Nová verze Advance PowerPacku pro Autodesk Advance Steel 2016

Společnost GRAITEC, mezinárodní BIM, PLM a CAD vývojář pro oblast stavebnictví a strojírenství a specialista na všechna související konstrukční odvětví, s potěšením oznamuje novou verzi svých doplňujících nástrojů, GRAITEC Advance PowerPack pro Autodesk® Advance Steel 2016.

2015 06_12_logo_pp_asUvolnění Advance PowerPacku pro Autodesk®  Advance Steel v listopadu loňského roku ukázalo, že mnoha uživatelům pomohl tento nástroj zvýšit produktivitu,  uspořit čas v důsledku toho ušetřit náklady na provoz jejich firem.

V návaznosti na vydání Autodesk®  Advance Steel 2016, GRAITEC uvolňuje Advance PowerPack pro Autodesk® Advance Steel 2016 s množstvím nových nástrojů, utilit a funkcí, ale také vylepšením stávajícího obsahu. Nová verze přináší doplnění databází o nové profily, mnoho předdefinovaných nastavení a především nové nástroje jako například spirálová schodnice pro high-endové výrobce schodišť nebo automatické zakrytí podlahy založené na roštech standartních velikostí.

Verze 2016 také představuje přístup do cloudového úložiště a integraci obousměrného propojení s Advance Workshop, softwaru pro řízení výroby ocelových konstrukcí. Uživatelé Advance Steel tak mohou načíst a zobrazit barevné označení skutečného stavu výráběné konstrukce ve svých modelech.

Zákazníci společnosti GRAITEC používající Autodesk® Advance Steel mají exkluzivní přístup k rozšíření GRAITEC Advance PowerPack 2016 jako součásti jejich smlouvy o subscription. Poslední verze je nyní k dispozici k stažení v Download zóně stránek technické podpory Helpdesk nebo na stránkách technické podpory Graitec Advantage. PowerPack je součástí instalačního balíčku GRAITEC Advance 2016 a lze ho také stáhnout jako 5-ti denní zkušební verzi přímo ze stránek GRAITECu.

GRAITEC pokračuje v úzké spolupráci s Autodeskem na vytvoření unikátního řešení prospívající všem koncovým uživatelům. Advance PowerPack pro Autodesk® Advance Steel poskytuje vylepšené pracovní postupy, lokalizované funkcionality, vyšší produktivitu a efektivitu pro uživatele produktů Autodesk  v každém koutě světa.

S plnou podporou Autodesku a téměř 30-ti lety zkušeností s podporou ocelářského průmyslu plánuje GRAITEC vydávat pro Advance PowerPack několik aktualizací každý rok. Tím je zaručeno, že naši zákazníci budou mít vždy k dispozici ty nejlepší možné nástroje.

Carl Spalding, GRAITEC Product Strategy Director komentuje: "GRAITEC je odhodlaný starat se o vývoj v ocelářském průmyslu a poskytovat nejnovější technologie. Vždy jsme byli schopni rychle reagovat a dodat funkcionalitu, která pomohla našim zákazníkům zvýšit produktivitu a konkurenceschopnost. Nejnovější verze Advance PowerPack pro Autodesk® Advance Steel představuje výjimečnou hodnotu a vylepšenou výkonnost, která odráží širší potřebu našich zákazníku."

Maintenance Subscription

Maintenance Subscription

Kontaktujte nás


ADSK Platinum_2015_color-on-white