E-news GRAITEC - prosinec 2014

PDF Tisk
Graitec E-news
  

Aktuality z GRAITECu


Zkušenosti s BIM na projektu Com City v Moskvě:
Významný zákazník společnosti GRAITEC, společnost Cigler Marani Architects, využila BIM technologie Autodesk na dosud největším projektu svého druhu vznikajícího v současné době na území Ruska...

Číst více...

BIM snídaně s Autodeskem:
Dne 5.listopadu uspořádaly firmy GRAITEC a Autodesk setkání nejvýznamnějších projekčních firem...

Číst více...

Školení


Chcete zlepšit znalost Vámi používaného softwaru? Přihlašte se na naše školení! Atuální termíny všech školení naleznete zde.

Webináře


Chcete se bezplatně  naučit nové pracovní postupy? Přihlašte se na náš webinář! Aktuální termíny všech webinářů naleznete zde.

Online videa


Pravidelně pro Vás připravujeme výuková a prezentační videa. Jejich seznam naleznete zde.

Aktuální verze produktů CADKON, Advance a TREPCAD


Přehled aktuálních verzí všech produktů včetně servicepacků či hotfixů zde.

Technická podpora


  • Helpdesk - online technická podpora pro zákazníky spol. GRAITEC
  • CADNET - aktualizace programů, manuály, návody, otázky a odpovědi

Vážený pane/paní Návštěvník,

vítáme vás u prosincového čísla E-news společnosti GRAITEC.

Upgradujte dokud je čas - možnost upgrade produktů Autodesk končí.

Společnost Autodesk oznámila, že k 1.2.2015 plánuje ukončit prodej upgrade starších verzí svých produktů. Tuto informaci většina z vás obdržela v průběhu roku emailem přímo od Autodesku. Po tomto datu bude jedinou možností průběžné aktualizace služba Subscription.

Číst více...

Poslední možnost pro upgrade Autodesk licencí.

Pouze u společnosti GRAITEC máte nyní možnost získat zvýhodněný upgrade vaší starší licence Autodesk produktů (verze 2009-2014)! Nepropásněte slevu až 15% při upgrade do 15.12.2014. V rámci této akční nabídky můžete také přejít na moderní BIM produkty, které jsou součástí profesních sad Building Design Suite.

Číst více...

GRAITEC se stal Platinum partnerem společnosti Autodesk

GRAITEC, mezinárodní vývojář BIM a CAD softwaru a řešení pro návrh a posuzování konstrukcí ve stavebnictví Vám s potěšením oznamuje podepsání tzv. „Multiple legal Entitiy agreement" smlouvy se společností Autodesk. Tato dohoda umožňuje sjednotit aktivity společnosti GRAITEC jako Autodesk partnera ve Velké Británii, Francii, Německu, Itálii, České republice, Polsku a Rumunsku a to se statusem Platinum Partner.

Číst více...

Celorepublikové setkání uživatelů Advance.

Přijměte pozvání na historicky první setkání uživatelů produktů Advance Steel, Advance Concrete a Advance Design v České republice. V rámci této akce budete mít jedinečnou možnost získat mnoho zajímavých informací o současnosti a budoucnosti těchto produktů a konzultovat s našimi odborníky aktuální témata z Vaší praxe. Představíme vám možnosti zapojení Advance produktů do BIM workflow, a také nové produkty a bezplatné bonusy pro naše zákazníky.

Číst více...

Poslední možnost upgrade starších verzí produktů Autodesk Advance Steel a Concrete.

Využijte poslední možnost pro upgrade starší verze produktů Autodesk Advance Steel/Concrete, nyní se slevou 30%. Společnost Autodesk ukončí k 1.2.2015 prodej upgrade.

Číst více...

AutoCAD za 50% ceny k vaší licenci Advance Steel.

Jako uživatel Advance Steel verze 2015 (2015.1) máte v rámci této akce možnost získat upgrade vašeho stávajícího produktu na Autodesk AutoCAD with Advance Steel. Získáte tak AutoCAD za 50% běžné ceny.

Číst více...

CADKON+ nová licence.

Přicházíme s mimořádnou nabídkou pro všechny, kteří máte zájem za bezkonkurenčních podmínek získat profesionální, praxí prověřený  a navíc samostatně funkční CAD nástroj pro stavební konstrukce či profese TZB podle vlastního výběru. Nyní nabízíme jakýkoliv vámi zvolený profesní modul za jednotnou cenu 34.900,- Kč bez DPH.

Číst více...

Dokoupení další licence CADKON.

Jste uživatelem některého z produktů CADKON nebo CADKON+ jakékoliv starší verze a zvažujete rozšíření Vaší licence o další profesní zaměření? Neváhejte a využijte nyní promo akce, kdy získáte další profesní modul CADKON/CADKON+ nejnovější verze 2015.1 za speciální cenu 16.900,- Kč bez DPH.

Číst více...

GRAITEC uvádí PowerPack, nástroj pro zvýšení produktivity programu Autodesk Advance Steel.

GRAITEC, mezinárodní vývojář BIM softwaru pro oblast stavebnictví, s potěšením oznamuje uvedení sady doplňkových nástrojů pro zvýšení produktivity práce v programu Autodesk Advance Steel, pod názvem GRAITEC Advance PowerPack.

Číst více...

--
www.graitec.cz | kontakt |
--

Tento email byl odeslán na adresu  na základě nákupu nebo registrace u spol. GRAITEC.

Pokud si nepřejete, abychom Vám tento newsletter zasílali, »můžete zasílání zrušit.