Projektujete stavební konstrukce ve 2D a máte stále obecný CAD? Je pravý čas srovnat krok s Vaší konkurencí!

Pokud stále kreslíte stavební konstrukce pouze v obecném CADu, tak věřte, že s CADKON+ se výrazně zvýší vaše produktivita. CADKON+ je základním výrobním nástrojem běžné projekční kanceláře, řešící výkresovou projektovou dokumentaci stavebních konstrukcí ve 2D.

Přesvědčte se sami o výhodách pro Vaše projekty!

Profesní CADKON+ Stavební konstrukce je tu pro Vás

Jeho hlavní výhody jsou otevřenost, jednoduchost a díky vazbě na ČSN a také výrobce stavebních prvků fungujících na našich trzích, využívá tak plně návyků projekční praxe.

Neváhejte a přesvědčte se sami o výhodách CADKON+ Stavební konstrukce pro Vás:

CK-trial

Prihlaste sePokud si nechcete produkt přímo vyzkoušet, můžete se o jeho výhodách také přesvědčit na webináři ve čtvrtek 5 března od 13:00. Podrobnosti a registrace je zde.

Kreslete stavební konstrukce rychle a přesně

CADKON+ nabízí ucelené skupiny příkazů pro kreslení stavebních konstrukcí umožňující jednoduše zadáním parametrů vykreslit danou konstrukci do výkresu. Dodatečné úpravy a změny parametrů konstrukcí lze provádět přes specializované funkce, ale též přes základní editační nástroje.

Využijte půdorysů a vytvořte řezy a pohledy

Pro kreslení svislých řezů a pohledů CADKON+ nabízí nástroje, pomocí nichž lze efektivněji řezy a pohledy vytvářet a tak využít již zadaných informací z půdorysných výkresů.

Nechte vytvořit tabulky a legendy

Vykreslené stavební prvky lze opoložkovat a následně vygenerovat tabulku včetně kusovníku a pohledových schémat. Vytvoření legendy místností nebo legendy skladeb podlah v závislosti na místnostech je otázka pár kliknutí.

Buďte kompatibilní

CADKONem+ lze snadno kromě nových projektů, také převzít a upravovat projekty zpracované původně v jiném CAD prostředí. Toho je docíleno díky nezávislosti a otevřenosti celého systému.

Tvořte výkresy dle vašich firemních standardů

CADKON+ umožňuje nastavení prostředí výkresů vzhledem k existujícím firemním standardům. Jedná se hlavně o systém hladin, barev, typů a tloušťek čar, který lze upravit a nastavit dle firemních zvyklostí.

Hlavní přednosti CADKON+

  • samostatný produkt pro tvorbu výkresové dokumentace ve stavebnictví
  • určen pro širokou klientelu stavebních projektantů
  • respektování ČSN a projekčních zvyklostí
  • jednoduchý postup návrhu a kreslení
  • široká kompatibilita a nezávislost vytvořených výkresů
  • snadné změny v již zpracovaném projektu
  • výkazy stavebních prvků a použitého materiálu do tabulek
  • knihovny výrobců aktuálních pro náš trh
  • vlastní CAD jádro kompatibilní s AutoCAD®em

Bližší informace o produktu.

Více informací o produktu naleznete zde. Referenční projekty a uživatele naleznete zde

Zaujali Vás výhody CADKON+ Stavební konstrukce nebo máte zájem o další informace? Neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení pro možnost domluvení individuálního předvedení či upřesnění ceny.

Maintenance Subscription

Maintenance Subscription

Kontaktujte nás


ADSK Platinum_2015_color-on-white