BIM pro členy ČKAIT a ČSSI

Nejvýhodnější podmínky pro členy ČKAIT a ČSSI právě nyní pouze u nás...

AktualitaBIMckait-header

Sleva pro členy ČKAIT a ČSSI na BIM software Autodesk


Jako mezinárodní Autodesk Platinum Partner a leader v oblasti AEC a BIM, si Vám dovolujeme nabídnout mimořádnou akci společnosti Autodesk platnou ve vybraných evropských zemích. Neváhejte a získejte i Vy možnost realizovat zakázky projektované metodou BIM.

Pouze u GRAITECu získáte nad rámec této akce Autodesku:
- slevu ve výši 10% z promo ceny
- 1 den školení zdarma v hodnotě 3.500,- Kč.

Využitím této nabídky získáte podporu mezinárodního BIM leadera, Platinum Partnera Autodesku s největšími zkušenostmi s implementacemi v ČR a ostatních zemích, kde BIM je již standardní součástí zakázek (např. Velká Británie). Navíc také získáte vysoce výkonné a v celé Evropě vysoce hodnocené unikátní rozšíření GRAITEC Advance PowerPack pro Revit. Samozřejmostí je plná technická podpora a certifikované školení.

Zvolit si můžete z následujících třech variant:

Promo ceny_BIM

Neváhejte a ještě dnes kontaktujte naše obchodní oddělení a vyžádejte si konkrétní nabídku – zde.  Akce je platná do 22. 7. 2016.

*/** - veškeré uvedené ceny jsou za 1 pronajatou licenci a bez DPH. Školení v rámci této akce je možné čerpat ve vypsaných termínech označených např. „Školení BIM pro ČKAIT a ČSSI – plnohodnotné BIM řešení". Školení budou probíhat do 31. 9. 2016. Uvedenou akci není možné kombinovat s jinou akcí nebo slevou.


Maintenance Subscription

Maintenance Subscription

Kontaktujte nás


ADSK Platinum_2015_color-on-white