovat toto školení přímo u vývojářů těchto produktů.

Školení šitá přímo na míru

Nevyhovují Vám námi nabízené termíny? Chcete proškolit větší počet Vašich zaměstnanců? Pak neváhejte a obraťte se na nás přímo s žádostí o školení „šitém na míru". Individuálně Vám dle Vašich potřeb navrhneme termín, místo (možno i v místě zákazníka) a cenu.

V případě zájmu a bližších informací nás kontaktujte prostřednictvím e-mailu nebo prostřednictvím naší pevné linky – 244 016 055.

Komu jsou školení určena?

Školení jsou určena pro projektanty a konstruktéry v odvětvích - betonové konstrukce, ocelové konstrukce, stavební konstrukce a architektura, technické zařízení budov, infrastruktura a průmysl, strojírenství, statické výpočty, vizualizace, zpracování a koordinace dat.

CO VÁS TO BUDE STÁT?

V ceně školení v učebně je zahrnuto vystavení certifikátu u produktů CADKON, zápůjčka notebooků po dobu kurzu, drobný nápojový bar, nárok na 2 konzultace v rozsahu max. 1 hodiny se školitelem prostřednictvím vzdálené plochy (používáme aplikaci TeamViewer).

Pro zákazníky GRAITECu s platným Subscription programem je možné uplatnit slevu 20% z ceny školení.

Jednodenní školení v učebně GRAITECu  
cena pro zákazníky GRAITECu s platným Subscription programem      ...od 2 080,- Kč/osobu
ostatní     ...od 2 600,- Kč/osobu

 

Dvoudenní školení v učebně GRAITECu  
cena pro zákazníky GRAITECu s platným Subscription programem      ...od 4 160,- Kč/osobu
ostatní     ...od 5 200,- Kč/osobu

 

Čtyřhodinové intenzivní online školení CADKON+  
cena pro zákazníky GRAITECu s platným Subscription programem      ... 990,- Kč/osobu
ostatní     ... 1 300,- Kč/osobu

 

Uvedené ceny jsou garantovány v případě obsazenosti 3 a více účastníků. V případě, že bude nižší počet přihlášených účastníků, budete námi zkontaktováni.V případě bližších informací k ostatním cenám školení nás kontaktujte na telefonním čísle 244 016 055.

ŠKOLENÍ PROBÍHAJÍ PODLE PROVĚŘENÝCH OSNOV:

 

Kdo Vás bude školit?

Školení poskytují naši kvalifikovaní a zkušení školitelé s dlouholetou praxí v oboru, kteří se Vám budou vždy plně věnovat a snažit se zodpovědět všechny Vaše dotazy.

Ing.arch. Štěpán Trunec – konzultant a školitel pro Prahu, specializace: Autodesk Revit Architecture, AutoCAD Architecture, Autodesk Navisworks, Autodesk 3ds Max Design, DT+, CADKON Krovy, GRAITEC PowerPack pro Revit.

Štěpán má 20letou zkušenost s CAD a více než 10letou zkušenost s aplikací Revit. V naší firmě působí na pozici CAD / BIM konzultanta pro oblast stavební (AEC). Věnuje se vývoji zákaznických aplikací, implementaci a školení softwaru u zákazníků. Je spoluautorem učebnic Architectural Desktop a držitelem certifikátu Autodesk Certified Professional pro produkty Revit Architecture a AutoCAD.

Ing.arch. Pavel Franče – konzultant a školitel pro Prahu, specializace: AutoCAD LT, AutoCAD, CADKON+ Architecture, CADKON+ MEP, CADKON+ Basic.

Ing. Robert Krňávek – konzultant a školitel pro Prahu i Brno, specializace: Graitec Advance Workshop, Autodesk Advance Steel.

Robert má již 20letou praxi v naší firmě, kde působí na pozici produktového manažera aplikací pro ocelové konstrukce a řízení výroby ocelových konstrukcí. Věnuje se lokalizaci, implementaci a školení softwaru u zákazníků. Má předchozí praxi ve statické a projekční kanceláři na pozici statik a konstruktér. Je absolvent oboru Konstrukce a dopravní stavby fakulty stavební ČVUT Praha.

Ing. Robert Martinec – konzultant a školitel pro Prahu i Brno, specializace: Autodesk Advance Steel, Advance Design.

Robert v naší firmě působí na pozici produktového manažera aplikací pro ocelové konstrukce. Věnuje se lokalizaci, implementaci a školení softwaru u zákazníků. Má předchozí 10letou praxi ve statické a projekční kanceláři na pozici statik a konstruktér. Je absolvent oboru Konstrukce a pozemní stavby fakulty stavební ČVUT Praha.

Tomáš Huml - konzultant a školitel pro Prahu i Brno, specializace: Autodesk Advance Concrete, Autodesk Revit Structure, CADKON RCD.

Tomáš má již 10ti letou praxi v naší firmě na pozici product manager pro betonové konstrukce. Podílel se na řadě úspěšných projektů jako implementace produktů řad Advance/CADKON/Autodesk u zákazníků nebo komplexní školení v rámci různých dotačních programů. Z předchozích zkušeností je zajímavá 6ti letá praxe ve statické a projekční kanceláři na pozici konstruktér.

Ing. Marián Bandžák – konzultant a školitel pro Prahu i Brno, specializace: Advance Design.

Marián jako product manager má na starost programy pro statické výpočty. Má osmiletou praxi v projekci pozemních staveb a ocelových konstrukcí. Studium ukončil státní závěrečnou zkouškou na Stavební fakultě Technické Univerzity v Košicích.

Ing. Lukáš Drbohlav – konzultant a školitel pro Prahu i Brno, specializace: Autodesk AutoCAD Civil 3D, Autodesk Infraworks, Autodesk AutoCAD MAP 3D, Autodesk Vehicle Tracking, CADKON DIO, CADKON CIT.

Lukáš má 5 let praxe z projekční kanceláře v programu Civil 3D a přidružených aplikací pro infrastrukturu. Věnuje se implementacím, školení a rozvoji softwaru na míru dle požadavků našich klientů. Aktivně podporuje naše zákazníky na helpdesku a dále se s ním můžete setkat na našich pravidelných webinářích. Je absolvent oboru Vodní stavby a vodní hospodářství fakulty stavební ČVUT v Praze.

Pavel Hájek - CAD konzultant a školitel pro Prahu i Brno, specializace: Autodesk Inventor, AutoCAD Plant 3D, Autodesk Vault.

Pavel má 6letou praxi v projektování v jaderné energetice, pracoval na projektech vzduchotechniky - chlazení a několik let v konstrukci kovovýroby. Podílel se na projektech Dostavba JEMO 3.- 4. Blok, Paládium, Hagibor Office Building nebo budově ústředí ČSOB. Spolupracoval na projektu ČOV na Císařském ostrově. Aktivně se věnuje podpoře uživatelů strojařských CAD aplikací jako je např. Autodesk Inventor a implementacích AutoCAD Plant 3D.

Ing. Aleš Sigmund – konzultant a školitel pro Brno, specializace: Autodesk Revit Architecture, Autodesk Revit MEP.

Aleš se věnuje plně Revitu a za více jak 9 let praxe v naší firmě má za sebou nespočet školení, konzultací, prezentací, řešení dotazů na Helpdesku a více jak 4 roky pořádání pravidelných pátečních Revit webinářů.Vystudoval FAST VUT v Brně obor NPS.

Petr Kyzlink – konzultant a školitel pro Brno, specializace: CADKON+ Architecture, CADKON+ MEP, CADKON+ Basic, AutoCAD LT, AutoCAD.

Petr je trpělivý lektor s 9letou praxí školení CAD programů. Absolvoval Střední průmyslovou školu stavební a přes 10 let se pohyboval v projekčních kancelářích se zaměřením na stavařinu a TZB.

KDE A KDY ŠKOLENÍ PROBÍHÁ?

UČEBNA

Školení probíhá v plně vybavených multifunkčních učebnách, a to v Praze 4, Jeremenkova 90a nebo v Brně, Křenová 52.

V učebnách Vám budou po dobu kurzu k dispozici naše notebooky s předinstalovanými produkty.

Školení rádi uspořádáme také ve vašich prostorách. V případě tohoto požadavku nás neváhejte kontaktovat.

Školení pod vedením kvalifikovaných lektorů začíná obvykle v 8.30hod a končí v 16.00hod včetně přestávky na oběd.

Ucebna1m

   Ucebna2m
   Ucebna3m

 

ONLINE

Z pohodní vaší kanceláře nebo domova budete proškoleni v základních postupech práce s programem. Jedná se o intenzivní školení, kde probíraná látka je zaměřena na základní praktické postupy tak, aby se školený co nejrychleji naučil základy práce s CADKON+. Délka školení je 4 hodiny.

Toto školení doporučujeme všem, kteří nově pořídili CADKON+ a začínají v něm pracovat.

Školení probíhá přes internet formou webináře - uživatelé se připojí ze svých počítačů k počítači lektora a sledují výklad. Následně dostanou čas na vyzkoušení probírané části na vlastním počítači. Lektor má možnost se k uživatelům připojit a v případě potřeby pomoci a vysvětlit problematiku přímo na obrazovce uživatele.

 

 

Jak se k nám dostat?

PRAHA

Doprava MHD:

 • autobusem č. 118 (směr Smíchovské nádraží) od stanice metra C Budějovická do stanice Nové Podolí.
 • autobusem č. 118 (směr Sídliště Spořilov) ze stanice Smíchovské nádraží do stanice Nové Podolí.

Doprava autem:


Zvětšit mapu

 

Před areálem jsou k dispozici nezpoplatněná parkovací místa v ulici Jeremenkova.

Možnosti ubytování v okolí:

Brno

Doprava MHD:

 • tramvají číslo 8 (směr Líšeň) nebo tramvají č. 9 (směr Juliánov) z hlavního nádraží ČD a autobusového nádraží Grand do stanice Masná.
 • tramvají číslo 12 z autobusového nádraží Zvonařka (směr Technologický park), na Hlavním nádraží přestoupit na linky číslo 8 (směr Líšeň) nebo tramvají č. 9 ( směr Juliánov) do stanice Masná.

Doprava autem:


Zvětšit mapu

 

Účastníci školení mají k dispozici přilehlé placené parkoviště Obchodního centra Nosreti přímo ve dvoře za budovou - vjezd z ulice Čechyňská.

Možnosti ubytování v okolí:

 

JAK SE PŘIHLÁSIT?

Stačí si vybrat produkt a termín, který Vám vyhovuje, vyplnit a odeslat on-line přihlašovací formulář. Zpětně Vám e-mailem přijde potvrzení Vaší rezervace. Po absolvování školení obdržíte vystavenou fakturu.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím e-mailu nebo prostřednictvím naší pevné linky – 244 016 055.
 

AKTUÁLNÍ NABÍDKA ŠKOLENÍ - PŘIHLASTE SE

Vývoj na míru

Vývoj na míru

Bohatých zkušeností našeho technického a vývojového týmu využíváme také při tvorbě doplňkových funkcí a aplikací na míru dle individuálních potřeb našich zákazníků.  Tyto nástroje pomáhají projekčním a konstrukčním týmům zvyšovat produktivitu a efektivitu práce v CAD/BIM aplikacích a to ve 2D i 3D prostředí.  Dále naše nástroje doplňují standardní produkty o specifické funkce. Tím umožňují automatizovat opakující se pracovní postupy, nebo doplnit do produktů nové nástroje dle potřeb různých odvětví a profesí. Každodenní práce se pomocí těchto nástrojů stává rychlejší, komfortnější a efektivnější. Díky použití specifických funkcí a knihoven prvků dochází také k výraznému snižování chybovosti. Škála námi realizovaných projektů v oblasti individuálního vývoje je opravdu široká. Od jedné funkce (například funkce pro automatizované publikování výkresů do formátu PDF podle firemních pravidel) až po komplexní aplikace (viz. níže). Pro naše zákazníky to znamená časovou a v konečném důsledku také finanční úsporu.

Máme zkušenosti s vytvářením aplikací pro produkty založené na platformě Autodesk AutoCAD, například  AutoCAD Civil 3D, AutoCAD Mechanical, AutoCAD Architectural, AutoCAD LT, ale také BIM nástrojů z řady Revit a software pro tvorbu digitálních prototypů Inventor. Kromě nástrojů určených pro produkty společnosti Autodesk vytváříme také specializované aplikace pracující v prostředí AdvanceCAD, cenově výhodném CAD software naší mateřské společnosti GRAITEC.

Neváhejte a kontaktujte nás se svým přáním či požadavkem. Od jednoduchých funkcí po komplexní aplikace, to vše pro vás rádi vytvoříme! Bližší informace o vývoji aplikací na míru vám rádi poskytnou obchodníci GRAITECu, případně nám napište na email .

 

Našich služeb využily například společnosti:

BLOCK a.s.  – specializovaná nadstavba pro BIM řešení Autodesk Revit Architecture určená k projektování čistých prostor za použití výrobního sortimentu společnosti BLOCK. Na základě 3D modelu je generován soupis použitých výrobků. Tento nástroj umožňuje velmi rychle vypracovat projekt ve fázi studie, cenovou kalkulaci a prezentační materiál pro obchodní oddělení. Následně je 3D model dopracován o detaily ve fázi prováděcí dokumentace. Velkou výhodou je nejen přehlednost 3D modelu, ale také promítnutí jakékoliv změny do všech výkresů a soupisů použitého materiálu.

Správa železniční dopravní cesty, s.o.  – námi vyvinutá aplikace SŽDC CAD obsahuje sadu nástrojů, které pomáhají při tvorbě ukolejňovacích schémat, elektrotechnických schémat a schémat napájení a dělení trakčního vedení. Dále je obsahem knihovna značek a typů vedení, a také definice standardů hladin. SŽDC CAD je nadstavbou produktu Autodesk AutoCAD.

CB Profil a.s. – námi vyvinutá aplikace CB CAD umožňuje technikům společnosti CB Profil rychle reagovat na poptávku zákazníků a změny v projektech. CB CAD umožňuje optimalizovat tloušťku trapézového plechu dle požadavků projektu a nalézt tak rychle nejefektivnější variantu. Tato aplikace propojuje grafické CAD prostředí se statickým výpočetním jádrem. CB CAD pracuje v prostředí AdvanceCAD.

WEBINÁŘE

Webináře

Chcete zlepšit znalost Vámi používaného softwaru? Chcete najít odpověď na Vámi řešený problém? Chcete se naučit nové pracovní postupy?

Pokud ano, neváhejte čerpat z našich zkušeností profesionálů s 24-ti letou praxí v oboru a přihlaste se na námi pořádané webináře k produktům společností Autodesk a GRAITEC.
 

AKTUÁLNÍ NABÍDKA WEBINÁŘŮ - PŘIHLASTE SE

 

 


Co je to webinář?

Název vznikl spojením slov webový seminář a jedná se v podstatě o seminář pořádaný ve virtuálním prostředí webu.

Co Vám to přinese?

Díky našim webinářům získáte informace o práci v námi prodávaných produktech on-line, přímo na svém monitoru z pohodlí Vaší kanceláře, a to vše bez zbytečných cestovních výloh.
Webináře se můžete i aktivně účastnit, t.j. pokládat otázky, na které Vám náš technik on-line odpoví.

Pro koho je webinář určený a kolik to stojí?

Naše webináře jsou určeny výhradně pro zákazníky spol. GRAITEC s platným CADKON Active nebo subscription, webináře pro ně poskytujeme ZDARMA.

Jak dlouho webinář trvá?

Standardní délka webináře je v rozsahu 30 až 90 minut.

Pro kolik osob je webinář určený?

Našich webinářů se může zúčastnit až 100 osob.

Jak se přihlásit?

Na webinář se musíte zaregistrovat, buď kliknutím na odkaz, na e-mailové pozvánce kterou jste obdrželi, nebo vybráním termínu a vyplněním registrace na našem webu.

obr webinare

Podrobné informace pro přihlášení na Webinář naleznete pdfzde.920.78 KB

ON-LINE SLUŽBY

On-line prezentace a konzultace

hp-aboutSlužba je formou prezentace a technické podpory, kde pomocí propojení přes internet probíhá hlasová i obrazová komunikace mezi Vámi a naším technikem. Takto je například možné přednést komplikovaný dotaz, kde Vy na vašem počítači ukážete, o co se jedná, a náš technik vás po celou dobu slyší a zároveň sleduje vaši obrazovku. Stejně tak Vy můžete sledovat technika během předvádění konkrétního postupu. Je také možné převzít kontrolu nad klávesnicí a myší. Zúčastnit se může najednou až 15 osob.

On-line prezentace/konzultace probíhají pomocí služby GoToMeeting. Pro stávající zákazníky také pořádáme internetové semináře na konkrétní téma. Podívejte se na termíny seminářů. 

g2w logo 180x35g2m logo 180x35

Jak to funguje?

Nejprve naplánujeme datum a přesný čas a potřebné informace nebo pozvánku Vám pošleme e-mailem. Vy potom v domluvený čas klepnete na odkaz v e-mailu a on-line prezentace/konzultace může začít.


Co k tomu potřebuji?

Operační systém: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, 2003 Server nebo 2000 (Linux není podporován)
Internetový prohlížeč: Internet Explorer, Mozilla Firefox (aktivní JavaScript a Java) nebo Google Chrome.
Internetové připojení: doporučujeme kabelové, DSL nebo rychlejší Počítač: Minimálně procesor Pentium® 1GHz s 512 MB RAM (2 GB RAM pro Windows Vista/7)
Určitě také doporučujeme připojit sluchátka/reproduktory a mikrofon, pokud se budete chtít zapojit do diskuze.

Kolik to stojí?

Obecné prezentace jsou zdarma. Konzultace u stávajících zákazníků dle platného ceníku GRAITECu. Řešení problémů u stávajících zákazníků je v rámci platného Subscription (Maintenace Subscription, CADKON Active) po dobu 1h/měsíc zdarma, v ostatních případech je tato podpora zpoplatněna. Zákazníci s platným Subscription po vyčerpání 1h/měsíc zdarma: 13Kč/min + 70 Kč připojení. Zákazníci bez platného Subscription: 16Kč/min + 70 Kč připojení.

Jak probíhá prezentace?

 1. Po zaregistrování se přihlásíte pomocí odkazu, který Vám přišel e-mailem.
  obr online 1
 2. V internetovém prohlížeči klepnete na tlačítko „Launch Software".
 3. On-line prezentace a konzultace poslední aktualizace 25.1.2012
  obr online 3
 4. Vyplníte Vaše jméno a e-mail.
  obr online 4
 5. A prezentace může začít.


Jak probíhá konzultace?

Stejným způsobem jako prezentace a navíc můžete našemu technikovi povolit přístup do Vašeho počítače (vzdálená plocha), aby přímo na Vašem počítači mohl provádět úpravy, nastavení, instalovat, předvést postup řešení atd.
Náš technik Vás požádá o přístup do Vašeho počítače a Vy pouze myší klepnete na tlačítko „Show My Screen".
orb online 5

Maintenance Subscription

Maintenance Subscription

Kontaktujte nás


ADSK Platinum_2015_color-on-white