CADKON+ 2018 uvolněn

Dnešním dnem byla uvedena na trh nová verze 2018 produktové řady CADKON+. 

Mezi hlavní novinky patří nové možnosti propojení práce projektantů stavebních konstrukcí a vytápění, konkrétně podlahového vytápění. Jedná se o komplexní řešení na straně skladeb podlah ve stavební části zpracované v CADKONu+ ARCHITECTURE a řešení podlahového vytápění včetně výpočtů v CADKONu+ MEP.

Nové uživatelské tabulky výrobků CADKONu+ ARCHITECTURE specifikovaných pomocí bublin ve výkresu nabízejí jednak vlastní vzhled tabulek, který lze převzít z již existujících tabulek, které jsou pro danou firmu standardem a druhým podstatným momentem je automatické sledování aktuálnosti tabulky vzhledem k specifikaci výrobků ve výkresu a následná rychlá aktualizace těchto tabulek.

Databáze pro profese TZB prošly velkou aktualizací obecných značek i výrobců, včetně vyřešení duplicitních záznamů a vlastností.

CADKON+ DMS umožňuje nově exportovat data z DMS, práce s více soubory najednou – multiselect, nové možnosti automatického pojmenování a řadu nových nástrojů.

Seznamte se s novinkami verze 2018 produktů CADKON+ na našich webinářích a webových stránkách. Detailní informace Vám rádi poskytnou také naši obchodníci. Věříme, že Vám nová verze CADKON+ pomůže usnadnit práci!

 

cadkon plus 2018

 

Seznamte se s novinkami CADKONu+ 2018 na našich online prezentacích.

CADKON+ ARCHITECTURE

7. listopadu od 13:00
9. listopadu od 9:00

CADKON+ MEP

7. listopadu od 14:00
9. listopadu od 10:00

CADKON+ DMS

7. listopadu od 15:00
9. listopadu od 11:00

 

Více informací o novinkách verze CADKON+ 2018 včetně možnosti stažení zkušební verze neleznete také v článku Nový CADKON+ 2018 uveden.

Maintenance Subscription

Maintenance Subscription

Kontaktujte nás


ADSK Platinum_2015_color-on-white