Společnost Graitec s.r.o. ohlásila 30% nárůst tržeb za rok 2014.

Pro společnost Graitec s.r.o. (dříve AB Studio Consulting+Engineering s.r.o.) byl uplynulý rok velmi významným mezníkem ve více než dvacetileté historii firmy. Hlavním cílem probíhající reorganizace společnosti je poskytovat uživatelům kvalitnější produkty včetně profesionálního servisu na evropské úrovni. 30% nárůst celkových tržeb a 46% nárůst tržeb z prodeje produktů společnosti Autodesk oproti roku 2013 jsou pozitivním výsledkem práce celého týmu společnosti.

Pan Miroslav Kohout, ředitel společnosti Graitec s.r.o. uvádí: "Velice si vážíme Autodeskem udělených statutů Autodesk Platinum Partner a Autodesk ISV Authorized Partner pro tento rok. Naším úkolem je pokračovat v BIM integraci širokého portfólia produktů Autodesku s využitím mezinárodních zkušeností skupiny Graitec Innovation SAS".

Společnost Graitec s.r.o. chystá na polovinu letošního roku uvedení několika zajímavých nových produktů pod názvem Graitec BIM Designers, a zejména Advance Workshop jako doplněk k úspěšnému produktu Advance Steel.

Současně s hospodářským výsledkem Graitec s.r.o. oznámila mateřská společnost Graitec Innovation SAS dosažený obrat za rok 2014 ve výši 47,2 milionů EUR s tím, že pro tento rok plánuje zvýšení tržeb na hranici 60 milionů EUR.

Maintenance Subscription

Maintenance Subscription

Kontaktujte nás


ADSK Platinum_2015_color-on-white