Nový technický specialista pro obor energetika a zpracovatelský průmysl

Využití BIM technologií a s tím spojená změna software a pracovních postupů je aktuálně jednou z hlavních výzev pro projekční a dodavatelské firmy v oboru energetiky a zpracovatelského průmyslu. Chápeme specifičnost projektů v těchto oborech, a proto jsme náš technický tým posílili novým specialistou se zaměřením právě na toto odvětví!

Naše společnost dlouhodobě spolupracuje s projekčními a dodavatelskými firmami z oborů energetika, chemický a zpracovatelský průmysl nejen v České republice, ale po celém světě. Abychom našim zákazníkům působícím v těchto specifických oborech mohli poskytovat maximální servis a podporu, a to nejen při přechodu na projektování ve 3D, ale také při implementaci BIM technologie a pracovních postupů, posílili jsme náš technický tým o nového kolegu.

Energis92

Plant 3D nebo Revit MEP pro navrhování potrubních systémů? Jak správně koordinovat projekt v Navisworks? Použití strojního vybavení navrženého v Inventoru v projektu? A mnoho dalších specifických otázek vám nyní pomůže vyřešit pan Pavel Hájek, technický specialista pro energetiku a zpracovatelský průmysl společnosti GRAITEC. V případě zájmu neváhejte kontaktovat se svým požadavkem náš obchodní tým, kontakty naleznete zde, nebo zašlete Váš dotaz či požadavek na .

Maintenance Subscription

Maintenance Subscription

Kontaktujte nás


ADSK Platinum_2015_color-on-white