GRAITEC zpravodaj pro strojírenství - Q1 2016

PDF Tisk
Header Graitec_E-news_zpravodaj-strojirenstvi_Q1_2016

Vážení přátelé,

Posíláme vám informace z oblasti strojírenství. Jako GRAITEC máme pobočky jak v Čechách, tak i na Slovensku, a poskytujeme plnohodnotnou technickou podporu napříč oběma zeměmi. Přinášíme vám praktické informace jako např. zajímavou promo akci na pronájem Autodesk LT se 70% slevou, rozšíření pro uživatele Plant 3D a mnoho dalšího.  Pokud je nějaká oblast, která by vás zajímala podrobněji, budeme rádi, když nám dáte vědět.

Za GRAITEC tým,

Jakub Šujanský

Získejte slevu 70% na pronájem Autodesk software řady LT

Stávající uživatelé, kteří mají trvalou licenci Autodesk řady LT 2005-2015, mohou ušetřit 70% při nákupu 3-letého Subcriptionu (pronájmu)*. Po předložení stávajícího licenčního čísla můžete plynule přejít na pronájmy a to kteréhokoli LT produktu (vlastníte-li např. AutoCAD LT, můžete přejít např. na Revit LT, Inventor LT, Revit LT Suite atd.).

button cist_vice-bily2

Bude Industry 4.0 opravdová revoluce?

Pojem Industry 4.0 je termín, který pochází z projektů německé vlády pro digitalizaci výroby. Před několika lety byl tento termín označován některými odborníky za čtvrtou průmyslovou revoluci. Dnes už se spíš posunula digitalizace výroby do kolonky - součást čtvrté průmyslové revoluce.

button cist_vice-bily2

Autodesk Plant 3D 2016 Extension 1

Pro zákazníky subcription u produktu Plant 3D 2016 byl uvolněn nový balíček vylepšení. Pojďme se podívat na jejich nové funkce, které se týkají převážně izometrických referencí pro kótování, modelování zařízení, PCF importu do 3D modelu.

button cist_vice-bily2

GRAITEC – přidaná hodnota do PLM

Již při prvním kontaktu se zákazníkem dokážeme odhadnout, jakým výzvám bude zákazník čelit a jaké typické problémy mohou nastat během celého životního cyklu nového produktu. Toto efektivní poradenství při vývoji, konstrukci a uvažované vyrobitelnosti produktu tvoří podstatu naší přidané hodnoty.

button cist_vice-bily2

SKANSKA a.s. – Lehké obvodové pláště

Společnost Skanska a.s., oblast LOP je jediný výrobce fasád v celé skupině Skanska.  Pro své návrhy a projekční činnost potřebuje specializovaný software, který umožňuje efektivně vytvářet a spravovat jednotlivé fasádní prvky a komponenty.

button cist_vice-bily2


Pokud máte jakékoli dotazy, potřebujete poradit s výběrem produktu či jeho koupí, neváhejte se na nás obrátit.

TEL.: 244 016 055 | 538 728 742                                 mail:

 

Helpdesk - online technická podpora pro zákazníky spol. GRAITEC

CADNET - aktualizace programů, manuály, návody, otázky a odpovědi

Sleva 20% na školení pořádaných společností GRAITEC. Aktuální informace o školení naleznete zde.

YouTube – videonávody a prezentace k produktům Autodesk, Advance a CADKON

--
www.graitec.cz | kontakt |
--

Tento email byl odeslán na adresu  na základě nákupu nebo registrace u společnosti GRAITEC.

Pokud si nepřejete, abychom Vám tento newsletter zasílali, »můžete zasílání zrušit.