Graitec uvádí novou konzoli pro Advance Workshop

Do rodiny Advance Workshop přibyl nový přírůstek ve formě jedinečného nástroje Workshop Console. Nová konzole nabízí výrobcům ocelových konstrukcí usnadnění a lepší funkcionalitu v oblasti řízení, dohlížení a produktivity.

mobile-console-advance-workshop-Graitec

S jejím použitím můžete nyní ukládat a sledovat postup výroby během pracovního dne díky jednoduchému nástroji, který pracuje na principu spravování QR nebo čárových kódů.

Společnosti mají možnost si vybrat z různých forem zavedení produktu a přizpůsobit ho své IT organizační struktuře. Advance Workshop konzoli je možné nainstalovat přímo na server, který funguje jako aplikace se vzdáleným přístupem pro přenosná zařízení jako například smartphony nebo tablety. Jako další možnost se nabízí nainstalovat konzoli přímo na PC v blízkosti stávajících pracovních oddělení.

Hlavní výhody a specifika konzole

  •          Použití na přenosném zařízení
  •          Použití na PC
  •          Jednoduché a intuitivní uživatelské rozhraní
  •          Použití s 2D čárovými kódy nebo QR kódy
  •          Zaznamenání příchodu a odchodu pracovníka
  •          Zaznamenání výrobních prvků jako například díly, dílce a nářezové plány (nesting)
  •          Odvedení skladových položek jako například šrouby a šroubky
  •          Přiřazení svářecích materiálů k dílcům pro lepší sledovatelnost
  •          Tisk nákresů/štítků ihned po přečtení čárového kódu

Advance-Workshop-QR-console-mobile-steel-Graitec

Pro sledovatelnost materiálů, dílů, EN1090 svářecího materiálu a pracovníků dílny se používá průmyslový PDA.

Čtení QR kódů z interního PDA je realizované pomocí programu nainstalovaného na server, který je ve spojení s GRAITEC Advance Workshop databází. Poté už stačí jen naskenovat kód a prohlédnout si jeho obsah. QR kód může obsahovat text, adresu na serveru nebo adresu úložiště plánů a obsah je poté možné přemístit jinam nebo jej vytisknout. Její užití je zdarma.

Jednoduché užití a nesporné výhody QR kódů stojí za faktem, že čím dál tím více společností působících na poli průmyslu se zajímá o jejich využiti při čtení a sběru důležitých informací, sběru dat nutného pro EN1090 procesy nebo při zaznamenávání časů obsluhy a svářečů.

Maintenance Subscription

Maintenance Subscription

Kontaktujte nás


ADSK Platinum_2015_color-on-white