Autodesk představil Advance Steel 2016

Na konferenci ocelových konstrukcí NASCC v Nashville ukázal preview připravované nové verze produktu pro projektanty a konstruktéry ocelových konstrukcí – Autodesk Advance Steel 2016.

Mezi hlavní vylepšení, která jsou orientována na potřeby uživatelů, patří:

Nový koncept pracovního prostoru

Pro zvýšení výkonu při práci v 3D modelu máte nyní možnost zobrazit pouze vybrané prvky modelu v pracovní oblasti definované 2 body. Tato funkcionalita dovoluje plynuleji manipulovat s velkými modely. Prvky mimo uživatelsky definovaný pracovní prostor jsou zobrazeny zjednodušeně, přičemž úroveň podrobnosti reprezentace (LOD – level of details) lze uživatelsky nastavit. Například se nemusí zobrazovat spojovací prvky, nosníky jsou zobrazeny pouze osou apod.

AS2016-1

Vylepšené značky svarů

Vlastnosti svarů obsahují více informací než v předchozích verzích Advance Steelu. Tyto vlastnosti se zobrazí automaticky ve výkresech, ať už je svar vytvořen v modelu nebo dodatečně ve výkresu.

Značky svarů lze přizpůsobit úpravou souboru DWG, který obsahuje parametry reprezentující specifické charakteristiky svarů.

AS2016-2

Vlastnosti a informace pro výrobu

Vlastnosti prvků byly rozšířeny o informace pro výrobu a sledování stavu schválení. To umožňuje snadnější proces obousměrné výměny informací o modelu s informačními systémy pro  řízení výroby (tzv. MIS nebo ERP software) a umožňuje aktualizaci modelu aktuálními informacemi stavu prvku od výroby až po expedici. Prvky mohou být v 3D modelu barevně označeny na základě těchto informací. Tyto funkcionality pomáhají usnadnit integrovaný proces řízení výroby ocelových konstrukcí.

AS2016-3

Dostupnost

Uvolnění nové verze Autodesk Advance Steelu 2016 se očekává tento měsíc.

Webináře o novinkách Advance Steelu 2016

Pokud se chcete dozvědět více o novinkách Advance Steelu 2016, přihlaste se na internetové semináře, které se konají:

Maintenance Subscription

Maintenance Subscription

Kontaktujte nás


ADSK Platinum_2015_color-on-white