Aktualizace PowerPack pro Advance Steel 2016

Další nástroje v nové verzi GRAITEC Advance PowerPacku pro Autodesk® Advance Steel 2016!

GRAITEC, mezinárodní vývojářská společnost v oblasti BIM, CAD a řešení pro statiku, celosvětový Autodesk Reseller napříč odvětvími AEC a MFG, s potěšením oznamuje uvedení dalších nástrojů v nejnovější verzi Advance PowerPacku pro Autodesk® Advance Steel 2016.

PP4AS-logo409x94

Nová verze aplikace GRAITEC Advance PowerPack for Autodesk® Advance Steel obsahuje množství funkcí a efektivních nástrojů, aby zákazníci získali skutečnou konkurenční výhodu při používání aplikace Autodesk® Advance Steel 2016.

Nejnovější verze přidává ke všem předchozím nástrojům několik nových přípojů, nástroje pro vynesení složitých schodnic točitých schodišť, napojení na cloudové služby a sadu příkazů pro transformaci Advance Steel výkresů na výkresy kompatibilní s "čistým" AutoCADem při zachování měřítka a editovatelných kót.

Souhrn nových nástrojů:

  • Odkaz na cloud
  • Nosník s vlnitou stojinou
  • Inteligentní rozložení výkresů /modelů/dílů
  • Pokrytí podlahy
  • Okopový plech na rošty/plechy
  • Šroubovice
  • Plechy na profil
  • Připojení vaznice ohýbaným plechem
  • Výztuhy na profil
  • Podpůrný plech

Zákazníci společnosti GRAITEC obdrží PowerPack pro Advance Steel buď bezplatně jako doplněk k jejich subscription programu k produktu Autodesk® Advance Steel nebo je k dispozici k zakoupení samostatně u společnosti GRAITEC nebo u některého z našich globálních partnerů.
 

Stáhněte si 5denní zkušební verzi!


Carl Spalding, GRAITEC Product Strategy Director:
„Zpočátku byl pro nás PowerPack způsob, jak dodávat zákazníkům další nástroje. Rychlé přijetí uživateli z celého světa a neuvěřitelně pozitivní reakce byly velmi působivé. Každá verze přináší více nástrojů, více automatizace a další funkcionality, které umožňují zákazníkům zvýšit svůj výkon a zlepšit kvalitu. Je povzbudivé vidět, jak nástroji, které poskytujeme, můžete vytvořit takový obrovský rozdíl, a tak není divu, že PowerPack se rychle stává nezbytným nástrojem v každé konkurenceschopné konstrukční kanceláři."

O společnosti GRAITEC
Společnost GRAITEC, založena v roce 1986, je dlouhodobým celosvětovým Autodesk partnerem a nezávislým vývojářem vysoce výkonného BIM řešení pro AEC odvětví. Rozsáhlá řada zavedených softwarových produktů GRAITEC kombinované s produkty a BIM suite společnosti Autodesk umožňuje společnosti GRAITEC pomáhat svým zákazníkům řešit jejich nejnáročnější potřeby na projektech a maximalizovat jejich produktivitu, efektivitu a výkon.
S více jak 350 zaměstanci, GRAITEC působí ve 12 zemích a má celosvětově 26 poboček. GRAITEC je na inovace zaměřená společnost, jejíž produkty jsou používány více než 40 000 stavebních odborníků po celém světě.
Pro více inforamcí, prosím, navštivte www.graitec.com

Další informace o novinkách v PowerPacku pro Advance Steel 2016 R2 najdete zde.

Maintenance Subscription

Maintenance Subscription

Kontaktujte nás


ADSK Platinum_2015_color-on-white