Školení

Chcete, aby Vám software ulehčil práci? Chcete ušetřit čas na Vašich projektech? Chcete rychlou návratnost Vašich investicí do softwaru?

Pokud ano, neváhejte čerpat z našich zkušeností profesionálů s dlouholetou praxí v oboru a přihlaste se na námi pořádaná školení produktů společností Autodesk a GRAITEC, která probíhají v našich učebnách nebo online.

GRAITEC s.r.o. poskytuje školení na produkty Autodesku, kde jsme certifikovaným partnerem (ATC – Autodesk Authorized Training center). Touto certifikací potvrzujeme, že naše školení jsou té nejvyšší úrovně. Dále poskytuje školení na naše produkty CADKON, CADKON+ a Advance.

Školení Autodesk

Jako Autorizované školící centrum nabízíme školení nejvyšší kvality. Zařaďte se i Vy mezi profesionály Autodesku a získejte celosvětově uznávaný certifikát a výhody s tím spojené právě u nás.

Díky školení v našem Autodesk training centru získáte informace o nejnovějších funkcionalitách, naučíte se nejlepší praktiky a zlepšíte své znalosti produktů Autodesk tak, abyste jej uměli maximálně využít v praxi. Získáním znalostí v oblasti, ve které to nejvíce potřebujete, dosáhnete rychleji co nejlepší návratnosti své investice.

Certifikát Autodesk - Jak to funguje?

Přes nás si objednáte certifikační test, který absolvujete v našich učebnách v Praze nebo Brně. Jsme certifikovaným partnerem na produkty

  • AutoCAD 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017
  • Autodesk Revit Architecture 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017


Ceny kurzů se pohybují od 45 do 100 Eur. Kontaktujte nás a rádi Vám sdělíme přesnou cenu.

Pokud chcete absolvovat profesionální test je nutné před tímto testem absolvovat základní test.

Chcete se připravit na certifikaci nebo se zdokonalit v řadě programů od Autodesk? Přihlaste se na naše školení!
 

AKTUÁLNÍ NABÍDKA ŠKOLENÍ PRODUKTŮ AUTODESK - PŘIHLASTE SE

Ostatní školení

Chcete lépe ovládat naše programy jako CADKON, CADKON+ či produkty řady Advance? Jako vývojáři těchto softwarů Vám zaručíme nejkvalitnější odborné školení. Neváhejte a zaregistrujte se!

Profesionální školení jsou určena jak pro začátečníky, tak i pro pokročilejší uživatele. Techničtí pracovníci GRAITECu disponují rozsáhlými zkušenostmi v používání produktů a dobře se orientují v problematice jednotlivých profesí díky naší přímé provázanosti na uživatele na jedné straně a vývoji produktů Advance a CADKON na straně druhé.

V případě, že si vyberete školení produktů Advance a CADKON, máte jedinečnou možnost absolvovat toto školení přímo u vývojářů těchto produktů.
 

AKTUÁLNÍ NABÍDKA ŠKOLENÍ CADKON/ADVANCE - PŘIHLASTE SE

Doplňující informace

Dotační program a akreditace od ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy

Naše společnost je akreditována Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy. Pro školení Vašich zaměstnanců můžete nyní také využít platných dotačních titulů spravovaných MPSV. Mezi projekčními a konstrukčními kancelářemi je aktuálně nejvyužívanějším projektem „Podpora odborného vzdělávání zaměstnanců" (POVZ), kdy úřad práce hradí 100% náklady na školení včetně mzdových nákladů na zaměstnance! Tento titul navazuje na úspěšný předchozí projekt „Vzdělávejte se pro růst I. a II."

Pro bližší informace o aktuálních možnostech financování školení z dotačních zdrojů neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení.

Školení šitá přímo na míru

Nevyhovují Vám námi nabízené termíny? Chcete proškolit větší počet Vašich zaměstnanců? Pak neváhejte a obraťte se na nás přímo s žádostí o školení „šitém na míru". Individuálně Vám dle Vašich potřeb navrhneme termín, místo (možno i v místě zákazníka) a cenu.

V případě zájmu a bližších informací nás kontaktujte prostřednictvím e-mailu nebo prostřednictvím naší pevné linky – 244 016 055.

CO VÁS TO BUDE STÁT?

Ceny na standardní školení společnosti Graitec s.r.o., dle standardních osnov, jsou uvedené u jednotlivých kurzů. V případě řešení individuálních potřeb, přípravy školení na míru, školení v jiných prostorách, apod. nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám zpracujeme kalkulaci.

V ceně školení v učebně je zahrnuto vystavení certifikátu u produktů CADKON, zápůjčka notebooků po dobu kurzu, drobný nápojový bar, nárok na 2 konzultace v rozsahu max. 1 hodiny se školitelem prostřednictvím vzdálené plochy (používáme aplikaci TeamViewer). Ceny jsou uvedené bez DPH.

Pro zákazníky GRAITECu s platným Subscription programem je možné uplatnit slevu 20% z ceny školení.
V případě bližších informací k ostatním cenám školení nás kontaktujte na telefonním čísle 244 016 055.

Co o našich školení říkají zákazníci?

"Základní školení Revit ve spol. GRAITEC nám umožnilo nejen osvojit si základní principy práce v tomto produktu, který naši praxi významně urychluje a posouvá vpřed, ale také pochopit celý koncept práce v systému BIM. Šlo nepochybně o neocenitelný a důležitý první krok tímto perspektivním směrem."

Ing. arch. Petr Hill
TopProjekt, s.r.o., Brno

"Školení pomohlo naší firmě urychlit začlenění programu Revit do programového spektra. Formou školení jsme se na tento program snadněji adaptovali, než by tomu bylo formou samostudia. I nadále využíváme tým firmy GRAITEC ke konzultacím, které velice často ušetří mnoho času s hledáním optimálního řešení při projektování v Revitu."

Ing. Josef Chovan
Delta Projektconsult s.r.o., Třebíč

"Školení firmy GRAITEC probíhá ve velmi přátelském duchu v příjemných prostorech. Postup školení je flexibilní, dává prostor otázkám účastníků a řešení konkrétních problémů. Jako profesní vhled do problematiky CAD programů jej můžu doporučit."

Ing.arch. Jiří Voslář
Projektový ateliér pro architekturu a pozemní stavby  s.r.o., Praha
 

AKTUÁLNÍ NABÍDKA ŠKOLENÍ - PŘIHLASTE SE


ŠKOLENÍ PROBÍHAJÍ PODLE PROVĚŘENÝCH OSNOV:


Kdo Vás bude školit?

Školení poskytují naši kvalifikovaní a zkušení školitelé s dlouholetou praxí v oboru, kteří se Vám budou vždy plně věnovat a snažit se zodpovědět všechny Vaše dotazy.
 
Ing.arch. Štěpán Trunec – konzultant a školitel pro Prahu, specializace: Autodesk Revit Architecture, AutoCAD Architecture, Autodesk Navisworks, Autodesk 3ds Max Design, DT+, CADKON Krovy, GRAITEC PowerPack pro Revit.

Štěpán má 20letou zkušenost s CAD a více než 10letou zkušenost s aplikací Revit. V naší firmě působí na pozici CAD / BIM konzultanta pro oblast stavební (AEC). Věnuje se vývoji zákaznických aplikací, implementaci a školení softwaru u zákazníků. Je spoluautorem učebnic Architectural Desktop a držitelem certifikátu Autodesk Certified Professional pro produkty Revit Architecture a AutoCAD.

Ing.arch. Pavel Franče – konzultant a školitel pro Prahu, specializace: AutoCAD LT, AutoCAD, CADKON+ Architecture, CADKON+ MEP, CADKON+ Basic.

Ing. Robert Krňávek – konzultant a školitel pro Prahu i Brno, specializace: Graitec Advance Workshop, Autodesk Advance Steel.

Robert má již 20letou praxi v naší firmě, kde působí na pozici produktového manažera aplikací pro ocelové konstrukce a řízení výroby ocelových konstrukcí. Věnuje se lokalizaci, implementaci a školení softwaru u zákazníků. Má předchozí praxi ve statické a projekční kanceláři na pozici statik a konstruktér. Je absolvent oboru Konstrukce a dopravní stavby fakulty stavební ČVUT Praha.

Ing. Robert Martinec – konzultant a školitel pro Prahu i Brno, specializace: Autodesk Advance Steel, Advance Design.

Robert v naší firmě působí na pozici produktového manažera aplikací pro ocelové konstrukce. Věnuje se lokalizaci, implementaci a školení softwaru u zákazníků. Má předchozí 10letou praxi ve statické a projekční kanceláři na pozici statik a konstruktér. Je absolvent oboru Konstrukce a pozemní stavby fakulty stavební ČVUT Praha.

Tomáš Huml - konzultant a školitel pro Prahu i Brno, specializace: Autodesk Advance Concrete, Autodesk Revit Structure, CADKON RCD.

Tomáš má již 10ti letou praxi v naší firmě na pozici product manager pro betonové konstrukce. Podílel se na řadě úspěšných projektů jako implementace produktů řad Advance/CADKON/Autodesk u zákazníků nebo komplexní školení v rámci různých dotačních programů. Z předchozích zkušeností je zajímavá 6ti letá praxe ve statické a projekční kanceláři na pozici konstruktér.

Ing. Marián Bandžák – konzultant a školitel pro Prahu i Brno, specializace: Advance Design.

Marián jako product manager má na starost programy pro statické výpočty. Má osmiletou praxi v projekci pozemních staveb a ocelových konstrukcí. Studium ukončil státní závěrečnou zkouškou na Stavební fakultě Technické Univerzity v Košicích.

Ing. Lukáš Drbohlav – konzultant a školitel pro Prahu i Brno, specializace: Autodesk AutoCAD Civil 3D, Autodesk Infraworks, Autodesk AutoCAD MAP 3D, Autodesk Vehicle Tracking, CADKON DIO, CADKON CIT.

Lukáš má 5 let praxe z projekční kanceláře v programu Civil 3D a přidružených aplikací pro infrastrukturu. Věnuje se implementacím, školení a rozvoji softwaru na míru dle požadavků našich klientů. Aktivně podporuje naše zákazníky na helpdesku a dále se s ním můžete setkat na našich pravidelných webinářích. Je absolvent oboru Vodní stavby a vodní hospodářství fakulty stavební ČVUT v Praze.

Ing. Aleš Sigmund – konzultant a školitel pro Brno, specializace: Autodesk Revit Architecture, Autodesk Revit MEP.

Aleš se věnuje plně Revitu a za více jak 9 let praxe v naší firmě má za sebou nespočet školení, konzultací, prezentací, řešení dotazů na Helpdesku a více jak 4 roky pořádání pravidelných pátečních Revit webinářů.Vystudoval FAST VUT v Brně obor NPS.

Pavel Hájek - CAD konzultant a školitel pro Prahu i Brno, specializace: Autodesk Inventor, AutoCAD Plant 3D, Autodesk Vault.

Pavel má 6letou praxi v projektování v jaderné energetice, pracoval na projektech vzduchotechniky - chlazení a několik let v konstrukci kovovýroby. Podílel se na projektech Dostavba JEMO 3.- 4. Blok, Paládium, Hagibor Office Building nebo budově ústředí ČSOB. Spolupracoval na projektu ČOV na Císařském ostrově. Aktivně se věnuje podpoře uživatelů strojařských CAD aplikací jako je např. Autodesk Inventor a implementacích AutoCAD Plant 3D.

Petr Kyzlink – konzultant a školitel pro Brno, specializace: CADKON+ Architecture, CADKON+ MEP, CADKON+ Basic, AutoCAD LT, AutoCAD.

Petr je trpělivý lektor s 9letou praxí školení CAD programů. Absolvoval Střední průmyslovou školu stavební a přes 10 let se pohyboval v projekčních kancelářích se zaměřením na stavařinu a TZB.


KDE A KDY ŠKOLENÍ PROBÍHÁ?

UČEBNA

Školení probíhá v plně vybavených multifunkčních učebnách, a to v Praze 4, Jeremenkova 90a nebo v Brně, Křenová 52.
 
Školení pod vedením kvalifikovaných lektorů začíná obvykle v 8.30hod a končí v 16.00hod včetně přestávky na oběd.

Ucebna1m

   Ucebna2m
   Ucebna3m

ONLINE

Z pohodní vaší kanceláře nebo domova budete proškoleni v základních postupech práce s programem. Jedná se o intenzivní školení, kde probíraná látka je zaměřena na základní praktické postupy tak, aby se školený co nejrychleji naučil základy práce s CADKON+. Délka školení je 4 hodiny.

Toto školení doporučujeme všem, kteří nově pořídili CADKON+ a začínají v něm pracovat.

Školení probíhá přes internet formou webináře - uživatelé se připojí ze svých počítačů k počítači lektora a sledují výklad. Následně dostanou čas na vyzkoušení probírané části na vlastním počítači. Lektor má možnost se k uživatelům připojit a v případě potřeby pomoci a vysvětlit problematiku přímo na obrazovce uživatele.

Jak se k nám dostat?

PRAHA

Doprava MHD:

  • autobusem č. 118 (směr Smíchovské nádraží) od stanice metra C Budějovická do stanice Nové Podolí.
  • autobusem č. 118 (směr Sídliště Spořilov) ze stanice Smíchovské nádraží do stanice Nové Podolí.

Doprava autem:


Zvětšit mapu

Před areálem jsou k dispozici nezpoplatněná parkovací místa v ulici Jeremenkova.

Možnosti ubytování v okolí:

BRNO

Doprava MHD:

  • tramvají číslo 8 (směr Líšeň) nebo tramvají č. 9 (směr Juliánov) z hlavního nádraží ČD a autobusového nádraží Grand do stanice Masná.
  • tramvají číslo 12 z autobusového nádraží Zvonařka (směr Technologický park), na Hlavním nádraží přestoupit na linky číslo 8 (směr Líšeň) nebo tramvají č. 9 ( směr Juliánov) do stanice Masná.

Doprava autem:


Zvětšit mapu

Účastníci školení mají k dispozici přilehlé placené parkoviště Obchodního centra Nosreti přímo ve dvoře za budovou - vjezd z ulice Čechyňská.

Možnosti ubytování v okolí:

Maintenance Subscription

Maintenance Subscription

Kontaktujte nás


ADSK Platinum_2015_color-on-white