GRAITEC navázal úzkou spolupráci s Wavin Ekoplastik

GRAITEC, mezinárodní vývojář BIM a CAD aplikací pro oblast stavebnictví a jeden z nejvýznamnějších globálních partnerů společnosti Autodesk s nejvyššími autorizacemi Autodesk Platinum Partner a Autodesk ISV Partner, s potěšením oznamuje navázání úzké spolupráce se společností Wavin Ekoplastik.

Cílem spolupráce je postupná příprava knihoven kompletního výrobkového portfolia společnosti Wavin Ekoplastik. Tyto knihovny bude následně možné využívat jako vysoce efektivní nástroj v rámci projekčních prací s využitím CAD a BIM systémů.

Kompletní knihovny prvků společnosti Wavin Ekoplastik poskytne projektantům společnost GRAITEC v rámci svých nabízených softwarových CAD a BIM produktů a to jak pro nové, tak pro stávající uživatele. Projektanti staveb tak budou moci pracovat s kompletním sortimentem Wavin Ekoplastik v rámci nejmodernějších způsobů projektování, včetně koncepce BIM projektování.

„Připravované řešení projektantům usnadní časově náročnou fázi modelovacích prací a umožní jim používat již „od výrobce vymodelované" veškeré komponenty, z nichž je dílčí instalace stavby složena," říká Pavel Seidl, technický specialista Wavin Ekoplastik.

Stávající koncepce a myšlenky přípravy modelů kompletního sortimentu produktů společnosti Wavin Ekoplastik, navazuje na nedávné velmi úspěšné bezplatné zpřístupnění kompletní knihovny inteligentních 3D modelů produktů PP-R v *.rfa formátech určených pro přímé použití v programu Autodesk Revit MEP a dále pak ve formátech dwg., které umožňují využívat připravené knihovny a bloky v aplikacích AutoCAD a CADKON.

„Naše dlouhodobá spolupráce s největším výrobcem a dodavatelem plastových potrubních systémů v České republice je nyní velmi intenzivní, a zásadním způsobem ovlivňuje kvalitu dodávaných řešení pro oblast zdravotechniky a vytápění, čímž zvyšuje komfort projekční práce našim uživatelům" konstatuje Jan Havlíček, obchodní ředitel společnosti GRAITEC a dodává: „Jsem si jistý, že v dohledné době budeme moci s Wavin Ekoplastik nabídnout zákazníkům kvalitní produkt, který zásadním způsobem rozšíří možnosti spolupráce mezi projektantem a výrobcem."

O společnosti Wavin Ekoplastik

logo-wavin-ekoplastikSpolečnost Wavin Ekoplastik je největší český výrobce a dodavatel plastových potrubních systémů pro rozvody vody, topení a plynu. Přední pozici si drží i na celoevropském trhu. Více informací naleznete na www.ekoplastik.cz.

Maintenance Subscription

Maintenance Subscription

Kontaktujte nás


ADSK Platinum_2015_color-on-white