Uvedení Advance BIM Designers

GRAITEC uvádí Steel Structure Designer a Ball Post Railing Designer - nové aplikace ze sady Advance BIM Designers.

GRAITEC, mezinárodní vývojářská společnost v oblasti BIM, CAD a řešení pro statiku, a Autodesk® Platinum Partner v USA a Evropě, s potěšením oznamuje uvedení nových aplikací Steel Structure Designer a Ball Post Railing Designer, nástrojů pro vytváření budov a zábradlí v rámci aplikace Autodesk® Advance Steel.

Sada GRAITEC Advance BIM Designers obsahuje sbírku specializovaných aplikací, které optimalizují kompletní pracovní postupy a urychlují proces návrhu.

SteelStructureDesigner1370x415

Steel Structure Designer přináší inženýrům a projektantům novou úroveň produktivity, která umožňuje vytváření kompletních ocelových konstrukcí ve zlomku času potřebného dosud. V rámci sady Advance BIM Designers umožňuje Steel Structure Designer pro Autodesk® Advance Steel uživatelům rychle zadat kompletní ocelové konstrukce různých tvarů a velikostí v jediném prostředí. S možností přidat a nastavit jak ztužidla, paždíky, vaznice, tak i podlahy a plošiny nebo definovat různé typy střech, tato aplikace umožňuje vytvářet širokou škálu budov od hal s portálovými rámy až po vícepatrové plošinové průmyslové konstrukce.

SteelStructureDesigner-pic1-766x296

SteelStructureDesigner-pic2-768x256

Steel Structure Designer přichází s širokou škálou funkcí a umožňuje například:

  • Definování budov různých tvarů a typů
  • Jedním kliknutím lze přidat podlahu, pole, podlaží
  • Nastavit různé typy střech, odsazení, zakončení štítů, ztužidla plošin
  • Snadno změnit použité profily
  • Rychle zkopírovat prvky do dalších částí konstrukce


Carl Spalding, GRAITEC Product Strategy Director:
„Ať už má být použita pro počáteční návrh z cílem získat vyčíslení nákladů nebo procházení možností řešení, Steel Structure Designer je velmi působivá a neuvěřitelně výkonná aplikace pro vytváření konstrukcí, která ušetří obrovské množství času. Toto je jen začátek – síla tohoto nástroje dává představu o tom, co mohou zákazníci očekávat od GRAITEC Advance BIM Designers, jak tyto aplikace budou postupně dozrávat. Sledujte tento prostor!"

BallPostRailingDesigner

Systémy zábradlí s kulovými spojkami jsou flexibilní a snadno instalovatelné bezpečnostní bariéry konstrukce s vícenásobným použitím. Mít specializovaný nástroj pro automatické vytvoření takových zábradlí, který ušetří mnoho času, byl již dlouho požadavkem mnoha uživatelů aplikace Autodesk® Advance Steel.

Aplikace Ball Post Railing Designer od společnosti GRAITEC je navržena pro vytváření různých uživatelsky definovaných nebo výrobcem specifikovaných zábradlí s kulovými spojkami přímo v rámci aplikace Autodesk® Advance Steel 2016. Uživatelé Autodesk® Advance Steelu mohou nyní těžit z možnosti rychle vytvářet zábradlí  s kulovými spojkami na základě svého vlastního návrhu nebo katalogu konkrétního výrobce včetně specifického výpisu materiálu.

S aplikací Ball Post Railing Designer budou mít uživatelé úplnou flexibilitu umožňující vytvoření široké škály systémů zábradlí s kulovými spojkami na přímých nebo obloukových prvcích, snadnou modifikaci zábradelních zarážek, možnost definovat délky sloupků a velikosti kulových spojek, madla a příčle a zadat počet a rozteč sloupků. Uživatelé mohou přidat různé typy zakončení  o předinstalovaných výrobcem nebo založených na vlastní specifikaci.

Carl Spalding, GRAITEC Product Strategy Director: „Od uživatelů všech odvětví z celého světa jsme obdrželi jsme nespočet žádostí na specializované nástroje jako je např. Ball Post Railing Designer. GRAITEC má rozsáhlé znalosti v oboru a je skvělé, že je v pozici, kdy může dodat nástroje uživatelů, kteří mají takovou pozitivní reakci. Nová aplikace Ball Post Railing Designer je první z řady výkonných aplikací od společnosti GRAITEC určených pro zvýšení produktivity a úspory času během procesu modelování."

Stáhněte si 5denní zkušební verzi!

O společnosti GRAITEC
Společnost GRAITEC, založena v roce 1986, je dlouhodobým celosvětovým Autodesk partnerem a nezávislým vývojářem vysoce výkonného BIM řešení pro AEC odvětví. Rozsáhlá řada zavedených softwarových produktů GRAITEC kombinované s produkty a BIM suite společnosti Autodesk umožňuje společnosti GRAITEC pomáhat svým zákazníkům řešit jejich nejnáročnější potřeby na projektech a maximalizovat jejich produktivitu, efektivitu a výkon.
S více jak 350 zaměstanci, GRAITEC působí ve 12 zemích a má celosvětově 26 poboček. GRAITEC je na inovace zaměřená společnost, jejíž produkty jsou používány více než 40 000 stavebních odborníků po celém světě.
Pro více informací, prosím, navštivte www.graitec.com

Další informace o novinkách v PowerPacku pro Advance Steel 2016 R2 najdete zde.

Maintenance Subscription

Maintenance Subscription

Kontaktujte nás


ADSK Platinum_2015_color-on-white