Pozitivní odezva na první představení modulů GRAITEC BIM Designers

1-3.12.2014 se konala v Americkém Las Vegas akce s názvem Autodesk University. Na této akci pořádané společností Autodesk, která je celosvětovou konferencí uživatelů jejich software, byl také poprvé představen modul GRAITEC BIM Designers. Tento modul automatizuje vytváření výkresů železobetonových konstrukcí ze skutečného BIM modelu v Revitu.

au-new-logo-187x32Představení proběhlo ve třídě s názvem "Taking Advantage of BIM for Reinforced Concrete Structure" (Využití výhod BIM pro železobetonové konstrukce), kterou vedl Carl Spalding (Group Product Strategy Director) a Joseph Pais (Analysis and Design Product Line Manager), oba ze společnosti GRAITEC Innovation.

Jako přední mezinárodní vývojář a prodejce softwaru a platinum partner společnosti Autodesk, je GRAITEC odhodlán poskytovat inovativní technologie a BIM řešení pro každodenní technické úkoly. První představení GRAITEC BIM Designers (oficiální uvedení je plánováno v polovině roku 2015), které proběhlo v třídě s téměř 100 účastníky na AU2014, mělo kladnou odezvu na všech úrovních. Využití výkonné BIM technologie pro přenos technických dat (výsledky a zatížení) do Revitu, tak aby se automatizoval proces vytvoření 3D výztuže, výkresů a výkazů, přináší převratné pozitivní změny v jinak tradičním a převážně manuálním procesu.

splash ABD_2015

GRAITEC BIM Designers je nová řada výkonných rozšíření pro Revit; výkonný software navržený tak, aby vylepšil statickou analýzu, intuitivní modelování, automatické vytváření výkresů a vytváření protokolů přímo z aplikace Revit pomocí "jediného tlačítka".

Podívejte se na záznam prezentace GRAITEC BIM Designers z AU 2014 nebo si přečtěte více informací na stránkách tohoto produktu: www.graitec.com/bimdesigners (anglicky).

Pro další informace sledujte náš WEB, nebo nás kontaktujte.

Maintenance Subscription

Maintenance Subscription

Kontaktujte nás


ADSK Platinum_2015_color-on-white