Navisworks Manage & 5 licencí BIM 360 Glue zdarma

Nenápadná promo akce s velkým významem pro workflow na stavbě! Jedná se o jedinečný BIM nástroj pro připomínkování modelu přímo na stavbě.  Právě nyní máte možnost získat odkudkoli přístup k nejnovějším verzím modelu a připomínkovat je. Aplikace podporuje více než 50 druhů formátů, zpětné propojení s aplikacemi Revit, Civil 3D, AutoCAD apod. V rámci promo akce získejte k ročnímu pronájmu (Desktop Subscription) Autodesk Naviswork Manage ZDARMA 5 jmenovitých licencí aplikace BIM 360 Glue.

K čemu je vlastně dobrá aplikace BIM 360 Glue?

BIM 360 Glue je skvělé řešení pro koordinaci a řízení vašeho projektu. Spojuje výhody nástroje Navisworks a univerzální dostupnost a sílu cloudu BIM 360. Průběžný přístup k jednotným aktuálním informacím zamává s produktivitou vašeho týmu a výrazně jí vynese vzhůru.

Přímo z mobilního zařízení umožňuje připomínkovat projekt, prohlížet, odměřovat, online porovnávat model se situací přímo na stavbě, vyhledávat kolize a připomínky rovnou zaznamenat a předávat k řešení členům teamu.

NWM-glue1

NWM-glue2 NWM-glue3

Aplikace BIM 360 Glue je dostupná z počítače, propojená s nástroji projektanta a zároveň jako manažerská mobilní aplikace dostupná odkudkoliv.

V kontextu dalších nástrojů BIM 360, jako je BIM 360 Layout, umožňuje například přímo ověřovat zaměřené body staveniště vůči projektu.

Podívejte se na informační 2 min. video BIM 360 Glue a BIM 360 Layout

bim-360-glue-overview-video-thumb-252x150 

NWM-glue4 

a na propojení BIM 360 Glue a Navisworks

NWM-glue6

Pro více informací kontaktujte náš obchodní tým, rádi vám poradíme.

Maintenance Subscription

Maintenance Subscription

Kontaktujte nás


ADSK Platinum_2015_color-on-white