Advance Steel 2019 - Přehled novinek

Jako každé jaro uvádí Autodesk i letos novou řadu aktualizovaných softwarových produktů. Mezi nimi také ve světě konstruktérů a projektantů ocelových konstrukcí netrpělivě očekávaný Advance Steel 2019.

V tomto článku se podíváme na ty nejužitečnější novinky:

Manuální řezy – Po tomto vylepšení volalo nemálo uživatelů. Ve verzi 2019 se velikost manuálního řezu přímo odvíjí od šířky, kterou definujete při zadávání linie řezu. Díky tomu je práce s řezy mnohem jednodušší a rychlejší.

 

Vylepšené chování objektů při aktualizaci výkresu - I zde Autodesk vyslyšel naléhání uživatelům a slibuje vyřešení jedné z největších slabin Advance Steelu. Pomocí nového defaultu můžete zakázat posuny uživatelsky vytvořených nebo upravených popisů během aktualizace detailu. Další vylepšení se týká parametrických kót, které by se již během aktualizace neměli posouvat. Zároveň by tyto kóty měli lépe detekovat např. změnu rozteče děr.

 

koty

 

 Multi-uživatelský režim pro úpravy výkresů - Díky tomuto vylepšení mohou uživatelé paralelně upravovat výkresy související s jediným modelem. Přístup je snadný přes Soubor > Otevřít a výkresy se ukládají na jednom místě. Hlavní model při úpravě výkresů není uzamčen.

 

 multi

 

Pomůcka pro migraci uživatelských nastavení - Dialog byl nově rozšířen o možnost přenést uživatelsky vytvořené materiály, povrchové úpravy, funkce nebo měřítka z předchozí verze. Migrovat lze také nastavení pro mapování objektů. Uživatelsky vytvořené objekty modelu pro znázornění se již ve verzi 2019 také přenesou. Pokud jste si nastavovali vlastní Statusy pro schválení či komentáře, tak ani o ně nemusíte přijít. Importovat můžete také upravené symboly svarů, děr, …

migrace

 

Webinář

revit webinar

 

Pokud Vás tyto novinky zaujaly, zúčastněte se nášeho webináře, kde se dozvíte více. Pro seznámení se s novinkami Advance Steel 2019 se přihlašte níže:

 20.4.2017 - 13:00

Prihlaste se

 

Maintenance Subscription

Maintenance Subscription

Kontaktujte nás


ADSK Platinum_2015_color-on-white