E-news GRAITEC - říjen 2014

PDF Tisk
Graitec E-news
  

Aktuality z GRAITECu


Akvizice společnosti Robobat:
Polská společnost Robobat se stala součástí skupiny GRAITEC....

Číst více...
 

Nový reseller v Bulharsku:
Významný bulharský reseller Autodesku společnost KANISCO nyní prodává také produkty Advance...

Číst více...
 

CADKON+ 2015.1 uvolněn:
6.10.2014 byla uvolněna nová verze produktu CADKON+ 2015.1 Stavební konstrukce a CADKON+ 2015.1 TZB...

Číst více...

Školení


Chcete zlepšit znalost Vámi používaného softwaru? Přihlašte se na naše školení! Atuální termíny všech školení naleznete zde.

Webináře


Chcete se bezplatně  naučit nové pracovní postupy? Přihlašte se na náš webinář! Aktuální termíny všech webinářů naleznete zde.

Online videa


Pravidelně pro Vás připravujeme výuková a prezentační videa. Jejich seznam naleznete zde.

Aktuální verze produktů CADKON, Advance a TREPCAD


Přehled aktuálních verzí všech produktů včetně servicepacků či hotfixů zde.

Technická podpora


  • Helpdesk - online technická podpora pro zákazníky spol. GRAITEC
  • CADNET - aktualizace programů, manuály, návody, otázky a odpovědi

Vážený pane/paní Návštěvník,

vítáme vás u říjnového čísla E-news společnosti GRAITEC. Toto číslo je zaměřeno na technické novinky a aktuality produktů Autodesk/CADKON/Advance.

Zvýšení rychlosti v CADKONu+ 2015.1

Hlavní vylepšení, které přináší nová verze CADKON+ 2015.1 je vyšší rychlost překreslování objektů. To má velký dopad na mnoho operací.

Číst více...

Co je nového v CADKON+ 2015.1 TZB

Na říjen 2014 jsme pro Vás připravili novou verzi CADKON+ TZB s označením 2015.1, která přináší nejen novinky, ale především urychlení a celou řadu změn, které byly požadovány od našich stávajících zákazníků.

Číst více...

Novinky v databázích CADKONu+ 2015.1 Elektroinstalace

V aktuální verzi CADKONu+ Elektroinstalace došlo k výraznému rozšíření značek zabezpečovacího zařízení, konkrétně EZS, EPS, CCTV, SKS...

Číst více...

Video návody k produktu Advance Steel

Již několik let pořádáme v pátek internetové semináře (tzv. webináře) pro uživatele námi dodávaných produktů. Níže najdete aktuální seznam záznamů těchto webinářů roztříděný podle témat, které jsou k dispozici jako videonávody.

Číst více...

Uvolněna aktualizovaná verze Advance Steel 2015.1

6.10.2014 uvolnil Autodesk verzi Advance Steel 2015.1. Nejedná se jen o service pack, ale je to kompletní nová verze, která je pro majitele platného subscription programu zdarma. Popis novinek a informace o získání této verze naleznete v detailech tohoto článku.

Číst více...

Uvolněna aktualizovaná verze Advance Concrete 2015.1

6.10.2014 uvolnil Autodesk verzi Advance Concrete 2015.1. Nejedná se jen o servicepack, ale je to kompletní nová instalace, která je pro majitele platného subscription programu zdarma. Popis novinek a informace o získání této verze naleznete v detailech tohoto článku.

Číst více...

Ocelová skulptura společnosti KIA navržena v programu Advance Design

Podívejte se na další zajímavý referenční projekt zpracovaný v programu Advance Design, který dokazuje možnost jeho využití i pro atypické konstrukce – reprezentativní ocelovou skulpturu pro automobilku KIA.

Číst více...

Aktualizovaná silniční šablona pro Civil 3D

Máme dobrou zprávu pro všechny naše uživatele produktu AutoCAD Civil 3D! Minulý týden byla vydána aktualizovaná silniční šablona. Tato šablona byla našimi uživateli přijata velmi pozitivně, na jejím dalším zlepšování budeme i nadále intenzivně pracovat. Šablona obsahuje nové podélné profily, nové styly tras a návrhových linií a mnoho dalších užitečných vylepšení. V příštích týdnech bude představena také aktualizovaná šablona pro vodní stavby. Více informací zde.

Nové témata a termíny webinářů pro uživatele produktů CADKON/Autodesk/Advance

Na poslední čvrtletí tohoto roku jsme pro vás opět připravili zajímavé webináře k jednotlivým produktům. Využijte této možnosti se dozvědět užitečné informace, naučit se nové postupy nebo vylepšit vaše stávajicí a zvýšit tak celkově produktivitu vaší práce. Pro uživatele s platným subscription programem jsou tyto webináře zdarma. Více informací o tématech a termínech získáte zde.

--
www.graitec.cz | kontakt |
--

Tento email byl odeslán na adresu  na základě nákupu nebo registrace u spol. GRAITEC.

Pokud si nepřejete, abychom Vám tento newsletter zasílali, »můžete zasílání zrušit.