Nové a aktualizované softwarové řešení 2017 od společnosti GRAITEC

Premiéra GRAITEC Advance 2017! - Nové BIM nástroje od společnosti GRAITEC

Červenec 2016 – GRAITEC, mezinárodní vývojář BIM a CAD softwaru pro oblast AEC a Autodesk® Platinum Partner v Evropě a USA, s potěšením oznamuje uvedení vlastní produktové řady GRAITEC Advance 2017, která nabízí software pro oblast architektury, projekce a výstavby.

Advance2017 tiskovka

Společnost GRAITEC nepřetržitě usiluje o poskytování prvotřídní podpory inovativních softwarových řešení svým zákazníkům a poslední uvedení vlastní nové a aktualizované produktové řady 2017 není výjimkou, ale dokazuje, že GRAITEC je stále tím nejlepším mezinárodním hráčem na poli poskytování špičkových softwarových řešení pro výstavbu, AEC a navrhování staveb.

Francis Guillemard, GRAITEC CEO potvrzuje: „Naše produktová řada 2017 přináší praktickou funkčnost napříč všemi produkty s ohledem na to, aby odpovídala každodenním potřebám našich zákazníků a zároveň nám umožnila splnit rostoucí požadavky rozšiřování trhu, na kterém působíme. Poskytovat našim zákazníkům více možností, vyšší hodnotu a lepší technické řešení pro zvládání každodenních výzev je klíčovou součástí našeho závazku". Francis Guillemard pokračuje: „Téma BIM je podnětné také pro naše vývojáře k přehodnocování  způsobu, jakým jsou naše technologie používány při plnění aktuálních potřeb projekční praxe a týmů roztroušených po celém světe. GRAITEC nepřetržitě posouvá technologické hranice tak, aby poskytoval skutečné hodnoty svým uživatelům, co se odráží v produktové řadě 2017."

Francis Guillemard uzavírá: „Letos jsme se rozhodli zahrnout předběžnou verzi naší očekávané řady BIM Designers pro železobetonové konstrukce. Přáli jsme si uvést na trh projekčního softwaru novou generaci technologie pro projektování staveb, která umožní využití pracovních postupů BIM a dat z informačního modelu budovy k zajištění vysokého stupně automatizace napříč všemi projekčními cykly, od návrhu konstrukce po zpracování detailní dokumentace, to vše bez zásadní změny v pracovní náplni. Jsme přesvědčeni, že nová řada BIM Designers pro železobetonové konstrukce nastaví nové standardy pro příští vývoj technologie BIM".

Kompletní tisková zpráva je k dispozici zde (PDF).

GRAITEC Advance BIM Designers - Novinka v BIM pro beton a ocel

badge-advance-bim-designers-year 250x250Novinka 200px

GRAITEC uvádí novou verzi kolekce programů Advance BIM Designers 2017. Kolekce se skládá z aplikací pro konstruktéry a projektanty, které podporují BIM a automatizují standardní návrhové procesy a tvorbu technické dokumentace. Mohou pracovat na různých platformách.

Nová verze přináší vylepšení stávajících aplikací, ale především řadu nových aplikací pro posuzování železobetonových konstrukcí.
 
 

Více informací...

GRAITEC Advance Powerpack pro Revit - Novinky verze 2017

badge-powerpack-revit-year 250x250

GRAITEC uvádí novou verzi PowerPacku pro Revit 2017, add-in aplikace pro zvýšení produktivity práce s BIM modelem v Revitu. Mezi nejzajímavější novinky patří univerzální funkce Číslování, kterou lze aplikovat na libovolnou kategorii prvků Revitu. Dále očekávaný BIM link, pro kontrolu dat v modelu prostřednictvím aplikace MS Excel. Okusíme rovněž první verzi nástroje pro správu prostupů.


Více informací...

GRAITEC Advance Workshop - Novinky verze 2017

badge-advance-workshop-year 200x200

Po úspěšném uvedení informačního systému pro výrobu ocelových konstrukcí Advance Workshop minulý rok se odrazila rychlá absorpce a vysoký zájem v jeho dalším vývoji, směřující ke značnému vylepšení nativní interoperability s aplikacemi Tekla a Advance Steel. Implementaci řešení pro datovou výměnu GRAITEC BIM Connect je možné využívat rozšířené BIM pracovní postupy a napojit se dál na výrobní proces, díky čemu mohou uživatelé Advance Steelu těžit z rozšířené správy skladových zásob z propojení na databáze Autodesk® Advance Steelu.

 
 

Více informací...

GRAITEC Advance Design - Novinky verze 2017

AD_200

GRAITEC uvádí novou verzi programu Advance Design 2017 pro statickou analýzu a posuzování stavebních konstrukcí, která kromě mnoha nových funkcí a vylepšení představuje zásadní posun v možnostech využití pracovních postupů založených na informačním modelu budovy (BIM).Více informací...

GRAITEC Advance PowerPack pro Advance Steel - Novinky verze 2017

badge-powerpack-as-year mini

GRAITEC uvádí Advance PowerPack pro Autodesk Advance Steel 2017. Minulé verze této rozšiřující sady unikátních nástrojů, přípojů a utilit si získali širokou oblibu mezi uživateli programu Autodesk Advance Steel. Nyní Vám představujeme aktuální verzi s dalšími novými funkcemi pro zvýšení schopnosti uživatele, jeho produktivity a efektivity.


Více informací...

Maintenance Subscription

Maintenance Subscription

Kontaktujte nás


ADSK Platinum_2015_color-on-white