Proč si koupit Autodesk nyní

Proč si koupit trvalou licenci Autodesk a Subscription právě nyní

K 31. lednu 2016 KONČÍ prodej trvalých licencí samostatných produktů Autodesk a k 31. červenci 2016 dokonce i u Autodesk Design Suites (viz náš článek Autodesk Design suite končí). Nadále už bude možné pořídit produkty Autodesk pouze formou pronájmu.

Co to v praxi znamená pro Vás?

Jste-li příznivcem trvalých licencí, doporučujeme vám neváhat a koupit novou trvalou licenci, případně prodloužit Maintenace Subscription. Od 1. února 2016 už bude možné pořídit produkty Autodesk pouze v programu Desktop Subscription, tedy ve formě pronájmu licencí a to na měsíc, čtvrtletí, jeden rok, případně jako víceletý kontrakt.

Pokud nemáte aktuální verzi programu či nemáte aktuální Maintenace Subscription, neváhejte a prodlužte si ho, abyste nepřišli o možnost mít váš software stále aktuální. Více Vám sdělí naše obchodní oddělení.

Tato změna je zásadní pouze pro nové uživatele, kteří by chtěli od 1. února 2016 zakoupit některý z výše jmenovaných produktů. Zároveň tímto krokem nedochází ke změně produktů, jen ke změně jejich distribuce. Stávajících uživatelů, kteří v době této změny budou vlastnit tyto samostatné produkty s platným Maintenance Subscription, se změna přímo netýká. Nadále budou moci zakoupené produkty využívat a to včetně možnosti prodlužování Maintenance Subscription.

Maintenance Subscription

Maintenance Subscription

Kontaktujte nás


ADSK Platinum_2015_color-on-white