CADKON zařazuje vyšší rychlostní stupeň a míří do zahraničí

CADKON je již více než 25 let zavedeným pojmem jako osvědčené CAD řešení pro projektování ve stavebnictví, a to nejen v České republice. Stovky architektonických a projekčních kanceláří nasadilo CADKON při projektování staveb všech možných účelů, velikostí a zaměření.

CKplus2016-tiskovka2

Nová verze CADKON+ 2016, která právě přichází na trh, znamená zásadní převrat v dosavadní zavedené praxi. V nabídce jsou nyní tři základní produkty: BASIC, ARCHITEKTURE a MEP pro profese TZB. Nové webové stránky www.cadkon.eu dávají uživatelům a zájemcům plnou podporu a kompletní informace o jednotlivých produktech včetně možnosti stažení testovací verze. Dosavadní uživatelé CADKONu s předplacenou službou Subscription dostávají samozřejmě vše bezplatně.

"Nová verze CADKON+ 2016 je viditelným mezníkem v dalším rozvoji, který plánujeme. Nyní pracujeme na anglické verzi a do konce roku by měla být k dispozici také verze polská. ", říká technický ředitel společnosti GRAITEC s.r.o., pan Petr Teska.

Současně s tím se mění prodejní a distribuční model, vývoj přebírá společnost AB Studio Consulting+Engineering s.r.o., která byla po mnoho let garantem a úspěšným vývojářem CADKONu. Ing. Miroslav Kohout, Country manager společnosti GRAITEC s.r.o. tento krok vysvětluje takto: "CADKON je typickým 2D produktem, který je úspěšně nasazován tam, kde je podpora tohoto typu produktu žádána. Naše společnost GRAITEC  je nyní velmi úspěšným Platinum Partnerem společnosti Autodesk a aspirujeme se stát největším partnerem pro oblast BIM řešení v celé Evropě. Abychom se mohli plně zaměřit na profesionální nabídku a podporu v celé šíři našeho produktového portfolia, rozhodli jsme se rozdělit aktivity týkající se BIM řešení a vývoj CADKONu. Od tohoto kroku si slibujeme možnost většího růstu v obou oblastech, což pozitivně pocítí naši zákazníci. Díky tomuto kroku budeme opět blíže naším uživatelům jak produktů CADKON, tak BIM řešení společnosti Autodesk."

Nová verze CADKON+ 2016 přináší také řadu novinek a vylepšení ve funkčnosti včetně urychlení vlastního jádra. Navíc do konce roku plánuje vývojář uvést nový modul pro správu dokumentace.

Dá se tedy očekávat, že se odborná veřejnost bude s novým logem CADKONu setkávat stále více a více.

logo Cadkon plus WEB 400x125

Maintenance Subscription

Maintenance Subscription

Kontaktujte nás


ADSK Platinum_2015_color-on-white