Inovativní generace BIM řešení pro statiky!

BIM řešení pro betonové konstrukce a statiku, inovativní generace jedinečného a praxí ověřeného know-how.

Hlavicka

Naše společnost GRAITEC je již od svého založení známá především díky specializovaným a funkčním řešením pro oblast statiky především betonových konstrukcí. Z našich produktů to jsou pak například nadstavby nad AutoCAD: CADKON-B, CADKON-RCD a Advance Concrete. Řada uživatelů tyto produkty používá dodnes, ale stále častěji se i oni setkávají s požadavkem na „BIM řešení". My jsme tedy využili dosavadních zkušeností z oboru a připravili jsme pro vás inovativní generaci BIM řešení pro statiky, která využívá nejmodernější software a postupy.

Součástí tohoto řešení je využití aplikací Autodesk Revit a Graitec Advance v betonových konstrukcích a v ocelových konstrukcích navíc Autodesk Advance Steel. Na přípravě postupů od konceptu po detailní nastavení šablony a rodin jsme aktivně spolupracovali s uživateli těchto produktů. Naše know-how je tvořené a testované přímo na reálných projektech a podle místních projekčních zvyklostí.

Tomáš Huml – specialista na betonové konstrukce
email:

BIM Vám otevře dveře k zajímavým projektům.
BIM Vám poskytuje výraznou konkurenční výhodu. Nečekejte, až ho nasadí Vaše konkurence!

zveme vas_button

registrace button
21.2
. od 14:00 / BIM pro statikyDozvíte se o inovativních BIM postupech pro statiky a projektanty betonových konstrukcí. Především o Autodesk Revit a navazující GRAITEC Advance BIM Designers a GRAITEC Advance PowerPack pro Revit.

Kontaktujte nás a domluvte si schůzku ještě dnes!

paticka

Maintenance Subscription

Maintenance Subscription

Kontaktujte nás


ADSK Platinum_2015_color-on-white