GRAITEC - akvizice v USA

GRAITEC dokončil akvizici společnost Total CAD System, Inc., Autodesk Platinum Partnera z Texasu (USA). Total CAD System, Inc. přináší více jak 200 let kolektivních znalostí v oboru a vazby na Texaskou obci architektů, Sdružení stavebních inženýrů v Texasu a Americkou společností stavebních inženýrů.

Tisková zpráva:

Bievres, Francie, říjen 2015 – GRAITEC, mezinárodní vývojářská společnost v oblasti BIM, CAD a řešení pro statiku, celosvětový Autodesk Reseller napříč odvětvími AEC a MFG, oznamuje, že se ke dni 30. září stává 100% vlastníkem společnosti Total CAD System, Inc., sídlem v Houstenu, Texas, USA.

Akvizice společnosti Total CAD Systems, Inc., je důkazem dlouhodobého závazku Graitec group vůči svým zákazníkům a často zmiňované rychlé strategie růstu. GRAITEC Group je v tuto chvíli jednoznačně jediným Autodesk Platinum Partner působí napříč Spojenými státy a Evropou.logo total_CAD

Total CAD System, Inc. přináší více jak 200 let kolektivních znalostí v oboru a neustále prokazuje prvotřídní kvalitu služeb a vysokou spokojenost zákazníků. Pro GRAITEC a Total CAD Systems, Inc. zůstává i nadále prioritou zachovat služby zákazníkům na vynikající úrovni, zrovna tak jako vazby s Texaskou obcí architektů, Sdružení stavebních inženýrů v Texasu a Americkou společností stavebních inženýrů. Zákazníci si mohou být jisti, že vše bude pokračovat, tým společnosti zůstane ve stejném složení a dokonce se bude rozšiřovat.

S plnou podporou velké mezinárodní společnosti, Total CAD Systems, Inc. získává možnost distribuovat novou řadu profesionálních služeb v oblasti BIM a přinést zákazníkům větší hodnotu díky širšímu portfoliu jedinečných doplňkových produktů. V průběhu času pomohou zvýšené investice rozšířit rozsah provozních operací a také umožní zaměřit se na pokročilé simulace a tvorbu řídících systémů pro zlepšení služeb stávajících a nových zákazníků.

Total CAD System, Inc. bude nadále fungovat pod svojí stávající značkou a bude pokračovat v udržování svojí silné pozice Autodesk Platinum Partner (VAR), zatímco GRAITEC bude nadále působit jako Autodesk ISV partner pro Advance Steel v USA a Severní Americe.

Roger Padamada, majitel Total CAD Systems, Inc. říká: „Cílem Total CAD Systém je nadále poskytovat vysokou úroveň technických znalostí. Náš školený personál je nadále odhodlán poskytovat zákazníkům služby nejvyšší kvality. Byli jsme ohromeni a okamžitě uchváceni vizí a plánem společnosti GRAITEC a jsme šťastní, že můžeme být součástí vysoce profesionální a zákaznicky orientované společnosti. Jsme si jisti, že naše společnost a naši zákazníci jsou ve velmi dobrých rukách."

Francis Guillemard, GRAITEC CEO dodává: „GRAITEC je dlouhodobě Autodesk partner a v současné chvíli je jedním z nejrychleji rostoucím mezinárodním Autodesk VAR. Naše expanze na americký trh je důkazem naší růstové strategie a reakcí na vzrůstající poptávku po naší BIM technologii a službách v Americe. Tato akvizice je velmi vzrušující a reflektuje naší silnou motivaci stát se největším VAR hráčem na americkém trhu a posiluje naši celosvětovou BIM technologii a nabídku služeb."

O GRAITEC

Založený v roce 1986, GRAITEC je dlouhodobým celosvětovým Autodesk partnerem a nezávislým vývojářem vysoce výkonného BIM řešení pro AEC odvětví. Rozsáhlá řada zavedených softwarových produktů GRAITEC kombinované s produkty a BIM suite  společnosti Autodesk umožňuje společnosti GRAITEC pomáhat svým zákazníkům řešit jejich nejnáročnější potřeby na projektech a maximalizovat jejich produktivitu, efektivitu a výkon.

S více jak 350 zaměstanci, GRAITEC působí ve 12 zemích a má celosvětově 26 poboček. GRAITEC je na inovace zaměřená společnost, jejíž produkty jsou používány více než 40 000 stavebních odborníků po celém světě.

Pro více inforamcí, prosím, navštivte www.graitec.com

O Total CAD Systems, Inc.

Total CAD Systém, Autodesk Platinum Partner, byl založen před 18 lety zkušenými profesionály. Vedený na základních principech integrity, profesionality a spolehlivosti, Total CAD nabízí řadu Autodesk řešení a služeb, zahrnujících konzultace, implementace, školení a technickou podporu. Od svého počátku se Total CAD aktivně zaměřoval s pružností a s vynalézavsotí na měnící se potřeby našich klientů. Loajalita Total CAD Sytstems vůči našim zákazníkům a naše touha se podílet na jejich úspěchu představuje naše základní obchodní hodnoty a zavedla naše renomované vedoucí postavení v oboru.

Pro více inforamcí, prosím, navštivte www.tcadsys.com

Pro více informací, prosím, kontaktujte:

GRAITEC INNOVATION SAS
Press Contact: Carl SPALDING
17 Burospace
91572 Bièvres
FRANCE
Phone: +44 23 80 527571
E-mail:

Maintenance Subscription

Maintenance Subscription

Kontaktujte nás


ADSK Platinum_2015_color-on-white