Graitec Advance Workshop ve Voortman Experience Center

Nové trendy ve výrobě ocelových konstrukcí a jejího řízení byly představeny v rámci akce Digital Steel Days pořádané společnostmi Graitec a Voortman v předváděcím centru výrobce CNC strojů Voortman Steel Machinery v nizozemském městečku Rijssen.

Voortman 02_575

Během dvoudenního programu akce zaměřené pro výrobce ocelových konstrukcí asi 50 účastníků z celé Evropy včetně Česka a Slovenska vidělo, jak produktivita CNC strojů Voortman spojená se softwarem pro řízení, plánování a technickou přípravu výroby Graitec Advance Workshop zvyšuje jejich konkurenceschopnost a umožňuje implementaci standardu EN 1090 (certifikaci CE).

Voortman 03_575

Součástí nabitého a pečlivě naplánovaného programu byly prezentace jednotlivých strojů jako jsou pilovrtací centra, páličky a svářecí automaty kombinované s prezentacemi různých modulů softwaru Advance Workshop a ukázkou využití mobilních terminálů sloužících jako čtečky QR a čárových kódů pro sledování materiálu od skladu až po výrobu. Ukázka této aplikace proběhla přímo na výrobních linkách společnosti Voortman Steel Construction.

FabriceBect

Se svými zkušenostmi jako čerstvého uživatele nás seznámil pan Fabrice Bect z francouzské společnosti CONSTRUCTIONS METALLURGIQUE BECT, který nedávno absolvoval nasazení jak nových strojů, tak i softwaru Advance Workshop. Mimojiné jsme se dozvěděli, jakým způsobem probíhalo nasazení nového systému pro řízení a jak se to projevilo na kapacitě výroby a počtu zaměstnanců.

Voortman 01_575

Na druhý den programu byla naplánována exkurze u výrobce ocelových konstrukcí Van den Brink Staalbouw a na závěr byla celá akce završena jedinečným zážitkem z plavby po amsterdamských kanálech.

Maintenance Subscription

Maintenance Subscription

Kontaktujte nás


ADSK Platinum_2015_color-on-white