Nový CADKON+ 2017

Vážení zákazníci,

dnes byla uvedena na trh verze 2017 produktové řady CADKON+. Kromě řady nových funkcí a vylepšení existujících nástrojů a grafického jádra přináší verze 2017 jednu zásadní novinku. Touto novinkou je zcela nový produkt CADKON+ DMS. Vydáním nového produktu CADKON+ DMS rozšiřujeme funkcionalitu produktů CADKON+ do oblasti správy dokumentů. Tímto krokem pomáháme našim uživatelům zefektivnit práci nejen v oblasti grafiky a tvorby výkresové dokumentace, ale nabízíme také nástroj pro správu kompletní dokumentace a komunikace na projektech. Nabízíme tak komplexní řešení pro projekční firmy.

Seznamte se s novinkami verze 2017 produktů CADKON+ na našich webinářích a webových stránkách. Detailní informace Vám rádi poskytnou také naši obchodníci. Věříme, že Vám nová verze CADKON+ pomůže usnadnit práci!

Ing. Miroslav Kohout, Country manager GRAITEC s.r.o.

uvodniCKplus 2017

Seznamte se s novinkami CADKONu+ 2017 na našich online prezentacích.

CADKON+ ARCHITECTURE

15. září od 10:00
20. září od 13:00

CADKON+ MEP

14. září od 10:00
20. září od 14:30

CADKON+ DMS

14. září od 13:00
20. září od 9:00

CADKON+ DMS

Hlavní novinkou verze 2017 je uvedení nového produktu CADKON+ DMS (Data Management System) pro správu dokumentace, díky němuž budete mít větší přehled a organizaci vaší dokumentace nejen uvnitř firmy, ale i vzhledem k vašim externím spolupracovníkům.

Více informací o DMS naleznete na www.cadkon.eu.

Anglický CADKON+ ARCHITECTURE

Produkty CADKON+ nabízíme úspěšně nejen v ČR, ale také v zahraničí. Dalším významným krokem v této oblasti je anglická verze profesního CADKON+ ARCHITECTURE.  Již nyní je CADKON+ etablovaný ve více zemích, což potvrzuje kvalitu a stabilitu dalšího rozvoje tohoto řešení. Aktuálně CADKON+ tak v rámci jedné instalace nabízí tyto produkty:

  • CADKON+ ARCHITECTURE - v české a anglické verzi
  • CADKON+ MEP - v české verzi
  • CADKON+ BASIC - v české, anglické a polské verzi
  • CADKON+ DMS - v české verzi (má vlastní instalaci)

Rychlá úprava hranice šraf

Možnost rychle měnit hranice vyšrafované plochy pomocí multifunkčních uzlových bodů, přidávat nebo odebírat vrcholy hranice a přímé segmenty měnit na oblouky, to jsou velice často vámi poptávané možnosti, které nyní nový CADKON+ přináší.

Rychlé vyhledání výrobků

Pro větší přehled o položkovaných výrobcích ve výkresu je možné okamžitě vyhledat a viditelně označit libovolné bubliny vybrané v seznamu Správce bublin. Výběrem položky v seznamu správce dojde automaticky k označení položky ve výkresu.

Automatické číslování

Zcela nová funkce pro automatické číslování např. zásuvek, čidel, kamer atd. Číslování podporuje používání více proměnných položek, editace (přečíslování), určení pořadí a správce již použitých položek.

Pro celkový přehled o všech novinkách a vylepšeních si otevřete dokument Novinky CADKON+ 2017.

CADKON Active - rychlá technická podpora

Předně bychom chtěli poděkovat Vám, našim zákazníkům, kteří využíváte software CADKON/CADKON+ s platnou službou CADKON Subscription Program.

Byli bychom rádi, kdybyste svůj CADKON/CADKON+ využívali skutečně naplno. Proto pro Vás nyní spouštíme novou službu CADKON Active.

CADKON Active je komplexní zajištění podpory, díky které dosáhnete efektivnějšího využití zakoupeného softwaru CADKON. V rámci CADKON Active získáváte po dobu platnosti podpory širokou škálu služeb, bonusů a technické podpory poskytované našimi odborníky bez dalších poplatků.

Máte-li v tuto chvíli platný CADKON Subscription Program, automaticky Vám přechází na CADKON Active. Pokud jej nemáte, doporučujeme Vám CADKON Active zakoupit, abyste mohli plně využívat všech výhod CADKON Active a mít svůj software neustále aktuální.

Podívejte se, jaké všechny výhody nabízí CADKON Active. Výhody ve formátu PDF naleznete zde.

V případě zájmu o CADKON Active či další informace nás neváhejte kontaktovat.
 

Všem zákazníkům CADKONu+ s platným CADKON Subscription Programem bude rozeslán email s odkazem, kde si mohou tuto novou verzi bezplatně stáhnout.


V případě zájmu o vyzkoušení CADKON+ 2017 si časově omezenou verzi můžete stáhnout pomocí tlačítka níže. Pro přístup ke stažení je nutná registrace.
 

STÁHNOUT CADKON+ 2017

Maintenance Subscription

Maintenance Subscription

Kontaktujte nás


ADSK Platinum_2015_color-on-white