Autodesk plánuje změnu obchodní politiky od 1.2.2016

Autodesk v těchto dnech oznámil další plánovanou změnu obchodní politiky. Tentokrát jde o ukončení prodeje lokálních verzí, tzv. „Standalone" licencí u většiny doposud samostatně dostupných produktů a to do 1. února 2016.

Konkrétně se jedná o následující produkty:

Tyto doposud samostatně nabízené a prodávané produkty budou nově od 1. února 2016 dostupné pouze v programu Desktop Subscription, tedy ve formě pronájmu licencí a to na měsíc, čtvrtletí, jeden rok, případně jako víceletý kontrakt.

Tato změna je zásadní pouze pro nové uživatele, kteří by chtěli od 1. února 2016 zakoupit některý z výše jmenovaných produktů. Zároveň tímto krokem nedochází ke změně produktů, jen ke změně jejich distribuce.

Stávajících uživatelů, kteří v době této změny budou vlastnit tyto samostatné produkty s platným Maintenance Subscription, se změna přímo netýká. Nadále budou moci zakoupené produkty využívat a to včetně možnosti prodlužování Maintenance Subscription.

Více o této změně si můžete přečíst v tiskové zprávě Autodesk a také v FAQ chystané změny. Kompletní výčet otázek a odpovědí FAQ je ke stažení ZDE.

Maintenance Subscription

Maintenance Subscription

Kontaktujte nás


ADSK Platinum_2015_color-on-white