Advance Design -40%

Advance Design s 40% slevou pouze do 15.9.2015

Jste uživatelé některého ze statických softwarů? Zvažujete aktualizaci či dokoupení dalších modulů? Přejděte nyní na celosvětově uznávaný statický software s 30letou historií vývoje a plnou lokalizací dle místních zvyklostí. Získáte tak plně vybavený software pro každodenní praktické využití, s možností posuzování základních stavebních materiálů (železobeton, ocel, dřevo).

Staňte se i Vy součástí skupiny uživatelů tohoto populárního výpočetního programu a získejte:

kompletní funkčnost v jediném balíku bez dalších doplňujících modulů,plně lokalizovaný dle místních zvyklostí, s lokální technickou podporou,splňuje požadavky BIM datové výměny.

Neváhejte a pořiďte si novou licenci Advance Design Premium včetně Subscription na 1 rok s 40% slevou z jeho běžné ceny!

Advance Design Premium 2016 SLM zakoupený se službou Subscription na 1 rok za 99 800 Kč bez DPH (Běžná cena je 166 328 Kč)

Advance Design je v České republice nabízen od roku 2012 a od té doby program prošel plným přizpůsobením požadavkům českých statiků dle místních zvyklostí. Jako příklad můžeme uvést několik klíčových funkcí a výpočtů: výpočet betonářkých průhybů, posuzování desek na protlačení, posuzování žeber, post-processing dimenzačních momentů na deskách, automatický výpočet tuhosti podpory na základě definované skladby podloží, export účinků z podpor a import v novém modelu jako zatížení, atd.

Bližší informace o programu Advance Design naleznete zde.
Výhody Subscription naleznete zde.

Akce je platná pouze pro majitele konkurenčních produktů. Pro využití akce je nutné doložení vlastnictví konkurenčního produktu (faktura, dodací list, atd.). Akční nabídka je platná do 15.9.2015 a není možné jí kombinovat s jinou slevou nebo akcí.

Advance Design - program prověřený praxí

Vybrané referenční projekty naleznete zde. Vybrané mezinárodní reference naleznete zde.

Maintenance Subscription

Maintenance Subscription

Kontaktujte nás


ADSK Platinum_2015_color-on-white