Nový AutoCAD 2018 pro mac OS

Autodesk nyní odhalil svoji novou generaci AutoCAD 2018 a AutoCAD 2018 LT pro macOS. Opět přináší nové funkce, vylepšení i zlepšení kompatibility s dwg formátem.

Přenesení nastavení

Přizpůsobení nového ročníku AutoCAD na macOS byl vždy problém. Nově je přidaná možnost přenesení nastavení z minulého ročníku. Je možné si vybrat, co přenesete (namigrujete) z minulé verze, stačí jen zaškrtnout danou možnost v Podrobnostech.

mac 2018 pg migration details

uspořádání palet

Nyní je možné lepší uspořádání palet na dvou obrazovkách. Nastavit je možné obě varianty, pro jednu obrazovku a pro více obrazovek. Ulehčí to práci hlavně na přenosných zařízeních, kdy jednou pracujete na více monitorech a po odpojení pouze na jedné obrazovce.

mac 2018 001

PŘENESENÍ NASTAVENÍ

Konečně je umožněná editace klávesových zkratek, sestavte si vlastní seznam klávesových zkratek, na který Vám vyhovuje.

mac 2018 pg aliases tab

Výběr mimo obrazovku

Nyní lze provádět Výběr objektu mimo obrazovku posunem a při aktivním výběru je možné zoomovat. Dříve zůstaly ve výběru pouze objekty v poslední aktivní obrazovce.

mac 2018 offscreen selection mac

Import SHX textů z PDF

AutoCAD 2018 pro macOS nabízí nové nástroje pro podporu importu textů SHX z PDF souborů. Soubory PDF, které byly vygenerovány z výkresů aplikace AutoCAD obsahující text SHX a ukládají text jako geometrické objekty, se mohou příkazem PDFSHXTEXT převést na nativní text AutoCADu SHX.

mac 2018 pdf text recognition settings

Nastavení vykreslování

Je vylepšeno nastavení vykreslování a nastavení stránky pro tisk. Výstup do PDF je nyní kvalitnější.

mac 2018 pg plot 768x633

Nová funkce pro 2D promítání

Nově můžete využít příkaz zploštit (FLATTEN) pro převedení 3D modelu do 2D promítání do aktuálního pohledu.

mac 2018 flatten example

Správa Xref

Na žádost uživatelů je nově umožněna lepší správa cest Xref. Můžete nastavit relativní cestu pro nový i u chybějícího starého Xrefu.

mac 2018 pg ref manager new path

 

Neváhejte a ještě dnes objednávejte za lepší cenu AutoCAD pro macOS. Kontaktujte naše obchodní oddělení pro bližší nabídku a informace na 244 016 055 (Praha) 538 728 742 (Brno) nebo 

 

Maintenance Subscription

Maintenance Subscription

Kontaktujte nás


ADSK Platinum_2015_color-on-white