Poslední příležitost k nákupu

Konec  trvalých licencí produktů Autodesk k 31.1.2016

Společnost Autodesk ukončuje k 31. lednu 2016 prodej trvalých licencí vybraných samostatných produktů (3ds Max, AutoCAD, AutoCAD LT, AutoCAD Architecture, AutoCAD Electrical, AutoCAD Mechanical, InfraWorks, Inventor, Inventor Professional, Inventor LT, Maya, Maya LT, MotionBuilder, Mudbox, Navisworks Simulate, Navisworks Manage, Revit Architecture, Revit MEP, Revit Structure, Revit LT). a k 31. červenci 2016 pak ukončuje prodej i balíčků Design Suite a Entretaiment Suite.

Co to v praxi znamená pro stávající uživatele?

Jste-li uživatelé, kteří už mají trvalou licenci, můžete tuto licenci využívat bez jakéhokoli omezení. Pokud máte k této licenci zakoupený i Maintenance Subscription, bude i nadále získávat veškeré aktualizace a příslušné výhody programu Maintenance Subscription a to po celou dobu aktivního Subscription programu.

Vzhledem ke končícím trvalým licencím již nebude možný tzv. crossgrade, tedy přechod z jednoho produktu na druhý. Pokud byste tedy zvažovali přechod ze stávajícího produktu např. na BIM balíčky, které obsahují i nyní Vámi vlastněné produkty, máte poslední příležitost učinit tak za minimální rozdílovou cenu.

Stejné jako u crossgrade, je to i s přechodem na síťové licence.

Co to v praxi znamená pro nové uživatele?

Preferujete-li svou licenci „vlastnit" máte do 31. ledna 2016 poslední příležitost si licenci zakoupit a to nejlépe včetně Maintenance Subscription, abyste měli svůj software neustále aktuální a mohli využívat i ostatních výhod Subscription Programu.

Od 1. února 2016, resp. od 1. srpna 2016 pro řady Design Suite, bude jedinou možností pořízení Autodesk produktů formou pronájmu, tedy tzv. Desktop Subscription.

Co je Desktop Subscription a co vám nabízí?

Jedná se o pořízení produktů Autodesk formou pronájmu a to na měsíční, čtvrtletní, roční či víceleté období. Desktop Subscription nabízí větší flexibilitu při snižování / zvyšování počtu licencí, nižší vstupní investici a rozložení v rámci cashflow.

Je jen na vás, pro jakou variantu se rozhodnete. Rádi vám při výběru poradíme, neváhejte nás kontaktovat

Utube konec_trv_licenci_web

Maintenance Subscription

Maintenance Subscription

Kontaktujte nás


ADSK Platinum_2015_color-on-white