Autodesk ocenění pro GRAITEC

Získali jsme mnoho ocenění od Autodesku

Letošní Autodesk Channel meeting se konal 17. března ve Škoda muzeu v Mladé Boleslavi. Během tohoto dne Autodesk oznámil výsledky za uplynulý rok 2015.Celý den se nesl ve velmi pozitivním duchu, neboť výsledek za loňský rok byl výborný a v některých oblastech dokonce předčil očekávání. Porovnávalo se, v jakých oblastech se nejlépe dařilo a jak se podařilo nastartovat prodej pronájmů.

DSC 0482

V neposlední řadě byly vyhlášeny výsledky soutěží, kde se GRAITEC umístil na předních pozicích, což opět potvrdilo kvalitu našich služeb a pozici Platinum Partnera. V kategorii TOP počet prodaných licencí jsme se umístili na 1. a 2. místě (K. Tamme a J. Havlíček). Výkon roku opět putuje do GRAITECu, přímo pro Country managera společnosti p. M. Kohouta. Jako Top partner v růstu nových licencí převzal ocenění také GRAITEC.

DSC 0372

Posléze se definovala strategie a nový přístup k prodeji licencí, především v oblasti staveb a strojního průmyslu. Byla zde opět připomenuta změna přístupu prodejních oddělení – zaměřeno na tvorbu prodejního týmu s přesně definovanými rolemi. Závěr celého dne jsme zakončili prohlídkou Muzea Škoda s výkladem.

Maintenance Subscription

Maintenance Subscription

Kontaktujte nás


ADSK Platinum_2015_color-on-white