GRAITEC a Wavin Ekoplastik připravili knihovnu PPR produktů pro Revit MEP

logo-wavin-ekoplastikGRAITEC a největší český výrobce a dodavatel plastových potrubních systémů Wavin Ekoplastik, připravili pro projektanty technických zařízení budov kompletní knihovny inteligentních 3D modelů produktů PP-R v *.rfa formátech určených pro přímé použití v programu Autodesk Revit MEP.

Unikátnost projektu spočívá mimo jiné i ve využití mezinárodního know-how společností Wavin Ekoplastik a GRAITEC. Wavin Ekoplastik je ve svém oboru první v ČR, jehož sortiment je dostupný ve třech jazykových verzích (čeština, angličtina a ruština) a to i včetně šablon a nástrojů potřebných k vytváření 3D modelů instalací, které nachází uplatnění při moderním projektování založeném na informačním modelu budovy – BIM (Building Information Modeling).

sshot-85

„Připravované řešení projektantům usnadní časově náročnou fázi modelovacích prací a umožní jim používat již „od výrobce vymodelované" veškeré komponenty, z nichž je dílčí instalace stavby složena," říká Pavel Seidl, technický specialista Wavin Ekoplastik.

Knihovny PPR produktů Wavin Ekopastik jsou dostupné pro Autodesk Revit 2014 a Autodesk Revit 2015

Kompletní knihovny prvků PPR společnosti Wavin Ekoplastik poskytne projektantům GRAITEC vzhledem ke svému mezinárodnímu působení po celém světě.

Máte zájem získat Wavin Revit families? Stačí vyplnit níže umístěný formulář!

Maintenance Subscription

Maintenance Subscription

Kontaktujte nás


ADSK Platinum_2015_color-on-white