Autodesk uvádí Industry Collections - nové multioborové sady

V souvislosti s ukončením prodeje trvalých licencí balíčků Suite k 31.7.2016, oznámil Autodesk změny v těchto balíčcích. Od 1.8.2016 budou stávající balíčky Design a Creation Suite nahrazeny novými balíčky "Industry Collection".

BANNER-collections-update

Multioborové sady od společnosti Autodesk jsou nejpohodlnější a nejflexibilnější způsob, jak získat přístup k široké škále základního softwaru od společnosti Autodesk používaného ve vašem odvětví. Nově od 1.8.2016 bude možné se přihlásit k předplatnému (pronájmu) pro následující odvětví:

  • Architektura a stavebnictví = Architecture, Engineering & Construction Industry Collection
  • Strojírenství a výroba = Product Design Industry Collection
  • Média a zábavní průmysl = Media & Entertainment Collection

Každá kolekce bude mít velký výběr softwarových titulů, které budou k dispozici uživatelům ke stažení. Autodesk bude tyto kolekce postupně rozvíjet tak, aby zajistil zákazníkům získat trvalý přístup k vylepšením, aktualizacím zprávám a dalším cloudových službám ihned, jakmile budou k dispozici, ale samozřejmě si vyhrazuje právo na změny jejich obsahu. Očekávaný obsah jednotlivých kolekcí k 1.8.2016 se předpokládá následující:

Architecture, Engineering & Construction Industry Collection

Autodesk-architecture-engineering-and-construction-industry-collection-CZ

Autodesk Product Design Collection

Autodesk-product-design-collection-CZ

Autodesk Media & Entertainment Collection

autodesk-media-and-entertainment-collection-CZ

Kolekce budou k dispozici v dnes již známých možnostech předplatného pro jednoho nebo více uživatelů v závislosti na zvoleném předplatném.

Uživatelé a firmy, které potřebují využívat další Autodesk produkty mimo tyto kolekce, se budou moci přihlásit k předplatnému jednotlivých produktů.

Co tato změna pro vás znamená?

  • Jsem uživatel trvalé licence Design Suite či Creation Suite (například Building Design Suite).
    Pro vás tato změna nic neznamená. Vaše produktová sada se nemění a podmínky pro prodloužení předplatného "Maintenance plan" také ne. V tuto chvíli není pro vás ani žádná možnost přejít na nové kolekce. Stejně tak se nic nemění pro uživatele samostatných produktů s trvalou licencí.
  • Jsem uživatel pronajaté licence (Subscription) Design Suite či Creation Suite (například Building Design Suite).
    Vy máte možnost po 1.8.2016 přejít na některou z nových kolekcí. Pro majitele Design Suites a Creation Suites Professional nebo Premium bude přechod bezplatný, ostatní zaplatí přibližný cenový rozdíl mezi těmito dvěma předplatnými, přepočtený na zbývající čas předplatného.

Pro více informací o nových kolekcích "Autodesk Industry Collections" nás kontaktujte nebo si stáhněte FAQ: pdfVše o nových Autodesk Kolekcích(290.17 KB)


Maintenance Subscription

Maintenance Subscription

Kontaktujte nás


ADSK Platinum_2015_color-on-white