GRAITEC zpravodaj – srpen 2015

PDF Tisk
Header Graitec_E-news_08_2015

Vážení,

Představujeme Vám srpnové číslo našeho zpravodaje. Na základě Vašich připomínek jsme udělali redesign zpravodaje, aby byl pro Vás přehlednější a uživatelsky přátelštější. Například po kliknutí na oranžový obdélník s názvem produktu Vás to přenese do dané sekce. Nově jsme pro Vás zařadili případové studie společností, které využívají naše programy, ukázky nových softwarů a tipy a triky pro zefektivnění Vaší práce.

Přejeme krásný zbytek léta,

Tým GRAITEC

Jsme zlatým partnerem „Konference ředitelů projektových kanceláří 2015"

U příležitosti zahájení stavebního veletrhu FOR Arch 15.9.2015 proběhne 5. ročník největšího setkání ředitelů projektových kanceláří inženýrských a architektonických společností pořádané společností Ceec Research. Témata diskuze jsou o aktuální, rychle se vyvíjející situaci v sektoru projektových prací, nových zakázkách a klíčových připravovaných legislativních změnách. V rámci partnerství společnosti GRAITEC s.r.o. bylo do programu zařazeno i velice zajímavé a nyní hodně diskutované téma BIM, které v současné chvíli hýbe stavebnictvím napříč celou Evropou. Pokud Vás toto téma zajímá, podívejte se na program konference. Máte-li zájem se zúčastnit, neváhejte nás kontaktovat.

konference banner_vyssi_rozliseni_2

CADKON+ v novém slaví úspěchy!

K dnešnímu dni máme 1077 instalací nového CADKON+ 2016 a to za pouhé dva měsíce od nasazení nové generace CADKON+ 2016 (viz článek „CADKON zařazuje vyšší rychlost a míří do zahraničí"). Děkujeme všem zákazníkům, kteří využívají novou technologii CADKON+ 2016. Přejděte také Vy na pokročilé 2D projektování a využijte naší speciální nabídky na upgrade.

Upozorňujeme na nová rozšíření pro naše zákazníky.

Pro více informací klikněte na příslušné logo.

GraitecPOWERPACKAdvanceSteel-300        GraitecPOWERPACKRevit-300

Windows 10 a CAD software - aktuální informace z praxe

Windows10logoPočátkem srpna začal Microsoft uvolňovat nový operační systém Windows 10. Uživatelé starších Windows 7 a Windows 8 mají možnost zdarma přejít na tento nový systém. Jak je to ale s podporou CAD aplikací jako AutoCAD, Revit, CADKON nebo Advance?


Číst dál

 
 

Button-cadkon01

Button-autodesk Button-advance01 Button-skoleni01

od-CADKON

Přejděte na novou generaci CADKON+ za výhodných podmínek!

Využijte poslední příležitost a přejděte na novou verzi za zvýhodněné ceny již od 16 200 Kč. Více informací o této akční nabídce získáte zde.

Domov důchodců v Proseči u Pošné – využití CADKON+ v praxi

"Projekt byl od prvních náčrtů až po dokumentaci pro provedení stavby zpracován programem CADKON+ Architecture a CADKON+ MEP v případě jednotlivých profesí. Funkce, které CADKON+ obsahuje, výrazně zjednodušují tvorbu základních prvků jako výplně otvorů, popisy místností včetně tabulky místností apod. Zároveň umožňuje využití pokročilejších funkcí pro položkování a výkazy prvků do tabulek, ať už se jedná o výplně otvorů nebo další klempířské, zámečnické nebo truhlářské prvky. V profesních částech je pak velkým usnadněním databáze bloků a vytváření veškerých tras pouhým náčrtem s následným přiřazením vlastností, které provede vykreslení všech prvků včetně jejich popisků." Ing. Michal Kot, Projekt Centrum Nova s.r.o.


Číst dál

od-autodesk

Ušetřete až 35% při nákupu produktů řady Autodesk 2016

ADSKpromoDSgraitec2015


Jak jsme již avizovali, většina Autodesk produktů bude dostupná pouze formou Subscription. Neváhejte tedy a vyberte si formu licencování přesně pro Vás. Volte mezi poslední příležitostí ke koupi trvalé licence s Maintenance Subscription nebo buďte progresivní a přejděte rovnou na Desktop Subscription (pronájem). Více informací o této akční nabídce získáte zde.

Představujeme: GRAITEC Advance Power Pack pro Revit

GRAITEC PowerPack pro Autodesk Revit je dynamická, rozšiřující sada nástrojů pro zvýšení produktivity, lepší funkcionalitu a automatizaci postupů napříč odvětvími v aplikaci Revit.
V tomto článku vám představíme tyto zajímavé funkce:
 - Rozpad 3D modelu podle podlaží
 - Viditelnost 3D CAD (správné zobrazování připojeného 3D výkresu)
 - Legendy


Číst dál

CAD Standardy v SUDOP Brno a.s. – Autodesk v praxi

„Zavedení standardů značně zjednodušilo práci s výkresovými přílohami projektů, které jsou sdíleny větším množstvím projektantů. Nezanedbatelný efekt tato skutečnost měla na sjednocení grafických výstupů z jednotlivých projektů." Ing. Radomír Hanák, SUDOP Brno a.s.


Číst dál

od-advance

Tavíme ocelové ceny! Jediněčná nabídka na Advance Steel - sleva až 35%

Využijte naší jedinečnou nabídku na Autodesk Advance Steel. Většina Autodesk produktů bude od února 2016 dostupná pouze formou Subscription. Jste-li příznivcem trvalé licence, neváhejte a kupte si ji právě teď! Více informací o této akční nabídce získáte zde.

Představujeme: GRAITEC BIM Designers

GRAITEC BIM Designers je nová řada výkonných rozšíření pro Revit, Autodesk Advance Steel a GRAITEC Advance Design. Výkonný software navržený tak, aby vylepšil statickou analýzu, intuitivní modelování, automatické vytváření výkresů a vytváření protokolů přímo z aplikace pomocí "jediného tlačítka".


Číst dál

od-graitec

Školení a webináře

Přihlašte se na naše školení, nebo webináře. Získáte vyšší produktivitu a čas na další projekty díky schopnosti efektivně využívat funkce používaného softwaru. Získáte lepší konkurenceschopnost vůči méně zdatným uživatelům používajícím neefektivní postupy.

 Datum

 Akce

 Název (kliknutím zobrazíte podrobnosti)

 14.08.2015

 Webinář 

 Revit - Kreslení podhledů 

 14.08.2015 

 Webinář 

 Revit - Krok za krokem (24+25) 

 14.8.2015

 Webinář

 CADKON+ Architecture: stěny, sloupy

 19. - 20.08.2015 

 Školení 

 CADKON+ Architecture

 21.08.2015

 Webinář 

 Revit - Plochá střecha se stejným spádem 

 21-8-2015 

 Webinář 

 CADKON+ MEP: hromadný tisk a předávání projektové dokumentace 

 27. - 28.08.2015 

 Školení 

 AutoCAD LT

 27.8.2015 

 Webinář 

 BIM v praxi - Revit Structure vs Advance Concrete 

 28.8.2015 

 Webinář 

 Autodesk Advance Steel - Tipy a triky 

 1.9.2015

 Webinář

 Revit - Nejen pro pokročilé, ÚTERÝ!

 

Helpdesk - online technická podpora pro zákazníky spol. GRAITEC

CADNET - aktualizace programů, manuály, návody, otázky a odpovědi

Sleva 20% na školení pořádaných společností GRAITEC. Aktuální informace o školení naleznete zde.

Cadkon.eu – po přihlášení jsou k dispozici aktualizace programů, manuály, návody, otázky a odpovědi k produktu CADKON+

--
www.graitec.cz | kontakt |
--

Tento email byl odeslán na adresu  na základě nákupu nebo registrace u společnosti GRAITEC.

Pokud si nepřejete, abychom Vám tento newsletter zasílali, »můžete zasílání zrušit.