GRAITEC - akvizice na Slovensku

Novou akvizicí společnosti GRAITEC se stala firma ŠTOR, Autodesk Gold Partner ze Slovenské republiky

Leden 2016 – GRAITEC, mezinárodní vývojář softwaru BIM a CAD pro oblast stavebnictví a strojírenství, mezinárodní Autodesk Platinum Partner v USA a napříč Evropu vám s potěšením oznamuje akvizici společnosti ŠTOR CAD, poskytovatele technologií BIM, PLM a CAD, Gold Partnera společnosti Autodesk.

logo stor_500

ŠTOR CAD Computers s.r.o. se sídlem v Bratislavě je dlouhodobým prodejcem společnosti Autodesk s dominantním postavením na slovenském trhu a 15tiletou zkušeností s poskytováním CAD řešení pro oblast stavebnictví, strojírenství a infrastrukturu.

Připojení ŠTOR CAD dále upevňuje pozici GRAITECu na středoevropském trhu. Dochází tak k propojení české a polské pobočky skupiny GRAITEC se Slovenskem, čímž významně posiluje celoevropskou působnost. Dosažením tohoto milníku naplňuje GRAITEC svoji dlouhodobou strategii stát se světovým lídrem v poskytování BIM řešení, respektovaným mezinárodním partnerem Autodesku a inovativním vývojářem BIM technologií.

Ján Žilka, jednatel společnosti ŠTOR říká: „ŠTOR CAD si na Slovensku vybudoval vynikající pověst a byl jednou z prvních společností ve východní Evropě, která nabízela BIM řešení. Příležitost připojit se ke GRAITECu je vnímána jako velmi pozitivní krok, který přinese nové impulsy jak nám, tak i našim uživatelům."

Francis Guillemard, GRAITEC CEO dodává: „Jedním z důvodu našeho exponenciálního růstu je poskytování vysoce profesionálních služeb našim zákazníkům. Akvizice společnosti Štor CAD s vysokou orientací na zákazníka vytváří synergie s GRAITEC group a zejména pak s českými a polskými pobočkami, což přinese novou dynamiku na daných trzích. Pod značkou GRAITEC se ŠTOR stane Autodesk Platinum Partner a bude dál přispívat k našemu pokračujícímu růstu v regionu, podpořenému úspěšným prodejem Autodesk produktů a našich vlastních řešení."

O ŠTOR CAD
ŠTOR CAD je Autodesk GOLD Partner a CADKON reseller s mnohaletou praxí poskytovaní CAD řešení na Slovensku. Společnost má vice jak 40 zaměstnanců a jejím hlavním cílem je ušetřit zákazníkům čas a peníze pomocí inovativních řešení, nezbytného praktického školení a pomocí se zaváděním BIM technologií přímo u zákazníků. Pro vice informací, prosím, navštivte: www.stor.sk

O GRAITEC
Založený v roce 1986, GRAITEC je dlouhodobým Autodesk partnerem v USA a Evropě a nezávislým vývojářem vysoce výkonného BIM řešení pro stavebnictví.GRAITEC v letošním roce oslaví 30 let, působí prostřednictvím 29 kanceláří ve 12 zemích po celém světě a nabízí svým klientům rozsáhlou škálu zavedených softwarových řešení v kombinaci s celým portfoliem Autodesk produktů a BIM balíčků, které pomáhají řešit jejich nejnáročnější potřeby na projektech a maximalizovat jejich produktivitu, efektivitu a výkon. GRAITEC je na inovace zaměřená společnost, jejíž produkty jsou používány více než 40 000 stavebních odborníků po celém světě.
Pro více informací, prosím, navštivte www.graitec.cz

Maintenance Subscription

Maintenance Subscription

Kontaktujte nás


ADSK Platinum_2015_color-on-white