Revit webináře aneb online vzdělávání nejen pro pokročilé

Nevíte si v projektu rady s vlastním šrafovacím vzorem, zobrazuje se jinak než požadujete, chcete jej upravit protože nevypadá např. jako v AutoCADu? Chybí Vám v projektu revize nebo je neumíte používat? Narážíte v projektu na nesoulad souřadnic a nevíte jak na to? Pak sledujte s námi naše bezplatné pravidelné Revit webináře Nejen pro pokročilé...

Logo Revit_2016Ty jsou zaměřené na užitečné tipy pro Revit, zachycující praktické návody a cenné zkušenosti z různých oblastí práce s Revitem. Připravujeme a vysíláme je pro Vás již více jak čtyři a půl roku, za tuto dobu jste mohli shlédnout již více než 150 témat napříč programem Revit, tedy přes 70 hodin čistého času užitečných postupů.

Konkrétní téma je vždy předem upřesněno s ohledem na aktuálně řešenou problematiku a vámi zasílané náměty, proto doufáme, že Vám naše webináře pomohou zlepšit nebo rozšířit své znalosti.

Co to je?

Jedná se v podstatě o internetový seminář pořádaný ve virtuálním prostředím webu, který můžete sledovat online přímo na svém monitoru z pohodlí kanceláře nebo domova bez zbytečných cestovních výloh. Vše uvidíte i uslyšíte, v průběhu webináře můžete pokládat otázky, na které Vám v závěru náš technik odpoví.

Kdy to je?

Začínáme tradičně v pátek v 8:30h se standardní délkou 30 minut.

Jak se přihlásit?

Je to jednoduché! Na aktuální termíny již vyvěšených témat se můžete zaregistrovat přímo kliknutím na odkazy v tomto mini článku, nebo vybráním termínu a vyplněním registrace na našem webu www.graitec.cz > Akce. Věříme, že Vás naše semináře zaujmou.

Vypsaná témata do konce června:

Krok za krokem

A nebo se teprve seznamujete s prostředím Revitu a nevíte jak se vytváří tabulky výkazů a nebo výkresy? Chcete se seznámit s perspektivou a možnostmi rendrování modelu, atd.?

Vzhledem k oblibě této výukové formy pro Vás již půl roku vysíláme zcela nový cyklus webinářů cílený tentokrát na seznámení se od začátku s programem Revit s podtitulem Krok za krokem. Standardní délka je 15 minut a jednotlivá témata korespondují s osnovou základního školeni u nás v učebnách.

Vypsaná témata do konce června:

Pravidelně týden po týdnu se tak střídá webinář Krok za krokem s webináři Nejen pro pokročilé.

Připojte se k nám, věříme, že Vám tyto webináře pomůžou k lepšímu porozumění programu, snazšímu užívání  a především k větší radosti z vlastních výsledků Vaší práce. Děkujeme.

Maintenance Subscription

Maintenance Subscription

Kontaktujte nás


ADSK Platinum_2015_color-on-white