GRAITEC startuje Evropské BIM Turné 2015 napříč 18 městy v 8 zemích

Paříž, Francie, 1. duben 2015 - GRAITEC, mezinárodní vývojář BIM, CAE a CAD softwaru, Autodesk Platinum Partner v sedmi evropských zemích a celosvětový prodejce a vývojář Autodesku, oznamuje jako první akci svého druhu Evropské BIM Turné napříč 18 městy v 8 zemích.

BIM tour 2015

Startujíc první akcí 14. dubna 2015 v Newcastlu ve Velké Británii, Evropské GRAITEC BIM Turné navštíví osm zemí: Francii, Velkou Británii, Německo, Českou republiku, Slovensko, Itálii a Rumunsko, v osmnácti významných městech během čtyř měsíců, oslovujíc tisíce profesionálu v odvětví konstrukcí, infrastruktury a výroby.

Účastníci Evropského GRAITEC BIM Turné můžou očekávat, že se seznámí s nejlepšími BIM pracovními postupy prověřenými v odvětví a během toho se seznámí se širokým portfoliem nejnovějších BIM technologií. GRAITEC navíc ukáže, jak můžou konkrétní doporučení zákazníkovi, vývoj a služby podpory pomoci společnostem, které jsou v prostředí BIM nové s definicí strategie rychlého, efektivního a úspěšného osvojení si BIM, a během toho poznají klíčové postupy jak vylepšit vyspělé BIM prostředí.

GRAITEC hodlá sdílet roky zkušeností s pomocí zákazníkům vyvíjet a implementovat strategie a procesy integrované technologie BIM, napříč všemi typy odvětví a prostředí. GRAITEC má rozsáhlou praktickou zkušenost a ti, kteří se zúčastní, získají množství hodnotných informací včetně toho, jak se vyvarovat zdlouhavých a nákladných pastí nebo které ověřené a úspěšné pracovní postupy zvážit, co jim umožní provádět erudovaná a chytrá obchodní rozhodnutí.

Evropské GRAITEC BIM Turné, které proběhne napříč všemi krajinami, ve kterých je GRAITEC Autodesk Platinum Partnerem, je podporované Autodeskem, stejně tak i místními specialisty v odvětví a zákazníky GRAITECu, kteří budou sdílet jejich zkušenosti s implementací BIM. Pro bližší informace o Evropském GRAITEC BIM Turné, která města budou navštívena nebo registraci účasti, navštivte prosím www.graitec-bim.eu

O společnosti GRAITEC

Založen v roce 1986, GRAITEC je dlouhodobým partnerem Autodesku a nezávislým vývojářem vysoce výkonných BIM řešení pro odvětví AEC. Široká škála zavedených softwarových řešení GRAITECu v kombinaci s plným portfoliem produktů a BIM suit Autodesku umožňuje GRAITECu pomáhat zákazníkům řešit potřeby těch nejnamáhavějších projektů a maximalizovat jejich produktivitu, efektivitu a výkon.

S více než 330 zaměstnanci, GRAITEC působí napříč 11 zeměmi a 25 pobočkami celosvětově, s jeho Evropskými pobočkami které všechny drží status Autodesk Platinum Partner.GRAITEC je společností zaměřenou na inovace, které produkty jsou celosvětově používány více než 40 000 profesionály v oblasti konstrukcí. Pro více informací prosím navštivte www.graitec.cz.

Maintenance Subscription

Maintenance Subscription

Kontaktujte nás


ADSK Platinum_2015_color-on-white