Setkání lídru českého stavebnictví

aneb jak proběhla konference

Setkani  70 zmenseneS hrdostí oznamujeme, že jsme se stali BIM partnerem konference Setkání lídrů českého stavebnictví pořádanou společností Ceec Research.

diskuze se zúčastnili nejvyšší představitelé vlády jako ministr financí Andrej Babiš, ministr dopravy Dan Ťok, ministryně školství, mládeže a tělovýchovy Kateřina Valachová či Miroslav Singer z ČNB.

V úvodu konference pronesl Andrej Babiš v reakci na oživení stavebního trhu tato slova:

„Výrazně k němu přispěla, kromě ekonomického růstu, také proinvestiční politika naší vlády, kterou hodlám prosazovat i v následujících letech", říká a dodává: „Návrh rozpočtu na příští rok počítá s pokračováním rozsáhlých investic v oblasti dopravní infrastruktury spolu s posílením investičních výdajů státu na realizaci národních programů, například v oblasti bydlení či regionálního rozvoje. Kromě veřejných investic by na další vývoj stavebnictví měly pozitivně působit také chystané legislativní změny v oblasti zadávání veřejných zakázek či novela stavebního zákona a dalších předpisů."

Padalo spoustu dotazů a diskuze byla opravu živá.

Víme o změnách zákonů, které se chystají a volně proto navazujeme na tuto konfereci 9.12. s paní Ludmilou Kratochvílovou z Ministerstva průmyslu a obchodu na téma Chystané legislativné změny v oblasti BIM.

Setkani  57 zmenseny

Maintenance Subscription

Maintenance Subscription

Kontaktujte nás


ADSK Platinum_2015_color-on-white