GRAITEC zpravodaj – září 2015

PDF Tisk
Header Graitec_E-news_09_2015

Dobrý den,

Vítáme Vás po prázdninách zpět! Věříme, že jste po dovolené odpočatí a přinášíme Vám informace o platných nabídkách a důležitých novinkách z naší společnosti.

Příjemné zářijové dny

Tým GRAITEC

GRAITEC - jediný Autodesk Platinum Partner v České republice

V tuto chvíli jsme jediný Autodesk Platinum Partner v České republice. Dlouhodobě plníme náročná kritéria daná společností Autodesk (např. počet certifikovaných techniků, pozitivní hodnocení našich zákazníků,...). Jsme největší Autodesk Reseller ve Východní Evropě. Díky tomu Vám můžeme nabídnout ty nejlepší cenové podmínky na trhu.

Kapacita "Konference ředitelů projektových společností 2015" naplněna - více jak 600 registrovaných účastníků

U příležitosti zahájení stavebního veletrhu FOR Arch 15.9.2015 proběhne 5. ročník největšího setkání ředitelů projektových kanceláří inženýrských a architektonických společností pořádané společností Ceec Research. Témata diskuze jsou o aktuální, rychle se vyvíjející situaci v sektoru projektových prací, nových zakázkách a klíčových připravovaných legislativních změnách. V rámci partnerství společnosti GRAITEC s.r.o. bylo do programu zařazeno i velice zajímavé a nyní hodně diskutované téma BIM, které v současné chvíli hýbe stavebnictvím napříč celou Evropou. Pokud Vás toto téma zajímá, podívejte se na program konference. Kapacita konference je již naplněna, těšíme se na setkání s Vámi.

konference banner_vyssi_rozliseni_2

Financování s námi je hračkou

Potřebujete koupit nový software a nemáte aktuálně hotovost? Máme pro Vás řešení v podobě leasingu na 3 roky s 0% navýšením a 0 akontací.
Díky své velikosti, historii a zkušenostem můžeme nabídnout výhodný prodej i na splátky s těmi nejvýhodnějšími podmínkami a to na všechny námi nabízené produkty Autodesk, Advance i CADKON+. Nespornou výhodou leasingu je i to, že splátky Vám jdou ihned do nákladů.  Chcete využít tuto speciální nabídku? Kontaktujte nás a my Vám ji obratem zpracujeme.

Leasing je poskytován prostřednictvím společnosti Grenkeleasing a podléhá schválení této společnosti.

Autodesk Design Suite končí!

Trvalé licence Autodesk DesignSuite dostupné pouze do 31.7.2016

Jak již delší dobu avizujeme, společnost Autodesk plánuje ukončit prodej trvalých licencí většiny samostatných produktů k 31. lednu 2016 viz zpráva Autodesk plánuje změnu obchodní politiky). K dnešnímu dni Autodesk vydal tiskovou zprávu, že k 31.červenci 2016 ukončuje prodej i trvalých licencí oborových sad Design Suite.


Číst dál

Upozorňujeme na nová rozšíření pro naše zákazníky.

Pro více informací klikněte na příslušné logo.

GraitecPOWERPACKAdvanceSteel-300        GraitecPOWERPACKRevit-300

Windows 10 a CAD software - aktuální informace z praxe

Windows10logoPočátkem srpna začal Microsoft uvolňovat nový operační systém Windows 10. Uživatelé starších Windows 7 a Windows 8 mají možnost zdarma přejít na tento nový systém. Jak je to ale s podporou CAD aplikací jako AutoCAD, Revit, CADKON nebo Advance?


Číst dál

 
 

Button-cadkon01

Button-autodesk Button-advance01 Button-skoleni01

od-CADKON

Využijte poslední možnost a přejděte na novou generaci CADKON+ za výhodných podmínek!

Využijte poslední příležitost a přejděte na novou verzi za zvýhodněné ceny již od 16 200 Kč. Více informací o této akční nabídce získáte zde.

AutoCAD LT/Revit LT Suite s CADKONem za skvělou cenu!

Máte starou verzi AutoCADu LT či Revitu LT? Nezoufejte, připravili jsme pro Vás speciální balíčky za výhodnou cenu, aby jste mohli pohodlně pracovat dále. Více informací o této akční nabídce získáte zde.

CADKON 2016 uvolněn

Dne 31.8.2015 byla uvedena nová verze aplikace pro projektování stavebních konstrukcí a technických zařízení budov CADKON 2016. Distribuce již byla zahájena, všichni majitelé platného CADKON subscription programu obdrží novou verzi zdarma.

Podrobný přehled novinek, změn a instalační příručku najdete na www.cadnet.cz


Číst dál

od-autodesk

Poslední příležitost na slevu až 35% při nákupu produktů řady Autodesk 2016

FY16 Q3 CAMPAIGN graitec banner09

Neváhejte naše jedinečná nabídka na nákup produktů Autodesk se slevou až 35% bude pomalu končit.

Jak jsme již avizovali, většina Autodesk produktů bude dostupná pouze formou Subscription. Neváhejte tedy a vyberte si formu licencování přesně pro Vás. Volte mezi poslední příležitostí ke koupi trvalé licence s Maintenance Subscription nebo buďte progresivní a přejděte rovnou na Desktop Subscription (pronájem). Více informací o této akční nabídce získáte zde.

Získejte kontrolu nad vašimi projekty s využitím datového modelu budovy (BIM)

Podle mnohých odborníků a studií zpracovaných po celém světě pomáhá zavedení Building Information Modeling (BIM) developerským firmám zajistit značné úspory již na samém počátku stavebních projektů. Zavedení technologie BIM umožňuje developerům, architektům, projektantům a klientům vytvářet dokumentaci rychleji, s menším počtem chyb, a také identifikovat a odstranit problémy designu projektu již v rané fázi projekčního cyklu.


Číst dál

od-advance

Tavíme ocelové ceny! Ještě stále u nás můžete koupit Advance Steel se slevou až 35%

Využijte naší jedinečnou nabídku na Autodesk Advance Steel. Většina Autodesk produktů bude od února 2016 dostupná pouze formou Subscription. Jste-li příznivcem trvalé licence, neváhejte a kupte si ji právě teď! Více informací o této akční nabídce získáte zde.

GRAITEC Advance Workshop – software pro řízení výroby ocelových konstrukcí

Vývojářská společnost GRAITEC nedávno uvedla na trh nový software pro řízení výroby ocelových konstrukcí – GRAITEC Advance Workshop. Jedná se o informační systém (MIS), který umožňuje výrobcům ocelových konstrukcí úplnou kontrolu nad každou fází výroby. Řídí skladové hospodářství a řízení zásob, dohledatelnost a kontrolu kvality, pracnost a CNC procesy pro zvýšení efektivity a snižování nákladů – a nakonec k optimalizaci celkového obchodního výkonu.


Číst dál

od-graitec

Školení a webináře

Přihlaste se na naše školení, nebo webináře. Získáte vyšší produktivitu a čas na další projekty díky schopnosti efektivně využívat funkce používaného softwaru. Získáte lepší konkurenceschopnost vůči méně zdatným uživatelům používajícím neefektivní postupy.

 Datum

 Akce

 Název (kliknutím zobrazíte podrobnosti)

 11.09.2015 

 Webinář 

 Revit - Krok za krokem (25)

 11.09.2015

 Webinář 

 Revit - Plochá střecha se stejným spádem

 11.09.2015

 Webinář

 Autodesk Advance Steel - Tipy a triky

 11.09.2015

 Webinář

 CADKON+ MEP: obecné CAD funkce, které by jste měli znát 

 11.09.2015

 Webinář 

 Advance Design - Tipy a triky

 15. - 16.09.2015 

 Školení 

 Advance Design

 15. - 16.09.2015 

 Školení 

 AutoCAD Civil 3D

 15.09.2015

 Webinář 

 Revit - Nejen pro pokročilé, ÚTERÝ!

 18.09.2015

 Webinář 

 CADKON+ Architecture: základové pásy

 22.09.2015

 Školení

 CADKON+ Basic - pro začátečníky (základní CAD)

 

Helpdesk - online technická podpora pro zákazníky spol. GRAITEC

CADNET - aktualizace programů, manuály, návody, otázky a odpovědi

Sleva 20% na školení pořádaných společností GRAITEC. Aktuální informace o školení naleznete zde.

Cadkon.eu – po přihlášení jsou k dispozici aktualizace programů, manuály, návody, otázky a odpovědi k produktu CADKON+

--
www.graitec.cz | kontakt |
--

Tento email byl odeslán na adresu  na základě nákupu nebo registrace u společnosti GRAITEC.

Pokud si nepřejete, abychom Vám tento newsletter zasílali, »můžete zasílání zrušit.