GRAITEC zpravodaj – listopad 2015

PDF Tisk
Header Graitec_E-news_11_2015

Dobrý den,

Blíží se konec roku a s tím i čas nákupů dárků. Pro mnohé z nás může být dárkem i lepší software nebo hardware. Připravili jsme pro vás spoustu akcí se zajímavými slevami a dárky. Podívejte se, určitě si vybere každý. Nezapomněli jsme ani na novinky ze světa software jak u CADKONu, tak i v produktech Autodesk a Advance.

Přejeme krásný předvánoční čas,

Tým GRAITEC

Hlavní BIM Partner Setkání lídrů českého stavebnictví

1. prosince 2015 proběhne již šestý ročník Setkání lídrů českého stavebnictví organizovaného společností Ceec Research. Kromě výhledu vývoje ekonomiky ČR a státního rozpočtu s dopadem na stavebnictví, proběhne diskuze i na téma legislativních změn. GRAITEC jako partner této konference zastupuje oblast BIM a diskuzi o jeho implementaci do legislativy ČR. Program konference naleznete na stránkách www.ceec.eu. Neváhejte a přijďte diskutovat i vy!

Konference „Chystané legislativní změny v oblasti BIM"

Zveme Vás na dopolední  konferenci, která se koná 9.12.2015 od 9h v prostorách Nadace pro rozvoj architektury a stavitelství (Václavské náměstí 833/31, Praha 1), kde se dozvíte, jak chystané legislativní změny ovlivní práci projektantů a architektů. Přivítáme paní Ing. Ludmilu Kratochvílovou z MPO, která nám přijde prezentovat plán pro zavedení BIM pro zpracování veřejných zakázek, a významné uživatele BIM technologie, aby se s námi podělili o zkušenosti.  Účast je ZDARMA. Jedná se o důležité legislativní změny, přijďte si poslechnout, co nás čeká! Registrujte se právě nyní

Víte o všech významných novinkách u CADKONu?

Od nového roku dojde k důležité změně u CADKONu - nadstavby nad AutoCADem a to je sjednocení modulů TZB (Vytápění a potrubí, Vzduchotechnika, Elektroinstalace a Zdravotechnika) do jednoho balíčku pod názvem MEP. K tomuto kroku nás vedla velmi pozitivní reakce našich zákazníků na stejnou změnu u CADKON+. S tím dojde i k lehkému zdražení Subscription, proto jsme pro vás připravili výhodnou nabídku na 3leté Subscription viz níže.

Vzhledem k velkému zájmu o CADKON v zahraničí připravujeme další jazykové mutace a rozšíření prodeje do okolních zemí. Ke konci roku jsme připravili několik zajímavých promoakcí viz níže, abychom vám usnadnili přechod na pokročilé 2D.

 

Button-cadkon01

Button-autodesk Button-advance01 Button-skoleni01

od-CADKON

Ke každé licenci CADKON+ profesionální notebook HP 

Potřebujete nový notebook pro vaši práci, jako dárek nebo si jen tak chcete udělat radost výkonným notebookem HP? Ke každé licenci CADKONu+ pro projektanty stavebních konstrukcí nebo TZB profesí od nás dostanete dárek v podobě zvýhodněného profesionálního notebooku. Podívejte se na podrobnosti.

button cist_vice-bily2

Speciální vánoční nabídka – CADKON / CADKON+ upgrade pouze za 16 200 Kč

zahlavi vlocky_text

Máte starší verzi CADKON+ nebo CADKONu nadstavby nad AutoCADem? Chcete udržet svojí konkurenceschopnost? Pak je tato nabídka určená právě Vám!

Do 15.12.2015 nabízíme jedinečnou příležitost na upgrade Vaší verze  CADKONu/CADKONu+ 2015 a starších na CADKON/CADKON+ 2016 včetně ročního Subscription pouze za 16 200 Kč.


Číst dál

CADKON s výhodným 3letým Subscriptionem

Neváhejte využít zajímavé slevy 20% při prodloužení CADKON Subscription Programu za současných cen na 3 roky s možností úhrady formou 10-ti měsíčních splátek bez navýšení! NAVÍC každý, kdo bude mít k 1.1.2016 platný Subscription k nadstavbě CADKON Zdravotechnika, Vytápění a potrubí, Vzduchotechnika a Elektroinstalace, obdrží ZDARMA přechod na nadstavbu CADKON MEP obsahující nově všechny 4 moduly v jednom.


Číst dál

Nový sortiment kombiventilů a pohonů SIEMENS v databázi CADKONu+ MEP

V rámci úzké spolupráce společnosti GRAITEC a výrobců z oblasti TZB jsme pro Vás připravili rozsáhlou databázi výrobků společnosti SIEMENS (cca. 55 typů armatur a příslušenství).


Číst dál

od-autodesk

Konec trvalých licencí produktů Autodesk, konec možnosti přechodu na jiné produkty

Společnost Autodesk ukončuje k 31. lednu 2016 prodej trvalých licencí vybraných samostatných produktů, s tím spojené ukončení možnosti přechodu na jiné produkty, případně přechod na síťové licence. Co to v praxi znamená pro Vás, nové i stávající uživatele a co je nutné učinit právě nyní?

button cist_vice-bily2

Zvažujete pronájem? Desktop Subscription se slevou až 25%

Jak jste již určitě zaznamenali, společnost Autodesk k 31. lednu 2016 ukončuje prodej trvalých licencí u svých produktů. Již v současné době nabízíme možnost pronájmů, které umožňuje větší flexibilitu v rámci firemního plánování. Zvažujete-li vydat se cestou pronájmu Autodesk produktů, máme pro vás nabídku cenového zvýhodnění až 25%.

button cist_vice-bily2

Máte Advance Steel? Poslední možnost zakoupit AutoCAD s 50% slevou

Konec trvalých licencí u Autodesku se týká i vás! Jak již dlouhou dobu informujeme a viz náš článek výše, k 31. lednu 2016 končí konec prodeje trvalých licencí. Máte-li Advance Steel bez aktuální verze AutoCADu nebo na platformě AdvanceCAD, neváhejte a využijte posledních pár dní pro možnost koupit Autodesk AutoCAD se slevou 50% a tím získat také výhodnější cenu Maintenance Subscriptionu. Kontaktujte nás!

Navisworks Manage & 5 licencí BIM 360 Glue zdarma

Nenápadná promo akce s velkým významem pro workflow na stavbě! Jedná se o jedinečný BIM nástroj pro připomínkování modelu přímo na stavbě.  Právě nyní máte možnost získat odkudkoli přístup k nejnovějším verzím modelu a připomínkovat je. Aplikace podporuje více než 50 druhů formátů, zpětné propojení s aplikacemi Revit, Civil 3D, AutoCAD apod. V rámci promo akce získejte k ročnímu pronájmu (Desktop Subscription) Autodesk Naviswork Manage ZDARMA 5 jmenovitých licencí aplikace BIM 360 Glue.


Číst dál

Nová sada Autodesk Structural Fabrication Suite usnadní projektantům a konstruktérům přesun k BIM.

Nová sada Autodesk Structural Fabrication Suite poskytuje statikům, konstruktérům a výrobcům ocelových konstrukcí nástroje pro zjednodušení a zefektivnění celého procesu práce od návrhu modelu až po vytvoření výrobní dokumentace. Tento balík cadových aplikací obsahující AutoCAD 2016, Autodesk Revit 2016, Autodesk Advance Steel 2016 a Navisworks Simulate 2016 podporující pracovní BIM procesy, zlepší spolupráci v oblasti projektování ocelových konstrukcí, jejich výroby i následné montáže na stavbě.


Číst dál
 

od-advance

Aktualizace PowerPack pro Advance Steel 2016

Další nástroje v nové verzi GRAITEC Advance PowerPacku pro Autodesk® Advance Steel 2016!

GRAITEC, mezinárodní vývojářská společnost v oblasti BIM, CAD a řešení pro statiku, celosvětový Autodesk Reseller napříč odvětvími AEC a MFG, s potěšením oznamuje uvedení dalších nástrojů v nejnovější verzi Advance PowerPacku pro Autodesk® Advance Steel 2016.

PP4AS-logo409x94


Číst dál

Uvedení Advance BIM Designers

GRAITEC uvádí Steel Structure Designer a Ball Post Railing Designer - nové aplikace ze sady Advance BIM Designers.

GRAITEC, mezinárodní vývojářská společnost v oblasti BIM, CAD a řešení pro statiku, a Autodesk® Platinum Partner v USA a Evropě, s potěšením oznamuje uvedení nových aplikací Steel Structure Designer a Ball Post Railing Designer, nástrojů pro vytváření budov a zábradlí v rámci aplikace Autodesk® Advance Steel.


Číst dál

Akce „Tavíme ocelové ceny" se blíží do finále! Advance Steel se slevou až 35% končí již 15.12.

Využijte naší jedinečnou nabídku na Autodesk Advance Steel. Většina Autodesk produktů bude od února 2016 dostupná pouze formou Subscription. Jste-li příznivcem trvalé licence, neváhejte a kupte si ji právě teď! Více informací o této akční nabídce získáte zde.

od-graitec

Školení a webináře

Přihlaste se na naše školení, nebo webináře. Získáte vyšší produktivitu a čas na další projekty díky schopnosti efektivně využívat funkce používaného softwaru. Získáte lepší konkurenceschopnost vůči méně zdatným uživatelům používajícím neefektivní postupy.

 Datum

 Akce

 Název (kliknutím zobrazíte podrobnosti)

 27.11.2015 

 Webinář 

 Revit - Možnosti kreslení základů

 27.11.2015

 Webinář 

 Advance Design - Tipy a triky

 03.12.2015 

 Webinář 

 CADKON+ Architecture: Překlady a jejich vyhodnocení

 04.12.2015 

 Webinář 

 Novinky v PowerPack pro Advance Steel 2016 R2

 04.12.2015 

 Webinář 

 CADKON+ MEP: začínáme – projekt elektroinstalace (1.část) 

 10.12.2015 

 Webinář 

 BIM v praxi - workflow mezi Advance Concrete a AutoCAD Civil 3D 

 11.12.2015

 Webinář

 Revit - Nejen pro pokročilé

 11.12.2015

 Webinář

 Autodesk Inventor - Materiály a Vizualizace

 18.12.2015

 Webinář

 Revit - Nejen pro pokročilé

 18.12.2015 

 Webinář

 Advance BIM Designer - představení produktu

 Seznam dalších akcí naleznete na stránkách www.graitec.cz/akce

 

Helpdesk - online technická podpora pro zákazníky spol. GRAITEC

CADNET - aktualizace programů, manuály, návody, otázky a odpovědi

Sleva 20% na školení pořádaných společností GRAITEC. Aktuální informace o školení naleznete zde.

Cadkon.eu – po přihlášení jsou k dispozici aktualizace programů, manuály, návody, otázky a odpovědi k produktu CADKON+

--
www.graitec.cz | kontakt |
--

Tento email byl odeslán na adresu  na základě nákupu nebo registrace u společnosti GRAITEC.

Pokud si nepřejete, abychom Vám tento newsletter zasílali, »můžete zasílání zrušit.