Trvalé licence - poslední šance

Úplný konec prodeje trvalých licencí produktů Autodesk k 31.7.2016

Společnost Autodesk ukončila k 31. lednu 2016 prodej trvalých licencí vybraných samostatných produktů. Poslední možností, jak pořídit trvalou licenci je zakoupení balíčků, tzv. Suite (Design Suite a Entretaiment Suite). Jejich prodej bude ukončen k 31. červenci 2016.

Co to v praxi znamená pro stávající uživatele?

Jste-li uživatelé, kteří už mají trvalou licenci, můžete tuto licenci využívat bez jakéhokoli omezení. Pokud máte k této licenci zakoupený i Maintenance Plan (dříve Maintenance Subscription), bude i nadále získávat veškeré aktualizace a příslušné výhody programu Maintenance Plan a to po celou dobu aktivního Maintenance Plan programu.

Co to v praxi znamená pro nové uživatele?

Preferujete-li svou licenci „vlastnit" máte do 31. července 2016 poslední příležitost si licenci zakoupit a to nejlépe včetně Maintenance Plan, abyste měli svůj software neustále aktuální a mohli využívat všech výhod Subscription Programu.

Od 1. srpna 2016 bude jedinou možností pořízení všech Autodesk produktů formou pronájmu, tedy tzv. Subscription (dříve Desktop Subscription).

Co je Subscription a co vám nabízí?

Jedná se o pořízení produktů Autodesk formou pronájmu a to na měsíční, čtvrtletní, roční či víceleté období. Subscription nabízí větší flexibilitu při snižování / zvyšování počtu licencí, nižší vstupní investici a rozložení v rámci cashflow.

Je jen na vás, pro jakou variantu se rozhodnete. Rádi vám při výběru poradíme, neváhejte nás kontaktovat

Maintenance Subscription

Maintenance Subscription

Kontaktujte nás


ADSK Platinum_2015_color-on-white