E-news AB Studio - srpen 2014

PDF Tisk
AB Studio E-news
  

Aktuality z AB Studia


CADKON 2015 uvolněn:
29.7.2014 byla uvedena nová verze aplikace pro projektování stavebních konstrukcí a technických zařízení budov CADKON 2015...

Číst více...
 

DT+ a CADKON Krovy 2015 uvolněn:
CZ lokalizace pro AutoCAD Architecture a profesní řešení pro návrh krovů je nyní k dispozici i pro platformu Autodesk 2015...

Číst více...
 

CADKON DIO 2015 uvolněn:
CADKON DIO je aplikace určená pro snadné vkládání svislého a vodorovného dopravního značení do výkresu AutoCADu...

Číst více...

Školení


Chcete zlepšit znalost Vámi používaného softwaru? Přihlašte se na naše školení! Atuální termíny všech školení naleznete zde.

Webináře


Chcete se bezplatně  naučit nové pracovní postupy? Přihlašte se na náš webinář! Aktuální termíny všech webinářů naleznete zde.

Online videa


Pravidelně pro Vás připravujeme výuková a prezentační videa. Jejich seznam naleznete zde.

Aktuální verze produktů CADKON, Advance a TREPCAD


Přehled aktuálních verzí všech produktů včetně servicepacků či hotfixů zde.

Technická podpora


  • Helpdesk - online technická podpora pro zákazníky AB Studia
  • CADNET - aktualizace programů, manuály, návody, otázky a odpovědi

Vážený pane/paní Návštěvník,

vítáme vás u srpnového čísla E-news AB Studia.

Speciální nabídka pro CADKON/CADKON+

Ke každé nové licenci produktů CADKON / CADKON+ Stavební konstrukce a TZB obdržíte jako dárek rychlý SSD disk Kingston HyperX 3K - SSD - 240 GB. Získáte tak nejen pracovní nástroj, který zrychluje a usnadňuje projekční práce vaší profese, ale také celkové zrychlení vašeho počítače díky technologii SSD

Číst více...

Možnost upgrade Autodesk produktů končí

Jak jistě víte, společnost Autodesk ukončí k 1.2.2015 prodej upgrade svých produktů ze starších verzí. Jedinou možností aktualizace software Autodesk zůstane služba Autodesk Maintenance Subscription. Nyní máte poslední možnost využít zvýhodněný upgrade na aktuální verzi.

Číst více...

Připravované novinky v databázích pro CADKON TZB

V aktuální verzi CADKON TZB obsahuje více než 15.000 značek a sortiment 50-ti výrobců. Naším cílem je nejen tyto databáze rozšiřovat, ale také aktualizovat na základě požadavků stávajících zákazníků.

Číst více...

CADKON Stavební konstrukce – využití v praxi

Společnost TopDesign Projekty, s.r.o. nabízející komplexní zhotovení projektů staveb včetně architektonické studie, využívá ve své projekci CADKON Stavební konstrukce. Společnost TopDesign Projekty, s.r.o. použila také CADKON na projektu Školní jídelna Mnichovo Hradiště, který byl zpracován do dokumentace pro provádění stavby.

Číst více...

Zajímavé projekty zpracované v CADKONu TZB

V CADKONu TZB byla zpracována již celá řada velmi zajímavých projektů, jejichž základní přehled si můžete prohlédnout např. na http://www.graitec.cz/reference. V tomto roce se také můžete zúčastnit tradiční soutěže  STAVEBNÍ CAD PROJEKT, ve které je pro profese TZB vypsaná oddělená kategorie. Účast je zcela zdarma, stačí vyplnit přihlášku a poslat Váš projekt. Výsledky soutěže budou prezentovány na našich internetových stránkách v říjnu 2014.

Číst více...

Pronájem produktů Autodesk

Jste začínající firma či podnikatel a nechcete investovat velkou částku do pořízení licencí projekčního software? Jste velká firma s měnícím se počtem zaměstnanců, který je závislí na aktuálně realizovaných projektech? Tak právě pro vás je určen nový flexibilní způsob licencování – Autodesk Desktop Subscription – neboli pronájem licencí produktů společnosti Autodesk.

Číst více...

Finanční leasing na produkty Autodesk, CADKON, ADVANCE

Investice do moderního software jsou dnes jedním z nástrojů jak být stále krok před konkurencí a udržet si tak konkurenceschopnost na trhu. Proto jsme pro Vás ve spolupráci se společností GRENKELEASING s.r.o. připravili možnost využít výhodných finančních služeb.

Číst více...

Advance Design v praxi – příklad využití pro vodohospodářské stavby


Advance Design lze uplatnit pro statické návrhy široké škály stavebních konstrukcí, s hlavním zaměřením na posuzování železobetonových, ocelových, nebo dřevěných prvků podle Eurokódů. Tento výkonný výpočetní program si díky své všestrannosti našel v relativně krátké době uplatnění v mnoha projekčních kancelářích v České republice.
 

Číst více...
--
www.abstudio.cz | kontakt |
--

Tento email byl odeslán na adresu  na základě nákupu nebo registrace u AB Studia.

Pokud si nepřejete, abychom Vám tento newsletter zasílali, »můžete zasílání zrušit.