E-news AB Studio - březen 2014

PDF Tisk
AB Studio E-news
  

Aktuality z AB Studia


03.03.2014
25 roků české verze CADKONu na NAŠEM trhu. Společnost AB Studio ohlásila 12.000 prodaných instalací produktu CADKON, profesně zaměřeného CAD systému pro projekční kanceláře a architektonické ateliéry. Zároveň slaví 25 roků existence CADKONu na českém a slovenském trhu.

Číst více...Školení


Chcete zlepšit znalost Vámi používaného softwaru? Přihlašte se na naše školení! Atuální termíny všech školení naleznete zde.

Webináře


Chcete se bezplatně  naučit nové pracovní postupy? Přihlašte se na náš webinář! Aktuální termíny všech webinářů naleznete zde.

Online videa


Pravidelně pro Vás připravujeme výuková a prezentační videa. Jejich seznam naleznete zde.

Aktuální verze produktů CADKON, Advance a TREPCAD


Přehled aktuálních verzí všech produktů včetně servicepacků či hotfixů zde.

Technická podpora


  • Helpdesk - online technická podpora pro zákazníky AB Studia
  • CADNET - aktualizace programů, manuály, návody, otázky a odpovědi

Vážení zákazníci AB Studia,

v březnu jsme pro vás připravili mnoho zajímavých nabídek na produkty dodávané naší společností. CADKON slaví v letošním roce 25. výročí uvedení na náš trh a jeho uživatelé mají nyní možnost aktualizovat svou starší verzi za výhodných podmínek. Společnost Autodesk oznámila plánované ukončení možnosti upgrade starších verzí svých produktů. Abychom vám usnadnili přechod na aktuální verzi společně se službou Subscription, nabízíme až 35% slevu z ceny upgrade. Pro uživatele produktů Advance Steel/Concrete máme dokonce ještě lepší nabídku upgrade. Zkrátka, březen je měsíc výhodných nabídek, vyberte si tu nejlepší pro Vás!

Ing. Miroslav Kohout

Obchodní ředitel

Výjimečná nabídka k 25. výročí CADKON

Využijte jedinečnou nabídku na aktualizaci vaší starší verze produktu CADKON platnou do 25.3.2014.

Číst více...

Upgradujte, dokud je čas!

Společnost Autodesk oznámila, že k 1.2.2015 plánuje ukončit prodej upgrade starších verzí svých produktů. Tuto informaci většina z vás obdržela v průběhu roku emailem přímo od Autodesku. Po tomto datu bude jedinou možností průběžné aktualizace služba Subscription.

Číst více...

Zvýhodněný upgrade Advance Steel/Concrete

Nabídka, která se neodmítá! Do 25.3.2014 máte šanci aktualizovat svoji starší licenci Advance Steel nebo Advance Concrete se slevou až 90% ceny nové licence.

Číst více...

Poslední možnost upgrade Autodesk verzí 2008!

Již tradičně dochází před vydáním nových verzí produktů společnosti Autodesk k ukončení možnosti upgrade některých starších verzí. Pouze do 25.3.2014 máte možnost zakoupit upgrade produktů verze 2008. 

Číst více...

Zvýšení cen Autodesk Subscription

28.3.2014 dojde ke zvýšení cen služby Autodesk subscription u vybraných produktů.

Číst více...

Advance Design a dynamické výpočty - webinář

Vzhledem ke značnému zájmu o dynamické výpočty v programu Advance Design 2014, se kterým jsme se setkali v posledních měsících u uživatelů jiných výpočetních programů, jsme se rozhodli uspořádat bezplatný internetový webinář. Na tomto webináři vysvětlíme možnosti produktu pro dynamické výpočty a ukážeme řešené referenční úlohy.

Číst více...

Advance Concrete - nové výukové CD

Zejména pro začínající uživatele Advance Concrete jsme připravili nový výukový materiál nazvaný "Bonus CD - výukové materiály"...

Číst více...
--
www.abstudio.cz | kontakt |
--

Tento email byl odeslán na adresu  na základě nákupu nebo registrace u AB Studia.

Pokud si nepřejete, abychom Vám tento newsletter zasílali, »můžete zasílání zrušit.