E-news GRAITEC - červenec 2015

PDF Tisk
Graitec E-news
  

Aktuality z GRAITECu


Jsme certifikované školící centrum Autodesk:
S radostí Vám oznamujeme, že jsme potvrdili naše dlouholeté zkušenosti a praxi a získali jsme statut certifikovaného školícího centra Autodesk "Autodesk Authorized Training Center"...

Číst více...

GRAITEC BIM European Tour 2015:
Dne 3.6. jsme uspořádali, v rámci celoevropské tour, na stadionu pražské Synot tip Aréně v Edenu, konferenci na téma BIM...

Číst více...


Školení


Chcete zlepšit znalost Vámi používaného softwaru? Přihlašte se na naše školení! Atuální termíny všech školení naleznete zde.

Webináře


Chcete se bezplatně  naučit nové pracovní postupy? Přihlašte se na náš webinář! Aktuální termíny všech webinářů naleznete zde.

Online videa


Pravidelně pro Vás připravujeme výuková a prezentační videa. Jejich seznam naleznete zde.

Aktuální verze produktů CADKON, Advance a TREPCAD


Přehled aktuálních verzí všech produktů včetně servicepacků či hotfixů zde.

Technická podpora


  • Helpdesk - online technická podpora pro zákazníky spol. GRAITEC
  • CADNET - aktualizace programů, manuály, návody, otázky a odpovědi

Dobrý den,

Dovolujeme si Vás upozornit, že některé z promoakcí na Autodesk a CADKON+ jsou prodloužené do 22.7. Pokud ještě váháte, máte poslední příležitost! Přestože je léto v plném proudu, připravili jsme pro Vás nové verze vybraných produktů. Podívejte, co nového Vám přinesou.

Přejeme hezké léto,

Tým GRAITEC

oddel-CK-440

Přejděte na novou generaci CADKON+ za výhodných podmínek pouze do 22.7.!

V červnu vyšla nová generace produktů CADKON+ 2016. Využijte poslední příležitost a přejděte na novou verzi zvýhodněnou cenu. CADKON+ MEP obsahuje moduly elektroinstalace, vzduchotechnika, zdravotechnika a vytápění a potrubí v jednom – při upgradu tak získáte všechny 4 moduly najednou!  Neváhejte a využijte tuto časově omezenou možnost na upgrade na CADKON+ Architecture nebo na CADKON+MEP!

Cist vice

Nová verze CADKON CIT 2016 a CADKON DIO 2016

Byly uvolněny nové verze produktů CADKON CIT 2016 (Aplikace určená pro vkládání georeferencovaných obrázků) a CADKON DIO 2016 (Aplikace určená pro tvorbu dopravního značení).


Číst dál

Nová verze CADKON DT+ 2016 a CADKON Krovy 2016

Byly uvolněny nové verze produktů DT+ 2016 (Rozšíření AutoCADu Architecture zohledňující místní zvyklosti a kreslení) a CADKON Krovy 2016 (Profesní rozšíření AutoCADu Architecture pro efektivní kreslení dřevěných konstrukcí krovů).


Číst dál

oddel-Adesk-440

Pro velký zájem akce prodloužena! Získejte tablet Lenovo Yoga a slevu 20% při koupi nové trvalé licence vybraných produktů Autodesk

Využijte nejvýhodnější nabídky na pořízení nové trvalé licence vybraných produktů Autodesk a získejte slevu 20% při zakoupení s tříletým Maintenance Subscription. Navíc pouze u GRAITECu můžete získat hodnotný dárek ve formě výkonného tabletu Lenovo Yoga! Připomínáme, že trvalé licence na většinu samostatných produktů nebude po 31. 1. 2016 možné zakoupit.

Cist vice

Jste uživatelé produktů Autodesk ve verzích 2005-2015? Ušetřete 25% při zakoupení Desktop Subscription (pronájem) u vybraných produktů Autodesk

Pokud ještě používáte produkty Autodesk starších verzí 2005 až 2015, máte nyní jedinečnou možnost získat slevu 25% na pořízení Desktop Subscription (pronájmu). Délku pronájmu si můžete vybrat na 1, 2 nebo 3 roky, tak jak Vám to nejvíce vyhovuje.

Cist vice

GRAITEC vydal Advance PowerPack pro Autodesk Revit 2016

GRAITEC oznámil uvedení nového produktivního balíčku pro Autodesk Revit - Advance PowerPack pro Autodesk® Revit® 2016. Revit PowerPack je nová aplikace, kterou GRAITEC poskytuje uživatelům Revitu. Revit PowerPack nabízí řadu nových nástrojů pro zvýšení produktivity projektování v Revitu napříč odvětvími.


Číst dál

Novinky AutoCAD Plant 3D 2016

Připravili jsme pro vás přehled novinek aplikace AutoCAD Plant 3D 2016 - profesionálního nástroje k navrhování potrubních systémů v 3D, procesní schémat (P&ID) a automaticky generovaných izometrií z 3D modelu.


Číst dál

Program spokojenosti zákazníků společnosti Autodesk

Společnost GRAITEC se zavázala ke zlepšování uživatelské zkušenosti. Program spokojenosti zákazníků společnosti Autodesk (CSAT) hodnotí Vaši zkušenost se společností GRAITEC a je nezbytný ke zlepšování naši strategie v kontaktu se zákazníkem.


Číst dál

oddel-Advance-440

Advance Design 2016 uvolněn

Nová verze programu GRAITEC Advance Design 2016 byla uvolněna 12. června 2015. Přináší přepracované ergonomické uživatelské rozhraní s pásy karet pro rychlejší orientaci a efektivnější spouštění příkazů. Funkčnost programu byla rozšířena o nové návrhové nástroje pro vytváření tuhých membrán, posuzování železobetonových žeber nebo globální imperfekce.


Číst dál

Nová verze Advance PowerPacku pro Autodesk Advance Steel 2016

Společnost GRAITEC, mezinárodní BIM, PLM a CAD vývojář pro oblast stavebnictví a strojírenství a specialista na všechna související konstrukční odvětví, s potěšením oznamuje novou verzi svých doplňujících nástrojů, GRAITEC Advance PowerPack pro Autodesk® Advance Steel 2016.


Číst dál

--
www.graitec.cz | kontakt |
--

Tento email byl odeslán na adresu  na základě nákupu nebo registrace u spol. GRAITEC.

Pokud si nepřejete, abychom Vám tento newsletter zasílali, »můžete zasílání zrušit.