E-news GRAITEC - květen 2015

PDF Tisk
Graitec E-news
  

Aktuality z GRAITECu


Logo mail_CZ

GRAITEC BIM EUROPEAN TOUR 2015:
GRAITEC, jako Autodesk Platinum Partner a lídr na trhu konstrukčních BIM technologií Vás zve na GRAITEC BIM European Tour, které se koná v 18 evropských městech...

Číst více...

XVII konference OCELOVÉ KONSTRUKCE 2015:
Navštivte nás na konferenci, která se koná ve středu 27. května 2015 v Karlově Studánce...

Číst více...

Zveme Vás na konferenci: Projektování dle aktuálních i budoucích trendů a pravidel:
Dovolujeme si vás pozvat na konferenci pořádanou společností ISOVER, která se koná 21.5.2015 v Brně...

Číst více...

GRAITEC získal akreditaci MŠMT:
S potěšením oznamujeme, že naše společnost splnila veškeré podmínky pro získání akreditace MŠMT. Tato akreditace je potvrzením vysoké kvality našich lektorů, metodiky a náplní vzdělávacích programů....

Číst více...

Školení


Chcete zlepšit znalost Vámi používaného softwaru? Přihlašte se na naše školení! Atuální termíny všech školení naleznete zde.

Webináře


Chcete se bezplatně  naučit nové pracovní postupy? Přihlašte se na náš webinář! Aktuální termíny všech webinářů naleznete zde.

Online videa


Pravidelně pro Vás připravujeme výuková a prezentační videa. Jejich seznam naleznete zde.

Aktuální verze produktů CADKON, Advance a TREPCAD


Přehled aktuálních verzí všech produktů včetně servicepacků či hotfixů zde.

Technická podpora


  • Helpdesk - online technická podpora pro zákazníky spol. GRAITEC
  • CADNET - aktualizace programů, manuály, návody, otázky a odpovědi

Vážený uživateli produktů společnosti GRAITEC,

vítám Vás u květnového čísla našeho pravidelného elektronického měsíčníku E-News. Toto číslo je věnováno novým verzím produktů Autodesk, Advance a také CADKON+. Především v produktové řadě CADKON+ přichází naše společnost se zásadní změnou, novou generací produktů CADKON+ 2016. Tyto produkty budou uvedeny 8.6.2015, ale již nyní máte možnost se seznámit s některými novinkami. Rychlejší grafické jádro, sjednocení TZB modulů do jednoho produktu, nové funkce a mnohé další přináší CADKON+ 2016. Více informací o této nové generaci produktů obdržíte v příštích dnech.

Ing. Miroslav Kohout, Country manager GRAITEC s.r.o.

oddel-CK-440

Přejděte na novou generaci CADKON+ za výhodných podmínek!

Ještě před vydáním nové generace produktů CADKON+ 2016 mají uživatelé starších verzí možnost výhodně přejít na nové produkty CADKON+ Architecture a MEP 2016 a získat veškeré výhody a novinky, které tyto produkty přinášejí. Neváhejte a využijte tuto časově omezenou možnost.

Cist vice

Správce skladeb překladů nově v CADKON+ 2016

Do nové verze CADKON+ 2016 Architecture (dříve Stavební konstrukce) jsme pro Vás také připravili ucelenou podporu správy skladeb překladů.


Číst dál

Elektro rozvaděče nově v CADKON+ 2016

Do nové verze CADKON+ 2016 jsme pro Vás připravili podporu pro automatizované vytváření elektro schémat z půdorysných značek nebo elektro rozvodů.


Číst dál

oddel-Adesk-440

Ušetřete 20% při koupi nové trvalé licence vybraných produktů Autodesk

Využijte nejvýhodnější nabídky na pořízení nové trvalé licence vybraných produktů Autodesk a získejte slevu 20% při zakoupení s tříletým Maintenance Subscription. Navíc pouze u GRAITECu můžete získat hodnotný dárek ve formě výkonného tabletu Lenovo Yoga! Připomínáme, že trvalé licence na většinu samostatných produktů nebude po 31. 1. 2016 možné zakoupit.

Cist vice

Jste uživatelé produktů Autodesk ve verzích 2005-2015? Ušetřete 25% při zakoupení Desktop Subscription (pronájem) u vybraných produktů Autodesk

Pokud ještě používáte produkty Autodesk starších verzí 2005 až 2015, máte nyní jedinečnou možnost získat slevu 25% na pořízení Desktop Subscription (pronájmu). Délku pronájmu si můžete vybrat na 1, 2 nebo 3 roky, tak jak Vám to nejvíce vyhovuje.

Cist vice

Revit Architecture a MEP 2016 - novinky

Co nového přináší Revit 2016? Tento článek obsahuje přehled hlavních novinek a vylepšení BIM aplikace Revit verze 2016 z oblasti Architektura a TZB (MEP).


Číst dál

Revit Structure 2016 - novinky

Co nového přináší Revit 2016? Tento článek obsahuje přehled hlavních novinek a vylepšení BIM aplikace Revit verze 2016 z oblasti konstrukcí (Structure).


Číst dál

AutoCAD Civil 3D 2016 - novinky

Připravili jsme pro vás přehled novinek aplikace AutoCAD Civil 3D 2016 - aplikace pro návrh a dokumentaci inženýrských staveb.


Číst dál

Autodesk Inventor 2016 - Novinky

Připravili jsme pro vás přehled novinek aplikace Autodesk Inventor 2016 - profesionálního nástroje k navrhování, dokumentaci a simulaci 3D strojírenských výrobků.


Číst dál

Advance Steel 2016 - novinky

Jak si jistě mnozí uživatelé produktů Autodesk Advance Steel a Autodesk AutoCAD with Advance Steel všimli, již mají k dispozici ke stažení české i další verze těchto produktů a to nově vše na jediné stránce Autodesk Account.


Číst dál

Revit webináře aneb online vzdělávání nejen pro pokročilé

Nevíte si v projektu rady s vlastním šrafovacím vzorem, zobrazuje se jinak než požadujete, chcete jej upravit protože nevypadá např. jako v AutoCADu? Chybí Vám v projektu revize nebo je neumíte používat? Narážíte v projektu na nesoulad souřadnic a nevíte jak na to? Pak sledujte s námi naše bezplatné pravidelné Revit webináře Nejen pro pokročilé...


Číst dál

oddel-Advance-440

Byl uvolněn Service Pack 2 pro GRAITEC Advance Design 2015

20. dubna byla uvolněna aktualizace Service Pack 2 pro výpočetní program GRAITEC Advance Design 2015. Aktualizace obsahuje například posuzování a návrh výztuže železobetonových žeber nebo globální imperfekce podle ČSN EN1993-1-1 .


Číst dál

Advance Design v praxi – příklad využití pro ocelové konstrukce


Advance Design lze uplatnit pro statické návrhy široké škály stavebních konstrukcí. Podívejte se na nový referenční projekt dotavby ocelové haly se solární elektrárnou od firmy Promstal Engineering, s.r.o., který byl prezentován taky v časopise Konstrukce 2/2015 (k dispozici zde).


Číst dál

--
www.graitec.cz | kontakt |
--

Tento email byl odeslán na adresu  na základě nákupu nebo registrace u spol. GRAITEC.

Pokud si nepřejete, abychom Vám tento newsletter zasílali, »můžete zasílání zrušit.