GRAITEC Autodesk Platinum partner

GRAITEC se stal Autodesk Platinum partneremcolor-on-white

Bièvres, Francie, 10.11.2014 - GRAITEC, mezinárodní vývojář BIM a CAD softwaru a řešení pro strukturální analýzy ve stavebnictví Vám s potěšením oznamuje podepsání tzv. „Multiple legal Entitiy agreement" smlouvy se společností Autodesk. Tato dohoda umožňuje sjednotit aktivity společnosti GRAITEC jako Autodesk partnera ve Velké Británii, Francii, Německu, Itálii, České republice, Polsku a Rumunsku a to se statusem Platinum Partner.

Jako Autodesk Platinum partner s působností v celé Evropě a také jako dlouhodobý Autodesk Developer Network partner, dosahuje společnost GRAITEC rychle své ambice stát se předním světovým poskytovatelem BIM technologií a vývojovým partnerem Autodesku pro poskytování prvotřídních řešení a GRAITEC technologií s prověřenou odborností a zkušenostmi, které pomáhají našim zákazníkům úspěšně přejít na BIM. Tato strategie má již nyní pozitivní dopad na trzích ve Velké Británii, České republice a Polsku, kde GRAITEC očekává růst tržeb o 60% pro rok 2014 ve srovnání s rokem 2013, tedy navýšení na 27,5 milionů €.

GRAITEC dodává kompletní špičkové BIM technologie Autodesku pro celou oblast stavebnictví, a to včetně řešení pro betonové a ocelové konstrukce!

Ing. Miroslav Kohout, Country manager společnosti GRAITEC s.r.o. k tomu řekl: „Aktuálně vnímáme velký zájem našich zákazníků o BIM. Naše společnost se dlouhodobě věnuje zavádění moderních technologií do projekční praxe a také v oblasti BIM jsme na špičce. Jako jediní v ČR dokážeme naše místní zkušenosti obohatit o znalosti z jiných zemí, jako je například Velká Británie a Polsko, a tím maximalizovat přínos BIM v projektech našich uživatelů."

Jako přední specialista na stavebnictví a BIM technologie začala společnost GRAITEC zároveň vyvíjet doplňkové nástroje a nadstavby programu Autodesk Revit, se zaměřením na zvýšení produktivity tohoto produktu. Tyto nástroje pomohou překlenout stávající propast mezi návrhem a prováděcí a výrobní dokumentací.

Francis Guillemard, GRAITEC CEO k tomu dodává: "Strategií společnosti GRAITEC je stát se předním globálním poskytovatel BIM řešení, kombinujících technologie Autodesk a GRAITEC. Poskytneme tak hmatatelné výhody zákazníkům, které povedou k urychlení přechodu k BIM na celém světě. Partnerství se společností Autodesk je silné a GRAITEC sám, více než kdy předtím, se stává prémiovým partnerem pro všechny stavební profesionály, kteří chtějí přejít k BIM technologiím. "

Dceřiné společnosti GRAITEC, které jsou součástí kontraktu:


O společnosti GRAITEC

GRAITEC je celosvětová organizace, založená v roce 1986. GRAITEC vyvíjí, dodává, podporuje a přizpůsobuje vysoce výkonné sady BIM nástrojů a řešení pro oblast stavebnictví. Široká nabídka zavedeného softwaru GRAITEC v kombinaci s plným portfoliem produktů společnosti Autodesk umožňuje zákazníkům zpracovávat ty nejnáročnější projekty a maximalizovat jejich produktivitu, efektivitu a tak celkový výkon.

S více jak 330 zaměstnanci nyní GRAITEC působí v Evropě, Severní Americe, Asii, Tichomoří a v dalších 11 zemích s 25 kancelářemi. GRAITEC produkty jsou používány více než 40 000 stavebními odborníky po celém světě.

Pro více informací, navštivte prosím www.graitec.com

Maintenance Subscription

Maintenance Subscription

Kontaktujte nás


ADSK Platinum_2015_color-on-white