GRAITEC uvádí PowerPack, nástroj pro zvýšení produktivity programu Autodesk Advance Steel

logo Graitec_Advance_PowerPack


GRAITEC, mezinárodní vývojář BIM softwaru pro oblast stavebnictví, s potěšením oznamuje uvedení sady doplňkových nástrojů pro zvýšení produktivity práce v programu Autodesk Advance Steel, pod názvem GRAITEC Advance PowerPack.

GRAITEC Advance PowerPack je výkonné rozšíření programu Autodesk Advance Steel, určené k doplnění uživatelských možností a zvýšení produktivity a efektivity. Uvedením specializovaného a lokalizovaného obsahu, nástrojů, šablon a přípojů, které doplňují stávající funkčnost aplikace Autodesk Advance Steel, si společnost GRAITEC jednoznačně klade za cíl zůstat i nadále lídrem na trhu v poskytování praktických technických řešení pro ocelové konstrukce.

GRAITEC Advance PowerPack pro Autodesk Advance Steel poskytuje uživatelům konkurenční výhody díky množství nových nástrojů a speciálně navržených funkcí. První verze GRAITEC Advance PowerPack přináší nové nástroje pro rychlejší modelování konstrukcí, jako je například průběžný nosník a extender ohýbaného plechu nebo nové typy prvků jako jsou prolamované nosníky a nosníky s otvory, vše v kombinaci s inteligentními a automatizovanými šablonami, vše plně integrované do nového pasu karet. GRAITEC Advance PowerPack rozšiřuje možnosti využití programu Autodesk Advance Steel a umožňuje lepší práci s projektem.

S podporou společnosti Autodesk a díky našim schopnostem rychle reagovat na požadavky uživatelů, společnost GRAITEC plánuje vydávat nové verze Advance PowerPack každé čtvrtletí, aby využil maximum z 25 let zkušeností v oboru projektování ocelových konstrukcí. Lze očekávat nejen zrychlení v každodenním používání programu Autodesk Advance Steel díky rozšířené funkčnosti, ale také dodání lokalizovaného obsahu a důležitých nástrojů a postupů určených pro potřeby nových oblastí odvětví.

Společnost GRAITEC vnímá program Autodesk Advance Steel jako jednoznačného lídra v oblasti BIM pro ocelové konstrukce a hodlá i nadále poskytovat doplňkové nástroje pro tuto platformu tak, aby se potvrdilo jeho dominantní postavení na trhu.

Francis Guillemard, CEO společnosti GRAITEC dodává: "GRAITEC strávil již více než dvě desetiletí poskytováním profesionálních technologií a odborných služeb v oblasti ocelových konstrukcí a jako lídr na trhu v tom bude pokračovat i nadále. Přínos PowerPacku pro aplikaci Autodesk Advance Steel je skvělý způsob, jak poskytnout našim zákazníkům přidanou hodnotu, navíc umožňuje GRAITECu a Autodesku rychle reagovat na nové trendy a potřeby trhu a potvrzuje také náš závazek vůči Autodesku i celému odvětví."

Produktový leták Graitec PowerPack 1 pro Autodesk Adance Steel 2015 neleznete zde.

Detailní popis novinek GraitecPower Pack 1 pro Autodesk Adance Steel 2015 neleznete zde.

Maintenance Subscription

Maintenance Subscription

Kontaktujte nás


ADSK Platinum_2015_color-on-white